logo

سوالات متداول

بر روی لینک دانلود کلیک می‌کنیم ولی فایل دانلود نمی‌شود؟
> در برخی از ساعات به دلیل ترافیک بالای سرور دانلود سایت ممکن است، شروع دانلود با تأخیر باشد و یا سرعت دانلود کند شود، بهتر است لینک دانلود را کپی کنید و در یک نرم‌افزار مدیریت دانلود (اینترنت دانلود منیجر) وارد کنید تا دانلود توسط این نرم‌افزار صورت بگیرد.
اگر بازهم دانلود نشد، به انتهای لینک دانلود یک علامت سؤال? اضافه کنید و تلاش کنید.
اگر بازهم دانلود نشد، چند دقیقه بعد مجدداً تلاش کنید.


هنگام دانلود فایل با خطای 503 مواجه می‌شوم؟
هنگام دانلود فایل‌های چندبخشی، یک و یا چند بخش دانلود نمی‌شوند؟
> این مشکل به خاطر دانلود هم‌زمان چندین فایل هست، شما باید فایل‌هایی را که قصد دانلود آن‌ها رادارید تک‌تک دانلود کنید و پس از دانلود یک فایل به سراغ دانلود فایل بعدی بروید ولی اگر هم‌زمان دانلود چندین فایل را شروع کنید ممکن است با پیغام خطای 503 مواجه شوید.
اگر در حال دانلود فایلی نیستید به انتهای لینک دانلود یک علامت سؤال? اضافه کنید و تلاش کنید.


فایلی را دانلود کرده‌ام برای استفاده، از من پسورد (کلمه رمز) می‌خواهد، پسورد آن چیست؟
> پسورد فایل‌ها عبارت anidl.ir هست.


پسورد را عبارت anidl.ir وارد می‌کنم ولی باز پیغام خطا می‌دهد، دلیلش چیست؟
> چند دلیل می‌تواند داشته باشد:

1. هنگام وارد نمودن پسورد ممکن از صفحه‌کلید شما در حالت حروف بزرگ باشد و پسورد با حروف بزرگ وارد شود و به دلیل اینکه تمامی حروف پسورد anidl.ir باید به‌صورت کوچک تایپ شود این مشکل به وجود می‌آید.

2. هنگام واردکردن پسورد ممکن است صفحه‌کلید شما در حالت فارسی باشد که در این حالت هم پسورد پذیرفته نمی‌شود، در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود نیز توجه داشته باشید.

3. ممکن است شما به‌جای تایپ پسورد آن را Copy & Paste کرده باشید که در این حالت نیز ممکن است پسورد به‌درستی وارد نشود و بهتر است پسورد را تایپ کنید.

4. اگر تمام موارد بالا مطمئن شدید و بازهم با پیغام خطای پسورد مواجه شدید، به خاطر این است که فایلی موردنظر شما به‌صورت صحیح دانلود نشده است و چون فایل کامل نیست شما با پیغام خطا مواجه می‌شوید. برای اینکه فایلی را به‌صورت صحیح دانلود کنید شما باید از یک نرم‌افزار مدیریت دانلود) نرم‌افزار اینترنت دانلود منیجر) قابل دریافت است استفاده کنید.
پس از نصب نرم‌افزار مدیریت دانلود سرعت دانلود شما افزایش‌یافته و احتمال خرابی فایل‌ها به حداقل می‌رسد.


قصد دانلود فایلی رادارم، در قسمت دانلود نوشته‌شده است، دانلود بخش اول، دوم و ... منظور از آن چیست؟
> ما فایل‌های حجیم را به چند بخش کوچک تقسیم می‌کنیم تا دانلود آن راحت‌تر و احتمال خرابی آن کمتر شود، به‌عنوان‌مثال اگر یک فایل با حجم 1 گیگابایتی را به‌صورت یکپارچه برای دانلود قرار دهیم اگر شما 900 مگابایت آن را دانلود کنید و ارتباط اینترنتی شما قطع شود مجبور هستید مجدداً از ابتدا آن را دانلود کنید. برای رفع این مشکل، ما فایل 1 گیگابایتی را به 2 بخش با حجم 500 مگابایت تقسیم می‌کنیم و شما این بخش‌ها را به‌صورت تک‌تک دانلود می‌کنید، حال اگر در هنگام دریافت بخش دوم مشکلی پیش آمد دیگر نیاز نیست شما از ابتدا تمامی بخش‌ها را دانلود کنید و تنها کافی است بخش پنجم را مجدداً دانلود کنید.


تمامی بخش‌های یک فایل را دانلود کرده‌ام برای استفاده چه‌کاری باشد انجام دهم؟
> برای اینکه بخش‌های یک فایل را به هم متصل کنید شما به نرم‌افزار WinRAR احتیاج دارید که از اینجا می‌توانید دریافت کنید. پس از نصب نرم‌افزار WinRAR تمامی بخش‌های یک فایل را درون یک پوشه در کنار هم قرار دهید و تنها بر روی فایلی که در انتهای آن عبارت Part1 را می‌بینید راست کلیک کنید و گزینه Extract to را بزنید، سپس پسورد anidl.ir را وارد کنید و منتظر بمانید ... نرم‌افزار تمامی بخش‌ها را به‌صورت خودکار شناسایی می‌کند و درنهایت فایل اصلی را ایجاد می‌کند (به‌عنوان‌مثال از 2 فایل 500 مگابایت یک فایل 1 گیگابایتی حاصل می‌شود)


در هنگام Extract کردن فایل‌ها ناگهان با پیغام the archive is either in unknown format or damaged مواجه می‌شوم، دلیلش چیست؟
> این مشکل به این خاطر است که فایل موردنظر به‌درستی دانلود نشده است و بایستی مجدداً فایل را دانلود کنید برای دانلود فایل‌ها و به‌منظور کاهش احتمال خرابی، برای دانلود حتماً از یک نرم‌افزار مدیریت دانلود استفاده کنید.


در هنگام Extract کردن فایل‌ها ناگهان با پیغام CRC Wrong Password مواجه می‌شوم، دلیلش چیست؟
> این مشکل یکی از رایج‌ترین مواردی است که از جانب کاربران مطرح می‌شود. در این مورد شما باید به پیغام خطای دقت کنید و ببینید دقیقاً بر روی کدام بخش پیغام خطا می‌دهد، بر روی هر بخشی که پیغام خطا بدهد به‌منزله این است که فایل آن بخش خراب است و درست دانلود نشده است و باید مجدداً همان بخش را دانلود کنید، توجه داشته باشید لازم نیست تمامی بخش‌ها را دانلود کنید فقط کافی است همان بخش خراب دوباره دانلود شود.
همچنین اکثر فایل‌های آپلود شده قابلیت ترمیم نیز دارا می‌باشند به این معنی که شما قبل از آنکه فایل را مجدداً دانلود کنید، می‌توانید شانس خود را برای ترمیم آن فایل نیز امتحان کنید و درصورتی‌که فایل ترمیم نشد، اقدام به دانلود مجدد آن فایل کنید برای ترمیم فایل‌ها نرم‌افزار Winrar را اجرا نموده، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده‌اید مراجعه کنید و تمامی پارت‌ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم‌افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره‌سازی آن‌ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار، به محلی که برای ذخیره‌سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل‌ها به اکسترکت بپردازید. درصورتی‌که بازهم با پیغام بالا مواجه شدید، تنها راه دانلود مجدد فایل/قسمت خراب است.


در هنگام Extract کردن فایل‌ها ناگهان با پیغام next volume is required مواجه می‌شوم، دلیلش چیست؟
> این مشکل به این خاطر است که شما تمامی قسمت‌های فایل موردنظر را دانلود نکرده‌اید، در برخی موارد یک فایل حجیم برای دانلود راحت‌تر به چند قسمت تقسیم‌شده‌اند، شما می‌بایستی تمامی قسمت‌ها را دانلود کنید تا بتوانید از آن فایل استفاده کنید و در صورتی حتی یکی از قسمت‌ها را دانلود نکنید قادر به استفاده از آن‌ها نخواهید بود و با پیغام فوق مواجه می‌شوید.


نرم‌افزار یا بازی را دانلود کرده‌ام ولی برای اجرا محدودیت دارد و یا پس از مدتی از کار می‌افتد، دلیلش چیست؟
> شما باید نرم‌افزار یا بازی را مطابق باراهنمای نصب موجود در صفحه معرفی آن نصب کنید، در غیر این صورت ممکن است آن را به‌درستی نصب نکنید.


نرم‌افزار یا بازی را دانلود کرده‌ام، هنگام استفاده آنتی‌ویروس پیغام ویروسی بودن فایل کرک را می‌دهد، دلیلش چیست؟
فایل‌های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی‌ویروس‌ها به‌عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این‌گونه مواقع به‌صورت موقت آنتی‌ویروس خود را غیرفعال کنید، نرم‌افزار یا بازی را نصب و مطابق راهنمای نصب کرک کنید و سپس آنتی‌ویروس خود را مجدداً فعال کنید.


نرم‌افزار یا بازی را دانلود کرده‌ام، در پوشه کرک اصلاً فایلی قرار ندارد؟
> این مشکل زمانی پیش می‌آید که بلافاصله پس‌ازاینکه فایل را از حالت فشرده خارج می‌کنید، آنتی‌ویروس شما فایل کرک را حذف می‌کند و پیغام حذف آن را نمایش نمی‌دهد، در این موارد قبل از اینکه فایل را از حالت فشرده خارج کنید، آنتی‌ویروس خود را غیرفعال کنید.


هنگام دانلود فایل با خطای 404 مواجه می‌شوم؟
> این مشکل به خاطر ازکارافتادن لینک دانلود به وجود می‌آید که شما از طریق لینک گزارش خرابی می‌توانید، آن را به اطلاع ما برسانید تا برطرف شود.


راهنمای خطاهای متداول بازی‌ها:
اگر در حین اجرای بازی با این خطا مواجه شدید:
خطای openall32: باید نرم‌افزار OpenAl را نصب نمایید.
خطای d3dx9: باید جدیدترین نسخه DirectX را نصب نمایید.
خطای Orginal disk not found: باید بازی را با توجه به راهنمای موجود در قسمت معرفی بازی روی سایت و یا فایل راهنما همراه با بازی کرک کنید.
خطای xlive.dll: باید نرم‌افزار windows live را نصب نمایید.
خطای ++c : باید نرم‌افزار سیستمی Microsoft Visual C++ Runtime را نصب نمایید.