logo
دانلود نرم افزار ساخت اسلاید شو PhotoStage Slideshow Producer v5.02 Beta

‌‎PhotoStage Slideshow Producer v5.02 Beta دانلود نرم افزار ساخت اسلاید شو را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.نرم افزارهای بسیار زیادی در زمینه ساخت اسلاید شو وجود دارد که از افراد مبتدی تا متخصص می توانند از آن اها استفاده کنند.این نرم افزار با حجم بسیار پایین و امکانات بسیار جزو بهترین برنامه ها می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اونکوئست اینپیکسیو فتو کلیپ Avanquest InPixio Photo Clip Professional v8.0.0

‌‎Avanquest InPixio Photo Clip Professional v8.0.0 اونکوئست اینپیکسیو فتو کلیپ (نرم افزار ویرایش عکس و آلبوم دیجیتال) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.یکی از مشکلات در حین گرفتن عکس، به وجود آمدن یک سری پس زمینه های ناخواسته در تصویر است به طور مثال، رد شدن افراد و یا علامات و ... است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت اسلایدشو های حرفه ای  Ashampoo Slideshow Studio HD

‌‎Ashampoo Slideshow Studio HD دانلود نرم افزار ساخت اسلایدشو های حرفه ای در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است.Slideshow Studio HD نرم افزاری برای ساخت آلبوم های عکس دیجیتال بصورت اسلایدشو برای دیسک های DVD می باشند. این نرم افزارها به کاربران این توانایی را می دهند تا از تصاویر و عکس های دیجیتالی خود یک کلیپ حرفه ای بسازند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت اسلایدشو Movavi Slideshow Maker 3.0.2 PLUS Portable

‌‎Movavi Slideshow Maker 3.0.2 PLUS Portable دانلود نرم افزار ساخت اسلایدشو پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. Movavi Slideshow Maker ابزاری قدرتمند برای ساخت اسلایدشو از تصاویر و ویدیوها می باشد که توسط شرکت با سابقه Movavi تولید شده است.این برنامه امکان ویرایش فایل‌های صوتی را نیز دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت اسلایدشو Avanquest Easy SlideShow Creator v7.8.2

‌‎Avanquest Easy SlideShow Creator v7.8.2 دانلود نرم افزار ساخت اسلایدشو در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است .این برنامه ساخت آلبوم دیجیتال دارای مجموعه ای از جلوه های ویژه ی ۳ بعدی مانند باران، افکت فیلم های قدیمی، آتش بازی و ... می باشد.این برنامه قادر است فایل ساخته شده را در فرمت های WMV, WMV HD , AVI, HD AVI و DivX ذخیره کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت آلبوم عکس برای مک Photo Wall Collage Maker v3.4 MacOSX

‌‎Photo Wall Collage Maker v3.4 MacOSX دانلود نرم افزار ساخت آلبوم عکس برای مک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار نیاز به دانش بسیار ندارد.این نرم افزار گرافیکی برای کار با عکس ها که مخصوص سیستم عامل مک می باشد دارای ابزارها و قابلیت های بسیاری همچون امکان ساخت تقویم، کارت تبریک، کارت دعوت، پوستر می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت اسلاید شو PhotoStage Slideshow Producer v4.18

‌‎PhotoStage Slideshow Producer v4.18 دانلود نرم افزار ساخت اسلاید شو را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.نرم افزارهای بسیار زیادی در زمینه ساخت اسلاید شو وجود دارد که از افراد مبتدی تا متخصص می توانند از آن اها استفاده کنند.این نرم افزار با حجم بسیار پایین و امکانات بسیار جزو بهترین برنامه ها می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت اسلاید های چند رسانه ای از تصاویر MAGIX Photostory 2018 Deluxe v17.1.1.91 x64

‌‎MAGIX Photostory 2018 Deluxe v17.1.1.91 x64 مجیکس فتو استوری در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.اگر به دنبال ساخت اسلاید های خاطره انگیز و گیرا هستید و می خواهید از تمام لحظه های خود خاطره ای ماندگار بسازید می توانید از نرم افزار MAGIX PhotoStory Deluxe استفاده کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اونکوئست اینپیکسیو فتو کلیپ Avanquest InPixio Photo Clip Professional v7.7.0

‌‎Avanquest InPixio Photo Clip Professional v7.7.0 اونکوئست اینپیکسیو فتو کلیپ (نرم افزار ویرایش عکس و آلبوم دیجیتال) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.یکی از مشکلات در حین گرفتن عکس، به وجود آمدن یک سری پس زمینه های ناخواسته در تصویر است به طور مثال، رد شدن افراد و یا علامات و ... است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اونکوئست اینپیکسیو فتو ایریزر Avanquest InPixio Photo eRaser v7.3.6519

‌‎Avanquest InPixio Photo eRaser v7.3.6519 اونکوئست اینپیکسیو فتو ایریزر (نرم افزار ویرایش عکس و آلبوم دیجیتال) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.یکی از مشکلات در حین گرفتن عکس، به وجود آمدن یک سری پس زمینه های ناخواسته در تصویر است به طور مثال، رد شدن افراد و یا علامات و ... است.

ادامه مطلب ...