logo
دانلود نرم افزار آماری آر  R.v3.5.0.For.Windows

‌‎R.v3.5.0.For.Windows دانلود نرم افزار آماری آر پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.R، حاوی محدودهٔ گسترده‌ای از تکنیک‌های آماری (از جمله: مدل‌سازی خطی و غیرخطی، آزمون‌های کلاسیک آماری و ...) و قابلیت‌های گرافیکی است. در محیط R، کدهای سی، سی++ و فورترن قابلیت اتصال و فراخوانی هنگام اجرای برنامه را دارند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ترسیم اشکال هندسی GeoGebra v6.0.426.0

‌‎GeoGebra v6.0.426.0 دانلود نرم‌افزار ترسیم اشکال هندسی در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌ شده است.نرم‌افزار GeoGebra ( جئوجبرا ) یک نرم‌افزار متن باز برای رسم اشکال هندسی و ریاضی برای انجام محاسبات ریاضی می باشد.این نرم افزار بر پایه جاوا طراحی شده و مناسب دانشجویان و اساتید می باشد.و با فرمت های مختلف پروژه را ذخیره سازی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جئوجبرا  GeoGebra v6.0.417.0

‌‎GeoGebra v6.0.417.0 دانلود جئوجبرا (نرم‌افزار ترسیم اشکال هندسی) در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌ شده است. نرم‌افزار جئوجبرا یک نرم‌افزار متن باز برای رسم اشکال هندسی و ریاضی برای انجام محاسبات ریاضی می باشد.این نرم افزار بر پایه جاوا طراحی شده است و مناسب دانشجویان و اساتید می باشد.و با فرمت های مختلف پروژه را ذخیره سازی می کند

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آی بی ام اس پی اس اس IBM SPSS Statistics v24.0 HF02 Win Plus Linux

‌‎IBM SPSS Statistics v24.0 HF02 Win x86x64 دانلود نرم افزار آی بی ام اس پی اس اس ( نرم افزار تحلیل آماری ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. IBM SPSS Statistics نرم‌افزاری است که برای انجام تحلیل‌های آماری توسط پژوهشگران یا شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد.این نرم افزار بسیار کاربردی و مهم محصول شرکت IBM می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار این سایت فول Insightful S-Plus v8.0.4

‌‎Insightful S-Plus v8.0.4 دانلود این سایت فول ( نرم افزار تحلیل های کمی داده ها و مدل های آماری ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Insightful - TIBCO به بازار ارایه شده است . این نرم افزار قدرتمند در جهت تحلیل های کمی داده ها و مدل های آماری به شما کمک فراوانی می کند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آی بی ام اس پی اس اس IBM SPSS Amos v22

‌‎IBM SPSS Amos v22 آی بی ام اس پی اس اس (نرم افزار تحلیل آماری) پیشنهاد دانلود سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. IBM SPSS Amos نرم‌افزار رایانه‌ای است که برای تحلیل‌های آماری به کار می‌رود. SPSS مخفف عبارت Sciences Statistical Package for the Social به معنی بسته ی آماری برای علوم اجتماعی می باشد.

ادامه مطلب ...

دانلود نرم افزار وکسیلو Vexlio v1.1.2

تاریخ :   1396/10/6 دسته بندی : آمار
دانلود نرم افزار وکسیلو Vexlio v1.1.2

‌‎Vexlio v1.1.2 x86x64 دانلود وکسیلو ( نرم افزار طراحی اشکال , نمودارها و نمایش معادلات ریاضی ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Vexlio, LLC به بازار ارایه کرده است . با استفاده از این نرم افزار شما قادر به طراحی اشکال , نمودارها و نمایش معادلات ریاضی در رایانه شخصی خود هستید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جئوجبرا GeoGebra v6.0.400.0

‌‎GeoGebra v6.0.400.0 دانلود جئوجبرا (نرم‌افزار ترسیم اشکال هندسی) در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌ شده است. نرم‌افزار جئوجبرا یک نرم‌افزار متن باز برای رسم اشکال هندسی و ریاضی برای انجام محاسبات ریاضی می باشد.این نرم افزار بر پایه جاوا طراحی شده است و مناسب دانشجویان و اساتید می باشد.و با فرمت های مختلف پروژه را ذخیره سازی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار میپل گلوبال Maple Global Optimization Toolbox 2017.0

‌‎Maple Global Optimization Toolbox 2017.0 دانلود میپل گلوبال (افزونه یافتن بهترین راه‌حل مسائل بهینه‌سازی در نرم‌افزار Maple) در سایت آنی دانلود کاملاً رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. میپل گلوبال محصولی از كمپانی Maplesoft است به‌وسیله‌ی این افزونه می‌توانید بسیاری از کارها را که به‌صورت دستی بسیار سخت و زمان‌بر هستند را ساده نمایید.

ادامه مطلب ...

دانلود نرم افزار لینگو Lingo v11.0

تاریخ :   1396/9/26 دسته بندی : آمار
دانلود نرم افزار لینگو Lingo v11.0

‌‎Lingo v11.0 دانلود لینگو (نرم‌افزار حل مسائل برنامه‌ریزی خطی برای دانشجویان رشته مدیریت و مهندسی صنایع) در سایت آنی دانلود به ‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. نرم‌افزار لینگو را شرکت Lindo Systems به بازار ارائه کرده است. این نرم‌افزار برای دانشجویان مهندسی صنایع و همین‌طور مدیریت فوق‌العاده باارزش و دارای اهمیت بالایی هست.

ادامه مطلب ...