logo
دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی McAfee VirusScan Offline Update SDAT 9002

‌‎McAfee VirusScan Offline Update SDAT 9002 دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. آنتی ویروس مکافی از قویترین آنتی ویروس های منتشر شده می باشد.این فایل آپدیت این آنتی ویروس بوده که توسط آن می توانید آنتی ویروس مکافی خود را با توجه به تحریم ایران بروزرسانی کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آن هک می UnHackMe v9.98 Build 710

‌‎UnHackMe v9.98 Build 710 دانلود آن هک می (نرم افزار جلوگیری از هک شدن و آنتی تروجان) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Goodlucksoft به بازار ارایه شده است. با گسترش روت کیت ها احتیاج است تا نرم افزاری را در کنار آنتی ویروس سیستم برای مقابله با تهدیدات داشته باشیم که نرم افزار آن هک می این کار را انجام میدهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسماداو Smadav Pro 2018 v12.1

‌‎Smadav Pro 2018 v12.1 دانلود نرم افزار اسماداو درسایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه لینک مستقیم و فیلم آموزشی ومتن معرفی نرم افزار جهت دریافت به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزارآنتی ویروسی میباشد که از سیستم تان محافظت می کند و USB هایی را که به سیستم می زنید ویروس کشی می کند . و از مزیت آن نسبت به نرم افزارهای دیگر راحتی استفاده و حجم بسیار کم نرم افزار را می توان بر شمرد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار حذف ویروس‌ها و عوامل مخرب RogueKiller v12.12.19

‌‎RogueKiller v12.12.19 دانلود نرم افزار حذف ویروس‌ها و عوامل مخرب در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Adlice Software به بازار ارائه‌شده است.این نرم افزار که برای پاک کردن برنامه های مخرب استفاده می شود می تواند در کنار برنامه های امنیتی دیگر کار کند بدون اینکه توسط آن ها بلاک شود.این برنامه پرتابل می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود بسته امنیتی توتال سکوریتی Qihoo 360 Total Security v10.0.0.1068 Plus Essential v8.8.0.1076

‌‎Qihoo 360 Total Security v10.0.0.1068 + Essential v8.8.0.1076 توتال سکیوریتی (نرم‌افزار حفاظت از سیستم در برابر ویروس و تروجان) در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط شرکت qihoo تولیدشده و با بهره‌گیری از موتور امنیتی شرکت‌هایی نظیر avira و bitdefender و..می‌تواند بهترین امنیت را تضمین نماید

ادامه مطلب ...
دانلود آنتی ویروس آویرا Avira Antivirus Pro v15.0.36.211 PLUS Avira System Speedup v2.7.0.3165

‌‎Avira Antivirus Pro v15.0.36.211 PLUS Avira System Speedup v2.7.0.3165 دانلود آنتی ویروس آویرا در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با استفاده از این آنتی ویروس امنیت سیستم شما تامین می شود .آنتی ویروس آویرا فوق العاده سبک و قدرتمند می باشد.این آنتی ویروس قدرتمند توسط شرکت معروف و پر آوازه Avira تولید شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مالور بایت پریمیوم Malwarebytes Premium v3.5.1.2522

‌‎Malwarebytes Premium v3.5.1.2522 دانلود نرم افزار مالور بایت پریمیوم ( نرم افزار شناسایی و حذف بدافزارها ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.با استفاده از این نرم افزار شما قادر به تشخیص و نابود ساختن برنامه های مخرب و هرز نامه های جاسوسی می باشید. این نرم افزار توسط کمپانی Malwarebytes به بازار ارایه شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود آپدیت آفلاین آواست Avast Offline Update 2018 05 12

‌‎Avast Offline Update 2018 05 12 آپدیت آفلاین آواست در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.فایلی که هم اکنون در اختیار شما قرار داده شده است فایل آپدیت این آنتی ویروس است.این آنتی ویروس در کنار دیگر آنتی ویروس ها دارای قدرت بالایی است اما به اندازه آنتی ویروس هایی مثل nod32 و kaspersky شناخته شده نیست و کمتر شناخته شده می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی McAfee VirusScan Offline Update

‌‎McAfee VirusScan Offline Update دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. آنتی ویروس مکافی از قویترین آنتی ویروس های منتشر شده می باشد.فایلی که هم اکنون در اختیار شما برای دانلود قرار داده شده است آپدیت این آنتی ویروس بوده که توسط آن می توانید آنتی ویروس مکافی خود را با توجه به تحریم ایران بروزرسانی کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی McAfee VirusScan Offline Update  SDAT 8883

‌‎McAfee VirusScan Offline Update SDAT 8883 دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. آنتی ویروس مکافی یکی از قویترین آنتی ویروس های تولید شده می باشد.فایلی که هم اکنون در اختیار شما قرار داده شده است آپدیت این آنتی ویروس بوده که توسط آن می توانید آنتی ویروس مکافی خود را بروزرسانی نمایید

ادامه مطلب ...