logo
دانلود نرم افزار مالور بایت پریمیوم Malwarebytes Premium v3.5.1.2522

‌‎Malwarebytes Premium v3.5.1.2522 دانلود نرم افزار مالور بایت پریمیوم ( نرم افزار شناسایی و حذف بدافزارها ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.با استفاده از این نرم افزار شما قادر به تشخیص و نابود ساختن برنامه های مخرب و هرز نامه های جاسوسی می باشید. این نرم افزار توسط کمپانی Malwarebytes به بازار ارایه شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود آپدیت آفلاین آواست Avast Offline Update 2018 05 12

‌‎Avast Offline Update 2018 05 12 آپدیت آفلاین آواست در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.فایلی که هم اکنون در اختیار شما قرار داده شده است فایل آپدیت این آنتی ویروس است.این آنتی ویروس در کنار دیگر آنتی ویروس ها دارای قدرت بالایی است اما به اندازه آنتی ویروس هایی مثل nod32 و kaspersky شناخته شده نیست و کمتر شناخته شده می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی McAfee VirusScan Offline Update

‌‎McAfee VirusScan Offline Update دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. آنتی ویروس مکافی از قویترین آنتی ویروس های منتشر شده می باشد.فایلی که هم اکنون در اختیار شما برای دانلود قرار داده شده است آپدیت این آنتی ویروس بوده که توسط آن می توانید آنتی ویروس مکافی خود را با توجه به تحریم ایران بروزرسانی کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی McAfee VirusScan Offline Update  SDAT 8883

‌‎McAfee VirusScan Offline Update SDAT 8883 دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. آنتی ویروس مکافی یکی از قویترین آنتی ویروس های تولید شده می باشد.فایلی که هم اکنون در اختیار شما قرار داده شده است آپدیت این آنتی ویروس بوده که توسط آن می توانید آنتی ویروس مکافی خود را بروزرسانی نمایید

ادامه مطلب ...
دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی McAfee VirusScan Offline Update - SDAT 8876

‌‎McAfee VirusScan Offline Update - SDAT 8876 دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این برنامه توسط شرکت Intel Security Group عرضه شده است.آنتی ویروس مکافی جزو محبوب ترین نرم افزار های هم رده خود است . شما با استفاده از فایل مذکور خواهید توانست این آنتی ویروس رو به صورت آفلاین آپدیت نمائید .

ادامه مطلب ...
دانلود آپدیت آفلاین آواست Avast Offline Update 2018-04-28

‌‎Avast Offline Update 2018-04-28 آپدیت آفلاین آواست در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این آنتی ویروس در کنار دیگر آنتی ویروس ها دارای قدرت بالایی است اما به اندازه آنتی ویروس هایی مثل nod32 و kaspersky شناخته شده نیست و کمتر استفاده می شود.فایلی که هم اکنون در اختیار شما قرار داده شده است فایل آپدیت این آنتی ویروس است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار رن سام ویر دفندر Ransomware Defender Pro v3.8.5

‌‎Ransomware Defender Pro v3.8.5 سایت آنی دانلود رن سام ویر دفندر را به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . Ransomware Defender محصول کمپانی ShieldApps راه حلی مناسب برای کنترل باج افزار های شناخته شده است . این نرم افزار برای شناسایی و مسدود کردن فعالیت های مخرب باج افزار ها قبل از آسیب رسانی آن ها به اطلاعات طراحی شده است .

ادامه مطلب ...
 دانلود بسته امنیتی توتال سکوریتی Qihoo 360 Total Security v9.6.0.1245 PLUS Essential v8.8.0.1076

‌‎Qihoo 360 Total Security v9.6.0.1245 PLUS Essential توتال سکیوریتی (نرم‌افزار حفاظت از سیستم در برابر ویروس و تروجان) در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط شرکت qihoo تولیدشده و با بهره‌گیری از موتور امنیتی شرکت‌هایی نظیر avira و bitdefender و..می‌تواند بهترین امنیت را تضمین نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس آواست Avast! Offline Update 2018-02-24

‌‎Avast! Offline Update 2018-02-24 دانلود آپدیت آفلاین آنتی‌ویروس آواست در سایت آنی دانلود کاملاً رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است. شرکت Avast یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین شرکت‌هایی است که درزمینه تولید محصولات امنیتی فعالیت دارد. این نرم‌افزار دارای نسخه‌های رایگان و تجاری می‌باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار شناسایی و حذف بدافزار های سیستم  Auslogics Anti-Malware v1.11.0

‌‎Auslogics Anti-Malware v1.11.0 دانلود نرم افزار شناسایی و حذف بدافزار های سیستم در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزارقرارگرفته است.Auslogics Anti-Malware 2018 1.11.0 نام نرم افزاری جدید و حرفه ای در زمینه امنیت اطلاعات و حفاظت از کامپیوتر در برابر تهدیدا تامنیتی است. این نرم افزار امنیت کامپیوتر شما را در تمامی لحظات تضمین می کند.

ادامه مطلب ...