logo
دانلود نرم افزار تبدیل فرمت فایل های ایمیج به فرمت ایزو AnyToISO Professional

‌‎AnyToISO Professional دانلود نرم افزار تبدیل فرمت فایل های ایمیج به فرمت ایزو در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. AnyToISO برنامه ای ساده که به کاربران اجازه تبدیل فایل ها را در ایمیج ISO می دهد. این نرم افزار قابلیت تبدیل فرمت های ایمیج مختلف مانند BIN ،MDF ،PDI ، CDI ،NRG ،B5I ،IMG DAA ،UIF به فرمت ایزو را برای شما فراهم می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزارالترا ایزو UltraISO Premium Edition v9.7.1.3519

‌‎UltraISO Premium Edition v9.7.1.3519 دانلود نرم افزارالترا ایزو در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار فوق العاده و حرفه ای برای گرفتن ایمیج از روی CD/DVD های شما می باشد. این نرم افزار قادر است از روی دیسک فایل ایمیج تهیه کند یا فایل ایمیج ISO را باز کند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار رایت الکل Alcohol 120% v2.0.3 Build 10221

‌‎Alcohol 120% v2.0.3 Build 10221 دانلود نرم افزار رایت الکل در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزار Alcohol 120% با شبیه سازی و ضبط انواع CD و DVD در نوع خود بی نظیر است که به شما اجازه می دهد از CD های معمولی و قفل دار خود، کپی های دقیق و درست تهیه کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دایمون تولز   DAEMON Tools Pro 8.2.0.0709  Lite 10.7.0.0333  Ultra 5.3.0.717

‌‎DAEMON Tools Pro 8.2.0.0709 Lite 10.7.0.0333 دایمون تولز پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزار DAEMON Tools Pro توسط کمپانی Disc-Soft Ltd به بازار ارایه شده است . یک نرم افزار پیشرفته برای ساخت درایو مجازی و شبیه ساز قفل است . این نرم افزار دارای رابط کاربری بسیار ساده و کاربردی است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آلکوهول Alcohol 120% v2.0.3 Build 10203

‌‎Alcohol 120% v2.0.3 Build 10203 آلکوهول جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزار Alcohol 120% با شبیه سازی و ضبط انواع CD و DVD در نوع خود بی نظیر است که به شما اجازه می دهد از CD های معمولی و قفل دار خود، کپی های دقیق و درست تهیه کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دی وی دی فاب DVDFab 10.0.8.1 x86x64 PLUS Portable

‌‎DVDFab 10.0.8.1 x86x64 PLUS Portable دی وی دی فاب جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.با این نرم افزار می توانید از اطلاعات موجود در دی وی دی نسخه بک آپ تهیه کنید.این نرم افزار از پر کاربردترین نرم افزارهای کار با فایل های چند رسانه ای است

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت و بازیابی ایمیج از هارد دیسک Macrium Reflect Workstation

‌‎Macrium Reflect Workstation دانلود نرم افزار ساخت و بازیابی ایمیج از هارد دیسک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این برنامه قابلیت بازیابی فایل ها و پوشه ها با ساخت یک درایو مجازی در ویندوز و بازیابی فایل ها و دایرکتوری های انتخاب شده با استفاده از عملیات ساده Copy/Paste و همچنین ساخت دیسک نجات بر پایه Linux را دارا می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار رایت سی دی و دی وی دی BurnAware Professional v11.0

‌‎BurnAware Professional v11.0 دانلود نرم افزار رایت سی دی و دی وی دی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزاری کاربردی و قدرتمند توسط شرکت BurnAware Technologies طراحی و تولید شده است .این نرم افزار امکان رایت دیسک های Blu-ray و استخراج آهنگ از سی دی های صوتی را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت دی وی دی AnyMP4 DVD Creator v7.2.8

‌‎AnyMP4 DVD Creator v7.2.8 دانلود نرم افزار ساخت دی وی دی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. نرم افزار AnyMP4 DVD Creator را یکی از قدرتمند ترین برنامه ها در زمینه کار با فیلم های دی وی دی می توان دانست.این نرم افزار هنگام تبدیل فایل ویدیویی شما به هیچ وجه از کیفیت فایل کم نمیکند و فایل با همان کیفیت قبلی تبدیل می شود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جی برنر gBurner v4.5 x86x64

‌‎gBurner v4.5 x86x64 دانلود جی برنر در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این برنامه برای رایت اطلاعات صوتی،تصویری،دی وی دی و بلو ری می باشد که قابلیت کپی را نیز دارا می باشد.

ادامه مطلب ...