logo
دانلود نرم افزار آکچوال ویندوو گارد Actual Window Guard v8.13

‌‎Actual Window Guard v8.13 دانلود آکچوال ویندوو گارد در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.اگر در حین انجام کار با نرم افزار های پرکاربرد وقت برایتان بسیار مهم است ما به شما این نرم افزار را پیشنهاد میکنیم تا هنگام اجرای برنامه های پرکاربرد هر دفعه برای تغییر سایز و تعیین جایگاه پنجره ها وقت خود را تلف نکنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آکچوال ویندوو رول آپ Actual Window Rollup v8.13

‌‎Actual Window Rollup v8.13 آکچوال ویندوو رول آپ پیشنهاد دانلود سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.یکی از بهترین نرم افزار های مدیریت پنجره های ویندوز این برنامه می باشد که تنها با یک کلیک پنجره های موجود را جمع کنید به نحوی که تنها نوار عنوان آن ها بر روی صفحه باقی بماند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار استار داک Stardock Multiplicity v3.44

‌‎Stardock Multiplicity v3.44 دانلود استار داک پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار کاربردی توسط کمپانی Stardock Corporation به بازار ارایه شده است. از مزایای منحصربه فرد این نرم افزار راحتی برقراری ارتباط ، کنترل و هدایت جهت تعمیرات ویندوزی با استفاده از یک کیبورد و موس می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دیسپلی فیوژن DisplayFusion Pro v9.2

‌‎DisplayFusion Pro v9.2 دیسپلی فیوژن (نرم افزار مدیریت چندین مانیتور با استفاده از یک سیستم) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار با استفاده از این نرم افزار شما می توانید چند مانیتور را با یک سیستم کنترل کنید. نرم افزار DisplayFusion توسط شرکت نرم افزاری Binary Fortress Software ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فنسس Stardock Fences v3.0.9

‌‎Stardock Fences v3.0.9 دانلود نرم افزار فنسس ( نرم افزار مرتب سازی آیکن های دسکتاپ ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . استارداک فنسس محصولی از كمپانی Stardock Corporation نرم افزاری قدرتمند جهت سازماندهی و مرتب سازی آیکن های دسکتاپ میباشد و بهترین گزینه برای رهایی از دسکتاپ های شلوغ و بهم ریخته است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ارث ویو EarthView v5.12.2 PLUS Maps

‌‎EarthView v5.12.2 PLUS Map دانلود رایگان ارث ویو(اسکرین سیور مشاهده کره زمین در پس زمینه ویندوز) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم‌افزار محصول کمپانی DeskSoft هست با توجه به نیاز کاربران به نشانی مراکز تجاری، گردشگری، اداری و...شهرهای مختلف و نیز آگاهی از اوقات مختلف شهرها، که در نرم‌افزار گنجانده‌شده است استفاده نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پرسپکتیو Perspective v2.1.Build 1803.4

‌‎Perspective v2.1 Build 1803.4 دانلود نرم افزار رسپکتیو (نرم افزار تنظیم یک اسلایدشو از تصاویر دلخواه به همراه ترنزیشن های مختلف برای پس زمینه دسکتاپ) درسایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه لینک مستقیم و فیلم آموزشی ومتن معرفی نرم افزار جهت دریافت به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار محصول شرکت Steve Wehrmann می باشد که با زمانبندی می تواند تصاویر زمینه را عوض کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار استارت ایز بک StartIsBack++ v2.6.1

‌‎StartIsBack++ v2.6.1 استارت ایز بک در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . نرم افزار StartIsBack ساخت شرکت Tihiy است . با استفاده از این نرم افزار شما می توانید منوی استارت ویندوز 10 خود را هماننده منوی استارت ویندوز 7 کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پنهان سازی آیکون های دسکتاپ در زمان مشخص  AutoHideDesktopIcons v3.04

‌‎AutoHideDesktopIcons v3.04 دانلود نرم افزار پنهان سازی آیکون های دسکتاپ در زمان مشخص در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.با استفاده از مجموعه گزینه های تعریف شده بر روی رابط کاربری این نرم افزار می توانید به سرعت یک صفحه دسکتاپ تمیز و مرتب، برای خود ایجاد کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود ویجت ویندوز XWidget v1.9.9.206

‌‎XWidget v1.9.9.206 دانلود ویجت ویندوز در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار یک برنامه بسیار کاربردی جهت زیبا سازی محیط ویندوز است که دارای محیطی بسیار ساده می باشد.همچنین این برنامه دارای قابلیت دانلود انواع مختلف ویجت ها جهت زیباسازتر کردن ویندوز را نیز دارا می باشد.

ادامه مطلب ...