logo
دانلود نرم افزار ایکس یو اس XUS Desktop v1.3.57

‌‎XUS Desktop v1.3.57 دانلود ایکس یو اس (نرم افزار مرتب سازی آیکون های دسکتاپ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار محصول کمپانی EDesksoft می باشد. توسط این نرم افزار می توانید به آیکن های بی نظم و شلوغ خود جان تازه ایی ببخشد و از آن برای این کار می توانید کمک بگیرید و از آن بهره ببرید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار الترا مون UltraMon v3.4.0

‌‎UltraMon v3.4.0 x86x64 دانلود الترا مون ( نرم افزار مدیریت چندین مانیتور با استفاده از یک سیستم ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Christian Studer به بازار ارایه شده است . این نرم افزار قدرتمند در جهت مدیریت و کنترل چندین مانیتور با استفاده از یک سیستم کاربرد دارد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دیسپلی فیوژن DisplayFusion Pro v9.0

‌‎DisplayFusion Pro v9.0 دیسپلی فیوژن (نرم افزار مدیریت چندین مانیتور با استفاده از یک سیستم) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. نرم افزار DisplayFusion توسط شرکت نرم افزاری Binary Fortress Software ارایه شده است. این نرم افزار با استفاده از این نرم افزار شما می توانید چند مانیتور را با یک سیستم کنترل کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نیر لانچر NirLauncher Package v1.20.16

‌‎NirLauncher Package v1.20.16 دانلود نیر لانچر ( مجموعه ابزارهای مفید و کاربردی برای ویندوز ) در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است . این نرم‌افزار توسط شرکت nirsoft ساخته‌شده است . این شرکت نرم‌افزاری هرساله تعدادی از ابزارهای کاربردی ویندوز رو به‌صورت مجموع‌هایی در اختیار کاربران قرار خواهد داد و از آن بهره می برید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ارث ویو EarthView v5.8.2 + Maps

‌‎EarthView v5.8.2 + Maps دانلود رایگان ارث ویو(اسکرین سیور مشاهده کره زمین در پس زمینه ویندوز) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم‌افزار محصول کمپانی DeskSoft هست با توجه به نیاز کاربران به نشانی مراکز تجاری، گردشگری، اداری و...شهرهای مختلف و نیز آگاهی از اوقات مختلف شهرها، که در نرم‌افزار گنجانده‌شده است استفاده نمایید

ادامه مطلب ...
دانلود مجموعه والپیپرهای ترکیبی پانوراما Mixed Panoramics Wallpaper Pack

‌‎Mixed Panoramics Wallpaper Pack دانلود مجموعه والپیپرهای ترکیبی پانوراما پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . همیشه داشتن والپیپر های جذاب و متنوع برای کاربران کامپیوتر بسیار اهمیت داشته است . ما در این مجموعه برای شما کاربران عزیز تصاویر و والپیپر های بسیار زیبا و با کیفیت خوب را به اشتراک گذاشته ایم .

ادامه مطلب ...
دانلود والپیپرهای متنوع و جذاب Wallpapers Mania 009

‌‎Wallpapers Mania 009 دانلود والپیپرهای متنوع و جذاب را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.همیشه داشتن والپیپر های جذاب و متنوع برای کاربران کامپیوتر بسیار اهمیت داشته است . ما در مجموعه Wallpapers Mania 009 برای شما کاربران عزیز تصاویر و والپیپر های بسیار زیبا و با کیفیت خوب را به اشتراک گذاشته ایم .

ادامه مطلب ...
دانلود والپیپرهای متنوع و جذاب Wallpapers Mania 008

‌‎Wallpapers Mania 008 دانلود والپیپرهای متنوع و جذاب پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . همیشه داشتن والپیپر های جذاب و متنوع برای کاربران کامپیوتر بسیار اهمیت داشته است . ما در مجموعه Wallpapers Mania 008 برای شما کاربران عزیز تصاویر و والپیپر های بسیار زیبا و با کیفیت خوب را به اشتراک گذاشته ایم .

ادامه مطلب ...
دانلود والپیپرهای متنوع و جذاب Wallpapers Mania 005

‌‎Wallpapers Mania 005 دانلود والپیپرهای متنوع و جذاب را سایت آنی دانلود تیم ویور به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . همیشه داشتن والپیپر های جذاب و متنوع برای کاربران کامپیوتر بسیار اهمیت داشته است . ما در مجموعه Wallpapers Mania 005 برای شما کاربران عزیز تصاویر و والپیپر های بسیار زیبا و با کیفیت خوب را به اشتراک گذاشته ایم .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دسک اسکیپ DeskSpace v1.5.8.5

‌‎DeskSpace v1.5.8.5 دانلود دسک اسکیپ(نرم افزارافزایش حجم فضای دسکتاپ)را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی otakusoftware به بازار ارایه شده است . در نرم افزار DeskSpace شما به آسانی می توانید اگر شما هم با مشکل کمبود فضا در دسکتاپ مواجه هستید می توانید با این برنامه مشکل را حل نمائید .

ادامه مطلب ...