logo
دانلود وکتور منظره و چشم انداز Nature Vector 02

‌‎Nature Vector 02 دانلود وکتور منظره و چشم انداز را سایت آنی دانلود تیم ویور به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . وکتور با کیفیت از منظره ها و چشم انداز های طبیعی همیشه یکی از ابزار های پر کاربرد طراحان گرافیکی می باشد .ما در مجموعه Nature Vector 01 برای طراحان و کاربران فتوشاپ و ... سه وکتور با فرمت Eps, Jpg به اشتراک گذاشته ایم.

ادامه مطلب ...
دانلود وکتور منظره و چشم انداز Nature Vector 01

‌‎Nature Vector 01 دانلود وکتور منظره و چشم انداز را سایت آنی دانلود تیم ویور به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . وکتور با کیفیت از منظره ها و چشم انداز های طبیعی همیشه یکی از ابزار های پر کاربرد طراحان گرافیکی می باشد .ما در مجموعه Nature Vector 01 برای طراحان و کاربران فتوشاپ و ... سه وکتور با فرمت Eps, Jpg به اشتراک گذاشته ایم.

ادامه مطلب ...
دانلود اسکرین سیور اسمایلی  Smiley Screensaver

‌‎Smiley Screensaver دانلود اسمایلی اسکرین سیور ( اسکرین سیور ساعت آنالوگ انیمیشن ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است .این نرم افزار توسط کمپانی Smiley Screensaver به بازار ارایه شده است . توسط این اسکرین سیور شما می توانید به تماشای صورتک های خندان و با جالب در اسکرین سیور ویندوز خود باشید و از آن لذت ببرید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ورلد تایم WorldTime01 v1.1

‌‎WorldTime01 v1.1 دانلود رایگان رلد تایم ( اسکرین سیور ساعت کشورهای مختلف ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی NanoCode Software به بازار ارایه شده است . با استفاده از این اسکرین سیور جالب و زیبا شما می توانید تمامی ساعت کشور های دنیا رو تماشا کنید . این اسکرین سیور دارای گرافیک زیبا و جالب می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فست کیز FastKeys v4.02

‌‎FastKeys v4.02 دانلود رایگان فست کیز(تولید میانبرهای مختلف با صفخه کلید و ماوس جهت افزایش سرعت کار در ویندوز) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. کلید های میانبری برای اجرای عملکرد های مختلف اختصاص دهید. یک برنامه خودکارسازی میاشد که با استفاده از این برنامه میتوانید فعالیت های متفاوت روی کامپیوتر خود پیکربندی کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تالیسمان دسکتاپ Talisman Desktop v3.21.3210

‌‎Talisman Desktop v3.21.3210 دانلود تالیسمان دسکتاپ(نرم افزار تغییر محیط ویندوز)را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط شرکت Lighttek SoftwareLighttek Software به بازار ارایه شده است. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید تم و پوسته محیط ویندوز xp خود را تغییر دهید و از این تغییر لذت ببرید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سوپر ایکس دسکتاپ Super X Desktop v3.4.1229

‌‎Super X Desktop v3.4.1229 دانلود سوپر ایکس دسکتاپ ( نرم افزار داشتن چندین دسکتاپ در یک زمان ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با استفاده از این نرم افزار بسیار جالب و قدرتمند شما می توانید 100 تا دسکتاپ مجزا و مجازی داشته باشید و از هر کدام به صورت مجزا از یکدیگر و با مشخصات متفاوت استفاده کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تری دی انیمیتد تروپیکال استورم 3D Animated Tropical Storm Screensaver v2.0

‌‎3D Animated Tropical Storm Screensaver v2.0 دانلود تری دی انیمیتد تروپیکال استورم(اسکرین سیور طوفان استوایی)در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.با استفاده از محافظ صفحه نمایش 3D Animated Tropical Storm می توانید لذت تماشای طوفان استوایی را بدون دردسر و صرفه هزینه بدست اورید.تصاویر این اسکرین سیور بسیار واقعی می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود اسکرین سیور فانی کلاک تری دی Funny Clock 3D Screensaver v1.0

‌‎Funny Clock 3D Screensaver v1 دانلود فانی کلاک تری دی ( اسکرین سیور ساعت دونده در جاده ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار که توسط کمپانی astrogemini به بازار ارایه شده است . Funny Clock 3D Screensave نام نرم افزاریست که بیشتر جنبه سرگرمی و فانتزی دارد که به صورت یک ساعت زیبا که حرکت میکند است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ایزی لانچر Easy Launcher v1.3.0.1

‌‎Easy Launcher v1.3.0.1 دانلود رایگان ایزی لانچر ( نرم افزار مدیریت آیکون های صفحه نمایش ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی EasyLauncher به بازار ارایه شده است . با استفاده از Easy Launcher می توانید صفحه نمایش خود را به صورت حرفه ایی مدیریت کنید و دیگر نباید نگران شلوغی صفحه نمایش سیستم خود باشید .

ادامه مطلب ...