logo
دانلود نرم افزار تری دی انیمیتد تروپیکال استورم 3D Animated Tropical Storm Screensaver v2.0

‌‎3D Animated Tropical Storm Screensaver v2.0 دانلود تری دی انیمیتد تروپیکال استورم(اسکرین سیور طوفان استوایی)در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.با استفاده از محافظ صفحه نمایش 3D Animated Tropical Storm می توانید لذت تماشای طوفان استوایی را بدون دردسر و صرفه هزینه بدست اورید.تصاویر این اسکرین سیور بسیار واقعی می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود اسکرین سیور فانی کلاک تری دی Funny Clock 3D Screensaver v1.0

‌‎Funny Clock 3D Screensaver v1 دانلود فانی کلاک تری دی ( اسکرین سیور ساعت دونده در جاده ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار که توسط کمپانی astrogemini به بازار ارایه شده است . Funny Clock 3D Screensave نام نرم افزاریست که بیشتر جنبه سرگرمی و فانتزی دارد که به صورت یک ساعت زیبا که حرکت میکند است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ایزی لانچر Easy Launcher v1.3.0.1

‌‎Easy Launcher v1.3.0.1 دانلود رایگان ایزی لانچر ( نرم افزار مدیریت آیکون های صفحه نمایش ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی EasyLauncher به بازار ارایه شده است . با استفاده از Easy Launcher می توانید صفحه نمایش خود را به صورت حرفه ایی مدیریت کنید و دیگر نباید نگران شلوغی صفحه نمایش سیستم خود باشید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار رایت کلیک اینهنسر Right Click Enhancer Professional v4.5.2

‌‎Right Click Enhancer Professional v4.5.2 دانلود رایگان رایت کلیک اینهنسر ( نرم افزار مدیریت منو راست کلیک در ویندوز ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی RBSoft به بازار ارایه شده است.با استفاده از این نرم افزار می توانید منوی راست کلیک را مطابق با سلیقه خود ویرایش کنید و به آن برنامه های دلخواه را بیفزایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اپیک پن Epic Pen v3.5.1

‌‎Epic Pen v3.5.1 دانلود اپیک پن ( نرم افزار یاداشت بر روی صفحه دسکتاپ ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار توسط کمپانی TANK Studios به بازار ارایه شده است . این نرم افزار قابلیت نکته نویسی بر روی صفحه و هایلایت نمودن نوشته ها و عکس گرفتن از صفحه نمایش و پاک کن و ایجاد کلید میانبر و ... را دارا می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویو مایندر آلتیمیت VueMinder Ultimate v2017.04

‌‎VueMinder Ultimate v2017.04 دانلود ویو مایندر آلتیمیت ( نرم افزار تقویم حرفه ای برای ویندوز ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی VueSoft به بازار ارایه شده است . یک نرم افزار بسیار کاربردی برای مدیریت کارهای روزمره می باشد . این نرم افزار قابلیت ساختن پنجره یادآوری و هشدارهای دسکتاپ و ... را دارا می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فنسس Stardock Fences v3.0.5

‌‎Stardock.Fences.v3.0.5 دانلود نرم افزار فنسس ( نرم افزار مرتب سازی آیکن های دسکتاپ ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . استارداک فنسس محصولی از كمپانی Stardock Corporation نرم افزاری قدرتمند جهت سازماندهی و مرتب سازی آیکن های دسکتاپ میباشد و بهترین گزینه برای رهایی از دسکتاپ های شلوغ و بهم ریخته است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار لینوکس ترنسفورمیشن Linux Transformation Pack v3.0

‌‎Linux Transformation Pack v3.0 دانلود لینوکس ترنسفورمیشن در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Crystalxp به بازار ارایه شده است . شما با استفاده از Linux Transformation قادر خواهید بود تا محیط ویندوز ایکس پی خود را شبیه به سیستم عامل لینوکس و محیط ویندوز خود را دگرگون کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار یود ام تری دی Yod'm 3D v1.4

‌‎Yod'm 3D v1.4 دانلود یود ام تری دی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است .هر روزه بر تعداد نرم افزار های کاربردی افزوده می شود و کاربران برای بر طرف کردن نیاز های روز مره خود نیازمند کار با نرم افزار های بیشمار گوناگونی هستند. این نرم افزار دسکتاپ شما را به صورت مجازی به صورت یک مکعب چهار بعدی درست می کند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نمایش ساعت کشور های مختلف Tech-pro World Clock v2.0

‌‎Tech-pro World Clock v2.0 دانلود تک پرو ورلد کلاک در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Tech-Pro Limited به بازار ارایه شده است.این نرم افزار بسیار جالب این توانایی را دارد تا تمام ساعت ها و تاریخ های سرتاسر جهان را به شما نمایش بدهد.این نرم افزار دارای حجم کم و رابط کاربری زیبا می باشد.

ادامه مطلب ...