logo
دانلود نرم افزار بلو منتال اسکرین سیور واندر Blumentals Screensaver Wonder v7.2.0.67

‌‎Blumentals Screensaver Wonder v7.2.0.67 دانلود بلو منتال اسکرین سیور واندر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Blumentals Software به بازار ارایه شده است.این نرم افزار دارای افکت های بسیار زیبا با پشتیبانی از انواع فایل های ورودی و خروجی های متنوع میباشد که شما به راحتی می توانید اسکرین سیور بسازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار استار داک Stardock Multiplicity v3.43 Build 00082

‌‎Stardock Multiplicity v3.43 Build 00082 دانلود استار داک پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Stardock Corporation به بازار ارایه شده است . از مزایای منحصربه فرد این نرم افزار راحتی برقراری ارتباط ، کنترل و هدایت جهت تعمیرات ویندوزی با استفاده از یک کیبورد و موس می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسکرول نویگیتور ScrollNavigator v5.7.1

‌‎ScrollNavigator v5.7.1 دانلود اسکرول نویگیتور را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی DeskSoft به بازار ارایه شده است.این نرم افزار به شما کمک می کند تا اسناد خود را به صورت عمودی یا افقی حرکت دهید.این نرم افزار امکان حرکت بدون محدودیت اسکرول بار را به شما می دهد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پلنت ورلد Plant World 3D Screensaver and Wallpaper v1.0 Build 1

‌‎Plant World 3D Screensaver and Wallpaper v1.0 Build 1 دانلود پلنت ورلد در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی 3planesoft به بازار ارایه شده است . این نرم افزار تصاویری از مناطق سرسبز کره ی زمین و پوشش گیاهی را نمایش می دهد که در کنار آب های آبی باشکوه قرار گرفته اند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مولتی تایمر Multi Timer Ultimate v5.44

‌‎Multi Timer Ultimate v5.44 دانلود مولتی تایمر در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Johannes Wallroth به بازار ارایه شده است.این نرم افزار یک تایمر بسیار قدرتمند برای استفاده سیستم عامل ویندوز است. شما با این نرم افزار می توانید چندین تایمر برای سیستم عامل خود با پیغام های مختلف بسازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مجیک دسکتاپ Magic Desktop v9.2.0.165

‌‎Magic Desktop v9.2.0.165 دانلود مجیک دسکتاپ در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط شرکتی به همین نام به بازار ارایه شده است .این نرم افزار یک راه مطمئن برای به اشتراک گذاری کامپیوتر با بچه ها می باشد.این نرم افزار یک سیستم عامل برای استفاده کودکان شبیه سازی می کند تا به داده های اصلی سیستم شما آسیب نرسد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار هاید ویندو پلاس Hide Window Plus v5.0

‌‎Hide Window Plus v5.0 هاید ویندو پلاس ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Hide Window Software به بازار ارایه شده است . اگر دوست دارید فایل ها یا برنامه های موجود در صفحه نمایش را مخفی کنید با استفاده از این نرم افزار و با یک کلیکمی توانید این کار را انجام دهید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تری استاتوس TrayStatus Pro v3.1

‌‎TrayStatus Pro v3.1 تری استاتوس ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزار TrayStatus توسط شرکت Binary Fortress به بازار ارایه شده است . یک نرم افزار پر کاربرد برای کاربران کامپیوتر های شخصی است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسپلیت ویو SplitView 2017 R2

‌‎SplitView 2017 R2 سایت آنی دانلود اسپلیت ویو را به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزار SplitView توسط شرکت برنامه نویسی Vyooh ساخته شده است . از مزایای منحصربه فرد این نرم افزار راحتی برقراری ارتباط ، کنترل و هدایت ویندوزی می باشد. این برنامه جهت برقراری ارتباط نیاز به اینترنت دارد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نیر لانچر NirLauncher v1.19.81

‌‎NirLauncher v1.19.81 دانلود نیر لانچر ( مجموعه ابزارهای مفید و کاربردی برای ویندوز) در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است . این نرم‌افزار توسط شرکت nirsoft ساخته‌شده است . این شرکت نرم‌افزاری هرساله تعدادی از ابزارهای کاربردی ویندوز رو به‌صورت مجموع‌هایی در اختیار کاربران قرار خواهد داد و از آن بهره می برید .

ادامه مطلب ...