logo
دانلود نرم افزار رایت کلیک اینهنسر Right Click Enhancer Professional v4.5.2

‌‎Right Click Enhancer Professional v4.5.2 دانلود رایگان رایت کلیک اینهنسر ( نرم افزار مدیریت منو راست کلیک در ویندوز ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی RBSoft به بازار ارایه شده است.با استفاده از این نرم افزار می توانید منوی راست کلیک را مطابق با سلیقه خود ویرایش کنید و به آن برنامه های دلخواه را بیفزایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اپیک پن Epic Pen v3.5.1

‌‎Epic Pen v3.5.1 دانلود اپیک پن ( نرم افزار یاداشت بر روی صفحه دسکتاپ ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار توسط کمپانی TANK Studios به بازار ارایه شده است . این نرم افزار قابلیت نکته نویسی بر روی صفحه و هایلایت نمودن نوشته ها و عکس گرفتن از صفحه نمایش و پاک کن و ایجاد کلید میانبر و ... را دارا می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویو مایندر آلتیمیت VueMinder Ultimate v2017.04

‌‎VueMinder Ultimate v2017.04 دانلود ویو مایندر آلتیمیت ( نرم افزار تقویم حرفه ای برای ویندوز ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی VueSoft به بازار ارایه شده است . یک نرم افزار بسیار کاربردی برای مدیریت کارهای روزمره می باشد . این نرم افزار قابلیت ساختن پنجره یادآوری و هشدارهای دسکتاپ و ... را دارا می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فنسس Stardock Fences v3.0.5

‌‎Stardock.Fences.v3.0.5 دانلود نرم افزار فنسس ( نرم افزار مرتب سازی آیکن های دسکتاپ ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . استارداک فنسس محصولی از كمپانی Stardock Corporation نرم افزاری قدرتمند جهت سازماندهی و مرتب سازی آیکن های دسکتاپ میباشد و بهترین گزینه برای رهایی از دسکتاپ های شلوغ و بهم ریخته است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار لینوکس ترنسفورمیشن Linux Transformation Pack v3.0

‌‎Linux Transformation Pack v3.0 دانلود لینوکس ترنسفورمیشن در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Crystalxp به بازار ارایه شده است . شما با استفاده از Linux Transformation قادر خواهید بود تا محیط ویندوز ایکس پی خود را شبیه به سیستم عامل لینوکس و محیط ویندوز خود را دگرگون کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار یود ام تری دی Yod'm 3D v1.4

‌‎Yod'm 3D v1.4 دانلود یود ام تری دی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است .هر روزه بر تعداد نرم افزار های کاربردی افزوده می شود و کاربران برای بر طرف کردن نیاز های روز مره خود نیازمند کار با نرم افزار های بیشمار گوناگونی هستند. این نرم افزار دسکتاپ شما را به صورت مجازی به صورت یک مکعب چهار بعدی درست می کند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نمایش ساعت کشور های مختلف Tech-pro World Clock v2.0

‌‎Tech-pro World Clock v2.0 دانلود تک پرو ورلد کلاک در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Tech-Pro Limited به بازار ارایه شده است.این نرم افزار بسیار جالب این توانایی را دارد تا تمام ساعت ها و تاریخ های سرتاسر جهان را به شما نمایش بدهد.این نرم افزار دارای حجم کم و رابط کاربری زیبا می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بلو منتال اسکرین سیور واندر Blumentals Screensaver Wonder v7.2.0.67

‌‎Blumentals Screensaver Wonder v7.2.0.67 دانلود بلو منتال اسکرین سیور واندر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Blumentals Software به بازار ارایه شده است.این نرم افزار دارای افکت های بسیار زیبا با پشتیبانی از انواع فایل های ورودی و خروجی های متنوع میباشد که شما به راحتی می توانید اسکرین سیور بسازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار استار داک Stardock Multiplicity v3.43 Build 00082

‌‎Stardock Multiplicity v3.43 Build 00082 دانلود استار داک پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Stardock Corporation به بازار ارایه شده است . از مزایای منحصربه فرد این نرم افزار راحتی برقراری ارتباط ، کنترل و هدایت جهت تعمیرات ویندوزی با استفاده از یک کیبورد و موس می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسکرول نویگیتور ScrollNavigator v5.7.1

‌‎ScrollNavigator v5.7.1 دانلود اسکرول نویگیتور را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی DeskSoft به بازار ارایه شده است.این نرم افزار به شما کمک می کند تا اسناد خود را به صورت عمودی یا افقی حرکت دهید.این نرم افزار امکان حرکت بدون محدودیت اسکرول بار را به شما می دهد .

ادامه مطلب ...