logo
دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش انواع فایل های مولتی مدیا AquaSoft Stages v10.5.11

‌‎AquaSoft Stages v10.5.11 دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش انواع فایل های مولتی مدیا پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی AquaSoft GmbH به بازار ارائه‌شده است.این نرم افزار شامل تمامی امکاناتی می باشد که شما از یک نرم افزار مالتی مدیا انتظار دارید و همه ی آنها را پاسخگو می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آل پلیر ALLPlayer

‌‎ALLPlayer دانلود آل پلیر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی ALLCinema Ltd به بازار ارائه‌شده است. دوست دارید تا با یک برنامه کلیه فایل‌های صوتی و تصویری را اجرا کنید. شما تنها با داشتن این نرم‌افزار بسیار کاربردی و پرکاربرد دیگر احتیاجی به داشتن دیگر پلیر ها نخواهید داشت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آل پلیر ALLPlayer 7.7.0.0

‌‎ALLPlayer 7.7.0.0 دانلود آل پلیر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی ALLCinema Ltd به بازار ارائه‌شده است. دوست دارید تا با یک برنامه کلیه فایل‌های صوتی و تصویری را اجرا کنید. شما تنها با داشتن این نرم‌افزار بسیار کاربردی و پرکاربرد دیگر احتیاجی به داشتن دیگر پلیر ها نخواهید داشت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت کپشن و زیرنویس CaptionMaker Enterprise v6.12

‌‎CaptionMaker Enterprise v6.12 دانلود نرم افزار ساخت کپشن و زیرنویس پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.در صورتی که قصد ویرایش فایل های ویدیویی را دارید و می خواهید برای آن ها زیرنویسی قرار دهید و یا زیرنویس های یک فایل ویدیویی را تغییرات دهید نرم افزار CaptionMaker به شما بسیار کمک خواهد کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آل پلیر ALLPlayer v7.5

‌‎ALLPlayer v7.5 دانلود آل پلیر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی ALLCinema Ltd به بازار ارائه‌شده است. دوست دارید تا با یک برنامه کلیه فایل‌های صوتی و تصویری را اجرا کنید. شما تنها با داشتن این نرم‌افزار بسیار کاربردی و پرکاربرد دیگر احتیاجی به داشتن دیگر پلیر ها نخواهید داشت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آل پلیر ALL Player v7.3-32

‌‎ALL Player v7.3-32 دانلود آل پلیر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی ALLCinema Ltd به بازار ارایه شده است . دوست دارید تا با یک برنامه کلیه فایل های صوتی و تصویری را اجرا کنید . شما تنها با داشتن این نرم افزار بسیار کاربردی و پر کاربرد دیگر احتیاجی به داشتن دیگر پلیر ها نخواهید داشت .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نمایش زیرنویس فیلم ها VobSub 2.23

‌‎VobSub 2.23 دانلود نرم افزار نمایش زیرنویس فیلم ها را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Videolan به بازار ارایه شده است . VobSub 2.23 نرم افزاری است که با نصب اون می تونین فایل های زیر نویس فیلم ها رو دانلود کرده و با هر پخش کننده ای مثل مدیا پلیر و … فیلم رو با زیر نویس تماشا کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دی وی دی ساب ادیت DVDSubEdit 1.52 Portable

‌‎DVDSubEdit 1.52 Portable دانلود دی وی دی ساب ادیت ( نرم افزار ویرایش زیر نویس فیلم های DVD ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با استفاده ازاین نرم افزار کم حجم و رایگان می توان در فیلم های DVD خود زیرنویس درج کنید و یا آن را ویرایش نمایید . این نرم افزار یکی از ابزار های قدرتمند برای ویرایش زیرنویس می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اضافه کردن زیرنویس به فیلم AVIAddXSubs 9.14

‌‎AVIAddXSubs 9.14 دانلود نرم افزار اضافه کردن زیرنویس به فیلم به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار یک ابزار قدرتمند زیرنویس می باشد . معمولا زیرنویس فیلم های DivX جدا می باشد . اگر فیلم را در کامپیوتر اجرا کنید و فایل زیرنویس هم در کنارش باشد ، فیلم به راحتی همراه با زیرنویس پخش میشود .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش زیرنویس AHD Subtitles Maker Pro v5.14.44

‌‎AHD Subtitles Maker Pro v5.14.44 دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش زیرنویس در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار یک ابزار قدرتمند جهت ایجاد زیرنویس که برای استفاده در ویندوز طراحی شده است . این برنامه می تواند اغلب قالب‌های زیرنویس متنی برای فیلم را در کسری از زمان ایجاد کند .

ادامه مطلب ...