logo
دانلود نرم افزار آل پلیر ALLPlayer

‌‎ALLPlayer دانلود آل پلیر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی ALLCinema Ltd به بازار ارائه‌شده است. دوست دارید تا با یک برنامه کلیه فایل‌های صوتی و تصویری را اجرا کنید. شما تنها با داشتن این نرم‌افزار بسیار کاربردی و پرکاربرد دیگر احتیاجی به داشتن دیگر پلیر ها نخواهید داشت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آل پلیر ALLPlayer 7.7.0.0

‌‎ALLPlayer 7.7.0.0 دانلود آل پلیر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی ALLCinema Ltd به بازار ارائه‌شده است. دوست دارید تا با یک برنامه کلیه فایل‌های صوتی و تصویری را اجرا کنید. شما تنها با داشتن این نرم‌افزار بسیار کاربردی و پرکاربرد دیگر احتیاجی به داشتن دیگر پلیر ها نخواهید داشت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت کپشن و زیرنویس CaptionMaker Enterprise v6.12

‌‎CaptionMaker Enterprise v6.12 دانلود نرم افزار ساخت کپشن و زیرنویس پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.در صورتی که قصد ویرایش فایل های ویدیویی را دارید و می خواهید برای آن ها زیرنویسی قرار دهید و یا زیرنویس های یک فایل ویدیویی را تغییرات دهید نرم افزار CaptionMaker به شما بسیار کمک خواهد کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آل پلیر ALLPlayer v7.5

‌‎ALLPlayer v7.5 دانلود آل پلیر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی ALLCinema Ltd به بازار ارائه‌شده است. دوست دارید تا با یک برنامه کلیه فایل‌های صوتی و تصویری را اجرا کنید. شما تنها با داشتن این نرم‌افزار بسیار کاربردی و پرکاربرد دیگر احتیاجی به داشتن دیگر پلیر ها نخواهید داشت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آل پلیر ALL Player v7.3-32

‌‎ALL Player v7.3-32 دانلود آل پلیر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی ALLCinema Ltd به بازار ارایه شده است . دوست دارید تا با یک برنامه کلیه فایل های صوتی و تصویری را اجرا کنید . شما تنها با داشتن این نرم افزار بسیار کاربردی و پر کاربرد دیگر احتیاجی به داشتن دیگر پلیر ها نخواهید داشت .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نمایش زیرنویس فیلم ها VobSub 2.23

‌‎VobSub 2.23 دانلود نرم افزار نمایش زیرنویس فیلم ها را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Videolan به بازار ارایه شده است . VobSub 2.23 نرم افزاری است که با نصب اون می تونین فایل های زیر نویس فیلم ها رو دانلود کرده و با هر پخش کننده ای مثل مدیا پلیر و … فیلم رو با زیر نویس تماشا کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دی وی دی ساب ادیت DVDSubEdit 1.52 Portable

‌‎DVDSubEdit 1.52 Portable دانلود دی وی دی ساب ادیت ( نرم افزار ویرایش زیر نویس فیلم های DVD ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با استفاده ازاین نرم افزار کم حجم و رایگان می توان در فیلم های DVD خود زیرنویس درج کنید و یا آن را ویرایش نمایید . این نرم افزار یکی از ابزار های قدرتمند برای ویرایش زیرنویس می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اضافه کردن زیرنویس به فیلم AVIAddXSubs 9.14

‌‎AVIAddXSubs 9.14 دانلود نرم افزار اضافه کردن زیرنویس به فیلم به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار یک ابزار قدرتمند زیرنویس می باشد . معمولا زیرنویس فیلم های DivX جدا می باشد . اگر فیلم را در کامپیوتر اجرا کنید و فایل زیرنویس هم در کنارش باشد ، فیلم به راحتی همراه با زیرنویس پخش میشود .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش زیرنویس AHD Subtitles Maker Pro v5.14.44

‌‎AHD Subtitles Maker Pro v5.14.44 دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش زیرنویس در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار یک ابزار قدرتمند جهت ایجاد زیرنویس که برای استفاده در ویندوز طراحی شده است . این برنامه می تواند اغلب قالب‌های زیرنویس متنی برای فیلم را در کسری از زمان ایجاد کند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار وین سابتایتلر Winsubtitler v1.1.7

‌‎Winsubtitler v1.1.7 دانلود وین سابتایتلر ( نرم افزار ساخت و ویرایش زیر نویس ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار یک ابزار قدرتمند زیرنویس می باشد . با استفاده از این نرم افزار بسیار جالب و قدرتمند می توانید برای فیلم ها به صورت حرفه ایی و با 71 فرمت می توانید به ساخت و ویرایش زیر نویس بپردازید .

ادامه مطلب ...