logo
دانلود نرم افزار وین سابتایتلر Winsubtitler v1.1.7

‌‎Winsubtitler v1.1.7 دانلود وین سابتایتلر ( نرم افزار ساخت و ویرایش زیر نویس ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار یک ابزار قدرتمند زیرنویس می باشد . با استفاده از این نرم افزار بسیار جالب و قدرتمند می توانید برای فیلم ها به صورت حرفه ایی و با 71 فرمت می توانید به ساخت و ویرایش زیر نویس بپردازید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویژواال ساب سینک Visual SubSync v1.0.1

‌‎Visual SubSync v1.0.1 دانلود ویژواال ساب سینک ( نرم افزار همگام سازی زیر نویس ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار یک ابزار قدرتمند زیرنویس می باشد . Visual SubSync نرم‌افزاری بسیار قدرتمند برای تسهیل عملیات همگام سازی زیرنویس طراحی شده است که کار با آن بسیار آسان می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سابتایتل ادیت Subtitle Edit v3.5.1.Final

‌‎Subtitle Edit v3.5.1.Final دانلود سابتایتل ادیت ( نرم افزار ایجاد و ویرایش زیر نویس فیلم ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Nikolaj Lynge Olsson به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید به صورت حرفه ایی و کاملا آسان به ایجاد و ویرایش زیر نویس فیلم بپردازید .

ادامه مطلب ...
نرم افزار سابتایتل ورک شاپ Subtitle Workshop v6.0

‌‎Subtitle Workshop v6.0 دانلود سابتایتل ورک شاپ ( نرم افزار ساخت و ویرایش زیر نویس ) ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزار Subtitle Workshop توسط کمپانی URUSoft به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید به صورت حرفه ایی و کاملا آسان به ایجاد و ویرایش زیر نویس فیلم بپردازید .

ادامه مطلب ...
 دانلود نرم افزار ساب ریپ SubRip v1.56.1 Portable

‌‎SubRip v1.56.1 Portable دانلود ساب ریپ ( نرم افزار ایجاد و ویرایش زیر نویس فیلم ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزار SubRip یک از ابزارهای زیرنویس می باشد . با استفاده از این نرم افزار می توانید به صورت حرفه ایی و کاملا آسان به عملیات جداسازی زیر نویس از روی فیلم ها DVD و یا هر فرمت دیگری بپردازید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اس آرتی ترانسلتر SRT Translator 6.1 Portable

‌‎SRT Translator 6.1 Portabl دانلود اس آرتی ترانسلتر ( نرم افزار ترجمه و ویرایش زیرنویس ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی upRedSun به بازار ارایه شده است . با کمک این نرم قدرتمند افزار شما می توانید با دیدن فیلم و زیر نویس آن زبان انگلیسی را یاد بگیرید .

ادامه مطلب ...