logo
دانلود نرم افزار رتوش حرفه ای و آسان عکس   PhotoInstrument 7.6 Build 968 PLUS Portable

‌‎PhotoInstrument 7.6 Build 968 PLUS Portable دانلود نرم افزار رتوش حرفه ای و آسان عکس در سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .PhotoInstrument برنامه ای جالب و به دردبخورد برای ویرایش و زیبا سازی تصاویر است. این درست است که ابزارهای گرافیکی پیشرفته ای مانند فتوشاپ در اختیار همگان است

ادامه مطلب ...
دانلود آموزش دوره کامل فتوشاپ  PHLEARN Photoshop 201 PRO Full

‌‎PHLEARN Photoshop 201 PRO Full دانلود آموزش دوره کامل فتوشاپ در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. به اصلاح یا حذف جزئیات ناخواسته در عکس روتوش عکس می گویند. بیشترین کاربرد روتوش، در عکاسی پرتره خلاصه می شود که اهمیت و کیفیت روتوش زمانی مشخص می شود که به بهترشدن و تمیزتر شدن تصویر کمک کند.

ادامه مطلب ...
دانلود بیش از 11000 پریست آماده لایتروم  Advanced Lightroom Presets Collection

‌‎Advanced Lightroom Presets Collection دانلود بیش از 11000 پریست آماده لایتروم در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.Advanced Lightroom Presets Collection، بیش از یازده هزار پریست آماده لایت روم را در اختیار شما قرار می‌دهد.این مجموعه کاربردی با نسخه‌های 5، 6 و CC-CC2015 نرم‌افزار ادوبی لایت روم سازگاری دارد ودر ویندوز و مک قابل استفاده میباشد

ادامه مطلب ...
دانلود 7 فایل لایه باز انفجار آتش،دود،خرده چوب و سنگ و خرده شیشه برای فتوشاپ Rons Explosions

‌‎Rons Explosions افکت های آتش،دود و انفجار،دود،خرده چوب و سنگ برای فتوشاپ در سایت آنی دانلود همراه لینک مستقیم و فیلم آموزشی دانلود به اشتراک گذاشته شده است تا به سادگی طرح های خلاقانه ای ایجاد نمایید. طراحان و گرافیست های حرفه ای گاهی اوقات نیاز به تصاویر آماده از افکت های مختلف طبیعی دارند تا زمان کمتری صرف طراحی شود.این 7 فایل PSD در برنامه های فتوشاپ و ایلاستریتور و کورل دراو استقاده می شوند.

ادامه مطلب ...
دانلود اشکال فتوشاپ اشکال منحنی Rings Shapes 01

‌‎Rings Shapes 01 دانلود اشکال فتوشاپ اشکال منحنی رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این مجموعه دارای 200 شکل متنوع و زیبا منحنی با پسوند Chs می باشد. شما می توانید از این اشکال درکارهای های خود در محیط فتوشاپ کمک بگیرید. به دلیل اینکه فایل ها وکتور هستند در تغییر سایز افت کیفیتی نخواهند داشت که موجب محبوبیت آن شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود اریدی وکتور فونت عربی Aridi Vector Caps and Fonts

‌‎Aridi Vector Caps and Fonts دانلود اریدی وکتور فونت عربی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار که توسط Chs ارایه شده است. این مجموعه نفیس شامل تعدادی زیادی وکتورفونت عربی میباشند که پسوند آنها Eps, Jpg هست از این اشکال بدلیل وکتوربودن می توانید در کارهایتان با هر اندازه ای بدون افت کیفیت آنها را بکارببرید.

ادامه مطلب ...
دانلود براش فتوشاپ براش ایجاد بافت کثیف Grunge Brushes 01

‌‎Grunge Brushes 01 براش فتوشاپ براش ایجاد بافت کثیف پیشنهاد دانلود سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. ااین نرم افزار به پسوندهای Abr می باشد که می توانید از آن در فتوشاپ و برای استفاده از آنها در کارهایتان جهت خلق آثار زیبا و خلاقانه می توانید بهره ببرید و در طراحی ها کمک زیادی به شما در جهت ساده کردن طراحی میکند.

ادامه مطلب ...
دانلود فایل های آماده سه بعدی، اتاق خواب 3D Model Bedroom 01

‌‎3D Model Bedroom 01 دانلود فایل‌های آماده سه بعدی، اتاق خواب در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. شما با فایل‌های سه بعدی و زیبایی روبه رو هستید و اگر از آن دسته طراحان خلاق، هنرمند و خوش فکر هستید می‌توانید از این فایل‌ها در کارهایتان استفاده کنید ساخت این فایل‌های سه بعدی احتیاج به مهارت در کار با نرم افزارهای سه بعدی مجزا دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود براش فتوشاپ براش آبرنگ Watercolor Brushes

‌‎Watercolor Brushes دانلود براش فتوشاپ براش آبرنگ در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. شما با براش جدید و زیبایی روبه رو هستید و اگر از آن دسته طراحان خلاق، هنرمند و خوش فکر هستید می‌توانید از این براش برای زیبایی بخشیدن به کارهای هنری‌تان و تبدیل آنها به یک کار متفاوت از این براش جالب و فوق العاده در این زمینه کمک‌های بسیاری بگیرید.

ادامه مطلب ...
دانلود براش فتوشاپ براش گرادینت Gradient Shapes

‌‎Gradient Shapes دانلود براش فتوشاپ براش گرادینت در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. شما با براش جدید و زیبایی روبه رو هستید و اگر از آن دسته طراحان خلاق، هنرمند و خوش فکر هستید می توانید از این براش برای زیبایی بخشیدن به کارهای هنری تان و تبدیل آنها به یک کار متفاوت از این براش جالب و فوق العاده در این زمینه کمک های بسیاری بگیرید.

ادامه مطلب ...