logo
دانلود نرم افزار مدیریت فونت ها در ویندوز FontAgent Pro v4.5.004

‌‎FontAgent Pro v4.5.004 نرم افزار مدیریت فونت ها در ویندوز جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. همان طور که از نام نرم افزار مشخص است از این نرم افزار برای مدیریت ساده و کاربردی فونت ها در محیط ویندوز به کار می رود . نرم افزار FontAgent Pro توسط شرکت نرم افزاری Insider Software, Inc ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود بیش از 100 بروشور لایه باز سه لت با موضوعات مختلف CM 100 Tri-fold Brochures Bundle

‌‎CM 100 Tri-fold Brochures Bundle دانلود بیش از 100 بروشور لایه باز سه لت با موضوعات مختلف در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار رتوش حرفه ای و آسان عکس   PhotoInstrument 7.6 Build 968 PLUS Portable

‌‎PhotoInstrument 7.6 Build 968 PLUS Portable دانلود نرم افزار رتوش حرفه ای و آسان عکس در سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .PhotoInstrument برنامه ای جالب و به دردبخورد برای ویرایش و زیبا سازی تصاویر است. این درست است که ابزارهای گرافیکی پیشرفته ای مانند فتوشاپ در اختیار همگان است

ادامه مطلب ...
دانلود مجموعه تصاویر لایه باز مواد غذایی سالم، میوه، تخم مرغ، سبزیجات، نان و ... PixelSquid Trade Show Collection

‌‎PixelSquid Trade Show Collection دانلود مجموعه تصاویر لایه باز مواد غذایی سالم، میوه، تخم مرغ، سبزیجات، نان و. در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.در این بخش شاهد 64 تصویر لایه باز با عنوان وسایل نمایشگاه تجاری مانند بنر، چادر، صندلی، چراغ، فلش از وب سایت PixelSquid می باشید، که با فرمت PSD بر روی سایت برای دانلود قرارگرفته است

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار قرار دادن واترمارک روی تصاویر برای مک iWatermark Pro v2.0.14 MacOSX

‌‎iWatermark Pro v2.0.14 MacOSX دانلود نرم افزار قرار دادن واترمارک روی تصاویر برای مک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این برنامه بسیار ساده است که به شما در افزودن واترمارک به عکس ها، کمک می کند.همچنین می توانید عکس ها را به صورت گروهی تغییر نام دهید. واترمارک هایی مثل امضا و تاریخ و سیمبل هایی را می توان روی عکس اضافه کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود مجموعه والپیپرهای فوق العاده با کیفیت Ultra HD 8k Wallpapers 09

‌‎Ultra HD 8k Wallpapers 09 دانلود مجموعه والپیپرهای فوق العاده با کیفیت در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. تمامی تصویر زمینه های ان بر اساس دسته بندی مختلف مرتب شده اند و توانسته هزاران تصویر زمینه با کیفیت مثال زدنی را در خود جای دهد. این برنامه به شما کیفیت ultra HD را توسط تصویر زمینه های 4K، 8k و… ارائه می دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش فونت High-Logic FontCreator Professional v11.0.0.2412 x86x64

‌‎High-Logic FontCreator Professional v11.0.0.2412 x86x64 دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش فونت در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.در این نسخه از نرم افزار ویژگی هایی برای فونت ها فراهم شده است تا شما به وسیله آن ها قادر به بهبود کیفیت فونت های خود باشید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی و ساخت کارت دعوت و تبریک Abelssoft HappyCard 2018 v2.2.80

‌‎Abelssoft HappyCard 2018 v2.2.80 دانلود ابل سافت هپی کارد ( نرم افزار طراحی و ساخت کارت دعوت و تبریک ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Abelssoft به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار شما می توانید کارت دعوت مراسم عروسیتان را خودتان طراحی کنید حتی مبتدی ها.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آنتروپیکس پورتریت پرو Anthropics PortraitPro 10.2

‌‎Anthropics PortraitPro 10.2 آنتروپیکس پورتریت پرو ( نرم افزار روتوش عکس چهره ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار از جمله نرم افزارهایی است که بصورت خاص برای روتوش چهره مورد استفاده قرار می گیرد.شما برای کار کردن با این برنامه نیاز به داشتن تخصص و آشنایی کامل با برنامه های روتوش ندارید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سافت کالر اتوماتا SoftColor Automata Pro v1.9.95

‌‎SoftColor Automata Pro v1.9.95 دانلود سافت کالر اتوماتا (نرم افزاری قدرتمند برای تصحیح و ویرایش عکس) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی SoftColor به بازار ارایه شده است. با استفاده از این نرم افزار می توانید به سادگی هرچه تمام تر نسبت به نرم افزارهای مشابه به ویرایش و تعمیر عکس بپردازید.

ادامه مطلب ...