logo
دانلود نرم افزار تبدیل فرمت فایل های اتوکد به تصویر Acme CAD Converter 2018 v8.9.8.1472

‌‎Acme CAD Converter 2018 v8.9.8.1472 دانلود نرم افزار تبدیل فرمت فایل های اتوکد به تصویر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده استاین نرم افزار در زمینه تبدیل فایل های اتوکد به تصویر می باشد. این نرم افزار توسط کمپانی DWG TOOL Software به بازار ارایه شده است. اگر شما نیز از استفاده کنندگان اتوکد هستید این نرم افزار کمک های زیادی به شما میکتد.

ادامه مطلب ...
دانلود مجموعه عظیم تصاویر وکتور Vector Collection # 2 DVD 7 – 8

‌‎Vector Collection # 2 DVD 7 – 8 دانلود مجموعه عظیم تصاویر وکتور پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . همیشه داشتن تصاویر زیبا و وکتور برای طراحان اهمیت بسیار زیادی دارد . ما در این مجموعه برای شما کاربران عزیز تصاویر وکتور بسیار با کیفیت و فراوان را با فرمت AI , EPS را به اشتراک گذاشته ایم .

ادامه مطلب ...
دانلود قالب آماده و حرفه ای پاورپوینت به همراه بک گراند های متنوع  CM Best PowerPoint Infographics Pack

‌‎CM Best PowerPoint Infographics Pack دانلود قالب آماده و حرفه ای پاورپوینت به همراه بک گراند های متنوع پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. قالب آماده پاور پوینت که تنوع را به ارایه های شما می بخشد ویژگی‌های ارائه‌ی خوب آن است که افزون بر داشتن محتوای جالب و منظم، کسل‌کننده هم نباشدآن هم بوسیله این مجموعه.

ادامه مطلب ...
دانلود اشکال فتوشاپ اشکال منحنی Rings Shapes 01

‌‎Rings Shapes 01 دانلود اشکال فتوشاپ اشکال منحنی رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این مجموعه دارای 200 شکل متنوع و زیبا منحنی با پسوند Chs می باشد. شما می توانید از این اشکال درکارهای های خود در محیط فتوشاپ کمک بگیرید. به دلیل اینکه فایل ها وکتور هستند در تغییر سایز افت کیفیتی نخواهند داشت که موجب محبوبیت آن شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود گرادینت فتوشاپ گرادینت های پاستلی Pastel Gradients

‌‎Pastel Gradients دانلود گرادینت فتوشاپ گرادینت های پاستلی رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. گرادینت به ابزار خاصی در فتوشاپ اطلاق می شوند که از آنها برای تصحیل در کار طراحی استفاده می شود و موارد مورد استفاده آن نیز به دلیل کارایی فراوان زیاد میباشد که پسوند آنها Grd هست و به راحتی می توان از آنها در فتوشاپ بهره برد.

ادامه مطلب ...
دانلود اشکال فتوشاپ اشکال ترکیبی Mixed Shapes 06

‌‎Mixed Shapes 06 دانلود اشکال فتوشاپ اشکال ترکیبی، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار که توسط Chs ارایه شده است. این مجموعه نفیس شامل 380 شکل زیبا، ترکیبی و دارای تنوع بسیار زیاد میباشد که پسوند آنها Chs هست از این اشکال بدلیل اینکه وکتور می باشند می توانید در کارهایتان با هر اندازه ای آنها را بکارببرید.

ادامه مطلب ...
دانلود براش فتوشاپ براش ایجاد بافت کثیف Grunge Brushes 03

‌‎Grunge Brushes 03 براش فتوشاپ براش ایجاد بافت کثیف پیشنهاد دانلود سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. ااین نرم افزار به پسوندهای Abr می باشد که می توانید از آن در فتوشاپ و برای استفاده از آنها در کارهایتان جهت خلق آثار زیبا و خلاقانه می توانید بهره ببرید و در طراحی ها کمک زیادی به شما در جهت ساده کردن طراحی میکند.

ادامه مطلب ...
دانلود اریدی وکتور فونت عربی Aridi Vector Caps and Fonts

‌‎Aridi Vector Caps and Fonts دانلود اریدی وکتور فونت عربی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار که توسط Chs ارایه شده است. این مجموعه نفیس شامل تعدادی زیادی وکتورفونت عربی میباشند که پسوند آنها Eps, Jpg هست از این اشکال بدلیل وکتوربودن می توانید در کارهایتان با هر اندازه ای بدون افت کیفیت آنها را بکارببرید.

ادامه مطلب ...
دانلود پروژه آماده تیزر تبلیغاتی معرفی اخبار AE Projects Intro News

‌‎AE Projects Intro News دانلود پروژه آماده تیزر تبلیغاتی معرفی اخبار پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این مجموعه شامل فایل هایی با پسوند Aep, Psd که جزوه نکات مثبت در این مجموعه هست. از محتویات این مجموعه میتوان به فایل های آماده تیزر معرفی اخبار است که از انها می توان در کارهای خود به کار برد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار وکتور مجیک Vector Magic v1.15

‌‎Vector Magic v1.15 دانلود وکتور مجیک (نرم افزار تبدیل تصاویر بیت مپ به وکتور) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. Bitmap پسوند فایل تصویری است که به صورت پیکسلی هست که این مساله در بعضی کارها در ویرایش تصاویر در نرم افزارها باعث افت کیفیت این تصاویر می شود که شما با تبدیل این فایل ها به وکتور این مشکل را نخواهید داشت.

ادامه مطلب ...