logo
دانلود اشکال فتوشاپ اشکال ترکیبی Mixed Shapes 05

‌‎Mixed Shapes 05 دانلود اشکال فتوشاپ اشکال ترکیبی، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار که توسط Chs ارایه شده است. این مجموعه نفیس شامل 380 شکل زیبا، ترکیبی و دارای تنوع بسیار زیاد میباشد که پسوند آنها Chs هست از این اشکال بدلیل اینکه وکتور می باشند می توانید در کارهایتان با هر اندازه ای آنها را بکارببرید.

ادامه مطلب ...
دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با طرح و رنگ های متنوع CM 122 Supper Business Card Big Bundle

‌‎CM 122 Supper Business Card Big Bundle دانلود قالب لایه باز کارت ویزیت با طرح و رنگ‌های متنوع در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. شما با قالب لایه باز جدید و زیبای کارت ویزیت با طرح و رنگ‌های متنوع روبه رو هستید و اگر از آن دسته طراحان خلاق، هنرمند و خوش فکر هستید می‌توانید از این قالب لایه باز در کارهایتان استفاده کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود براش فتوشاپ براش آبرنگ Watercolor Brushes

‌‎Watercolor Brushes دانلود براش فتوشاپ براش آبرنگ در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. شما با براش جدید و زیبایی روبه رو هستید و اگر از آن دسته طراحان خلاق، هنرمند و خوش فکر هستید می‌توانید از این براش برای زیبایی بخشیدن به کارهای هنری‌تان و تبدیل آنها به یک کار متفاوت از این براش جالب و فوق العاده در این زمینه کمک‌های بسیاری بگیرید.

ادامه مطلب ...
دانلود براش فتوشاپ براش گرادینت Gradient Shapes

‌‎Gradient Shapes دانلود براش فتوشاپ براش گرادینت در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. شما با براش جدید و زیبایی روبه رو هستید و اگر از آن دسته طراحان خلاق، هنرمند و خوش فکر هستید می توانید از این براش برای زیبایی بخشیدن به کارهای هنری تان و تبدیل آنها به یک کار متفاوت از این براش جالب و فوق العاده در این زمینه کمک های بسیاری بگیرید.

ادامه مطلب ...
دانلود گرافیک ریور سوپر باندل تکست افکت GraphicRiver 238 Super Bundle Text Effect

‌‎GraphicRiver 238 Super Bundle Text Effect دانلود گرافیک ریور سوپر باندل تکست افکت ( مجموعه استایل فتوشاپ با 238 افکت متنوع ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . شما با استفاده از این مجموعه بسیار خاص و کاربردی از شرکت GraphicRiver می توانید از 238 نوع از افکت های متن متنوع و جذاب برای فتوشاپ خود بهره ببرید .

ادامه مطلب ...
دانلود براش رونز راستی متال Rons Rusty Metal Brushes

‌‎Rons Rusty Metal Brushes دانلود براش رونز راستی متال ( افکت زنگ زدگی ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . استفاده از ابزار های گرافیک و براش ها برای طراحان ضرورت خاصی دارد . با استفاده از این براش فتوشاپ که دارای فرمت Abr و Jpg است, شما می توانید افکت زنگ زدگی فلز را به تصاویر و طراحی های خود اضافه کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود گرادینت لنداسکیپ Landscape Gradients

‌‎Landscape Gradients دانلود رایگان گرادینت لنداسکیپ ( گرادینت منظره طبیعی ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. گرادینت به مجموعه ابزار های فتوشاپ گفته می شود . شما با استفاده از این مجموعه جذاب و ابزار فتوشاپ می توانید تا تعدادی طیف رنگی و پنل سواچ مختلف , جذاب و پرکاربرد منظره طبیعی را با فرمت کاربردی GRD در اختیار داشته باشید .

ادامه مطلب ...
دانلود مجموعه آیکون دنیم پلاستیک Denim Plastic

‌‎Denim Plastic دانلود مجموعه آیکون دنیم پلاستیک ( آیکون های بلوری با موضوع کامپیوتر ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . ما در مجموعه آیکون دنیم پلاستیک تعدادی آیکن وکتور برای شما آمده گردیده است که در اگر گرافیست باشید می توانید از آن در طراحی هایتان از آنها استفاده نمائیدو لذت ببرید.فرمت این فایل ها Ico و Png می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود آیکون متنوع و ویژه Sollection of Special Icons

‌‎Sollection of Special Icon دانلود آیکون متنوع و ویژه در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . حتما تا به حال نام آیکن به گوش شما خورده است در این مجموعه تعدادی آیکن وکتور برای شما آمده گردیده است که در اگر گرافیست باشید می توانید از آن در طراحی هایتان از آنها استفاده نمائیدو لذت ببرید . فرمت این فایل ها eps و jpg می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود مجموعه استایل های فتوشاپ Styles 04

‌‎Styles 04 دانلود مجموعه استایل های فتوشاپ ( دانلود مجموعه افکت های مختلف فتوشاپ ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . مجموعه استایل ها یکی از پرکاربرد ترین ابزار های گرافیک برای طراحی می باشند . ما در مجموعه Styles برای شما کاربران عزیز دوازده افکت و استایل جذاب و دیدنی را برای طراحی به اشتراک گذاشته ایم .

ادامه مطلب ...