logo
دانلود نرم افزار نیترو پرو Nitro Pro v12.3.0.240

‌‎Nitro Pro v12.3.0.240 x86x64 نیترو پرو پیشنهاد سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.شرکت ATRS-PDF این نرم افزار بسیار کاربردی و قدرتمند را تولید کرده است.حتما برای شما هم بارها اتفاق افتاده که نیاز داشته باشید فایل های PDF جدید بسازید و یا در فایل های PDF خود دستکاری هایی انجام دهید.به طور قطع این برنامه یکی از بهترین هاست

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایش فایل پی دی اف فلیپ Flip PDF Corporate Edition v2.4.9.18

‌‎Flip PDF Corporate Edition v2.4.9.18 دانلود نرم افزار ویرایش فایل پی دی اف فلیپ پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این نرم افزار یکی از حرفه ترین نرم افزارهای ویرایش و تبدیل فایل های PDF می باشد.توسط این نرم افزار می توانید فایلهای پی دی اف خود را به کتاب های قابل ورق زدن تبدیل کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نشانه و علامت گذاری روی فایل های پی دی اف PDF Annotator v7.0.0.700

‌‎PDF Annotator v7.0.0.700 دانلود نرم افزار نشانه و علامت گذاری روی فایل های پی دی اف در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی grahl software به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار شما قادر هستید تا به مدیریت فایل های با پسوند پی دی اف بپردازید و از امکانات آن بهره ببرید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل فرمت دسته ای اسناد ورد به اکسل Batch DOC to XLS Converter v2018.10.413.2480

‌‎Batch DOC to XLS Converter v2018.10.413.2480 دانلود نرم افزار تبدیل فرمت دسته ای اسناد ورد به اکسل در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط شرکت Batchwork Software منتشر شده است.این نرم افزار مبدل دسته ای بسیار کاربردی برای تبدیل اسناد ورد از مجموعه ورد به اکسل استفاده می شود و از آن می توان بهره برد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل فایل pdf به فرمت های پرکاربرد Coolutils Total PDF Converter v6.1.0.145

‌‎Coolutils Total PDF Converter v6.1.0.145 دانلود نرم افزار تبدیل فایل pdf به فرمت های پرکاربرد در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط شرکت Coolutils منتشر شده است.این نرم افزار مبدل پی دی اف بسیار کاربردی از 15 فرمت مختلف پشتیبانی می کند. و قابلیت تبدیل عکس ها و اضافات درون فایل های PDF را نیز دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت، ویرایش و تبدیل فایل های پی دی اف Sejda PDFDesktop

‌‎Sejda PDFDesktopنرم افزار مدیریت، ویرایش و تبدیل فایل های پی دی اف در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توزسط کمپانی بزرگ Sejda BV به بارز ارائه گردیده است که توسط آن می توانید اقدام به ویرایش فایل های متنی و پی دی اف نمائید و اقدام به ادغام فایل های پی دی اف در این نرم افزار نیز به سادگی امکان پذیر است

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادوب اکروبات ایکس آی پرو Adobe Acrobat DC v15.7.20033.2203

‌‎Adobe Acrobat DC v15.7.20033.2203 دانلود نرم افزار ادوب اکروبات ایکس آی پرو درسایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه لینک مستقیم و فیلم آموزشی ومتن معرفی نرم افزار جهت دریافت به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار محصول شرکت معظم و بزرگ ادوبی که نام و آوازه ی آن را اکثر افراد در زمینه های مختلف شنیده و با نرم افزارهای آن نیز کار کرده اند این نرم افزار برای مدیریت فایل پی دی اف می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تقسیم و جداسازی فایل های پی دی اف Traction.Software.PDF.Content.Split

‌‎Traction.Software.PDF.Content.Split دانلود نرم افزار تقسیم و جداسازی فایل های پی دی اف پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.علاوه بر قابلیت های تقسیم محتوا، اجرا در خط فرمان، جستجوی کلمه ای، استخراج متن و ... می توانید فایل های پی دی اف را به آدرس ایمیل موجود در فایل پی دی اف نیز ایمیل کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت پی دی اف FileCenter Professional Plus v10.2.0.23

‌‎FileCenter Professional Plus v10.2.0.23 دانلود نرم افزار مدیریت pdf در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است.توسط این نرم افزار بسیار کاربردی می توانید فایل های پی دی اف خود را باز و مشاهده نمایید و صفحات را اضافه، حذف و جدا نمایید. از قابلیت هاب این برنامه می توان به رمزدار کردن فایل ها و همچنین تبدیل هر فایلی به پی دی اف اشاره کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ترکیب فایل های CoolUtils PDF Combine v6.1.0.118   PDF

‌‎CoolUtils PDF Combine v6.1.0.118 دانلود نرم افزار ترکیب فایل های PDF در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار ویرایشی توسط شرکت CoolUtils تولید و عرضه شده است.این برنامه از انواع فایل های پی دی اف ایجاد شده با برنامه های مختلف پشتیبانی می کند.نرم افزار امکان ترکیب صفحات خاصی از چند فایل پی دی اف را به شما میدهد

ادامه مطلب ...