logo
دانلود نرم افزار تایپ پایلوت Type Pilot

‌‎ Type Pilot دانلود تایپ پایلوت (نرم افزار تایپ خودکار متون پر استفاده) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Two Pilots به بازار ارایه شده است . این نرم افزار ساده و کاربردی جهت افزایش سرعت در تایپ و اسناد و باقی موارد به کار می رود به این صورت که کلمات پرکاربرد شما کامل می شوند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل فایل های اکسل به برنامه تالی UDI Magic v9.0 Release 1.4 Professional

‌‎UDI Magic v9.0 Release 1.4 Professional دانلود نرم افزار تبدیل فایل های اکسل به برنامه تالی جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.این نرم افزار شامل چندین فرمت استاندارد و از پیش تعریف شده اکسل می باشد و تقریبا از تمام دیتابیس های محبوبی چون SQL-Server ،MySQL ،MS-Access ،DBase، Foxpro ،Visual Foxpro DBF پشتیبانی میکند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایش و مدیریت فایل های PDF برای مک PDF Expert v2.2.19 MacOSX

‌‎PDF Expert v2.2.19 MacOSX دانلود نرم افزار ویرایش و مدیریت فایل های PDF برای مک در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .شما با نصب این برنامه تمام امکانات علامت گذاری بر روی متن های مهم خود را خواهید داشت و می توانید فایل های مهم خود را علامت گذاری و متمایز کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت برنامه های درون یک سازمان Roster v3.6

‌‎Roster v3.6 دانلود نرم افزار مدیریت برنامه های درون یک سازمان در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار امکان ایجاد یادآور برای هشدار دادن به افراد جهت انجام کارهایی که باید انجام دهند را دارا می باشد.این برنامه قابلیت پشتیبان گیری از اطلاعات نرم افزار را نیز دارد تا در صورت پاک شدن بتوان آن ها را بازیابی کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مایکروسافت اکسل برای مک Microsoft Excel 2016 v16.9.0 MacOSX

‌‎Microsoft Excel 2016 v16.9.0 MacOSX دانلود نرم افزار مایکروسافت اکسل برای مک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است .Microsoft Office 2016 (مایکروسافت آفیس 2016) جدیدترین نسخه از مجموعه آفیس شرکت مایکروسافت میباشد که برای سیستم عامل مک (MacOSX) منتشر شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار خودکار سازی اجرای عملیات مختلف در سیستم با اسکریپت نویسی و تعریف کلید های میانبر AutoHotkey v1.1.26.01

‌‎AutoHotkey v1.1.26.01 دانلود اوتو هاتکی درسایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار گرفته است که یک ابزار منبع باز است و می تواند تقریبا هر چیزی را با کلید میانبر و کلیک ماوس به طور خودکار ارسال کند. شما می توانید ماکروها را با دست نوشته و یا از ماکروهایآماده استفاده کنید و برای صفحه کلید ، ماوس، جوی استیک و کنترل از راه دور دستی کلید میانبر ایجاد کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسم ماینر Awesome Miner v4.2

‌‎Awesome Miner v4.2 نرم افزار اسم ماینر( نرم افزار کنترل و مدیریت ماینینگ بیت کوین ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.همان طور که اطلاع دارید امروزه از پول های دیجیتال برای خرید کالا و سرویس های مختلف استفاده می شود که همان ویژگی های پول فیزیکی را دارا می باشند.این برنامه برای مدیریت و کنترل پول های دیجیتال می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مندلی دسکتاپ  Mendeley Desktop v1.17.12

‌‎Mendeley Desktop v1.17.12 نرم افزار مندلی دسکتاپ ( مدیریت و اشتراک گذاری منابع تحقیقاتی ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار را می توان یک نرم افزار آکادمیک دانست و یک برنامه عالی و منحصر بفرد برای محققین و پژوهشگران میباشد.برای استفاده از این برنامه باید در سایت Mendeley اکانت داشته باشید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار محاسبه زمان انجام کارها Easy Work Time Calculator v7.0 Build 059

‌‎Easy Work Time Calculator v7.0 Build 059 دانلود نرم افزار محاسبه زمان انجام کارها در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. نرم افزاری بسیار سودمند در جهت مدیریت و مصرف بهینه از زمان و آگاهی از مقدار زمان مصرف شده در هر یک از کارها آن هم به تفکیک جهت مدیریت بهتر و کمک به جلوگیری از هدر رفتن زمان می توان از مزایای این نرم افزار نام برد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار افیسس Efficcess v5.50

‌‎Efficcess v5.50 دانلود افیسس (نرم افزار یادداشت برداری و سازماندهی امور شخصی در کامپیوتر و گوشی موبایل) در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و لینک مستقیم رایگان و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی ReviverSoft به بازار ارایه شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Efficient به بازار ارایه گشته است. برنامه های روزانه خود را در دستگاه های مختلف سازماندهی نمایید.

ادامه مطلب ...