logo
دانلود نرم افزار ساخت و تنظیم جدول زمانی Timeline Maker Professional v4.5.32.16

‌‎Timeline Maker Professional v4.5.32.16 لینک مستقیم دانلود رایگان نرم افزار ساخت و تنظیم جدول زمانی در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. توسط نرم افزار Timeline Maker Professional شما می توانید اقدام به ساخت تایم لاین یا همان جدول زمانی برای خود و کارهایتان نمایید و به راحتی آن را چاپ و به سادگی هرچه تمام تر آنها را اشتراک بگذارید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نمایش موقعیت زمانی نقاط مختلف کره زمین EarthTime v5.12.2

‌‎EarthTime v5.12.2 دانلود نرم افزار نمایش موقعیت زمانی نقاط مختلف کره زمین رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی DeskSoft به بازار ارایه شده است .نام نرم افزاری برای مشاهده هر قسمتی از کره ی زمین که می تواند مورد نیاز افرادی که زیاد به سفرهای خارجی می روند قرار بگیرد و از آن بهره مند شوند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار محاسبه زمان انجام کارها Easy Work Time Calculator v8.0 Build 063

‌‎Easy Work Time Calculator v8.0 Build 063 دانلود نرم افزار محاسبه زمان انجام کارها در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. نرم افزاری بسیار سودمند در جهت مدیریت و مصرف بهینه از زمان و آگاهی از مقدار زمان مصرف شده در هر یک از کارها آن هم به تفکیک جهت مدیریت بهتر و کمک به جلوگیری از هدر رفتن زمان می توان از مزایای این نرم افزار نام برد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تایپ پایلوت Type Pilot

‌‎ Type Pilot دانلود تایپ پایلوت (نرم افزار تایپ خودکار متون پر استفاده) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Two Pilots به بازار ارایه شده است . این نرم افزار ساده و کاربردی جهت افزایش سرعت در تایپ و اسناد و باقی موارد به کار می رود به این صورت که کلمات پرکاربرد شما کامل می شوند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل فایل های اکسل به برنامه تالی UDI Magic v9.0 Release 1.4 Professional

‌‎UDI Magic v9.0 Release 1.4 Professional دانلود نرم افزار تبدیل فایل های اکسل به برنامه تالی جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.این نرم افزار شامل چندین فرمت استاندارد و از پیش تعریف شده اکسل می باشد و تقریبا از تمام دیتابیس های محبوبی چون SQL-Server ،MySQL ،MS-Access ،DBase، Foxpro ،Visual Foxpro DBF پشتیبانی میکند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایش و مدیریت فایل های PDF برای مک PDF Expert v2.2.19 MacOSX

‌‎PDF Expert v2.2.19 MacOSX دانلود نرم افزار ویرایش و مدیریت فایل های PDF برای مک در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .شما با نصب این برنامه تمام امکانات علامت گذاری بر روی متن های مهم خود را خواهید داشت و می توانید فایل های مهم خود را علامت گذاری و متمایز کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت برنامه های درون یک سازمان Roster v3.6

‌‎Roster v3.6 دانلود نرم افزار مدیریت برنامه های درون یک سازمان در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار امکان ایجاد یادآور برای هشدار دادن به افراد جهت انجام کارهایی که باید انجام دهند را دارا می باشد.این برنامه قابلیت پشتیبان گیری از اطلاعات نرم افزار را نیز دارد تا در صورت پاک شدن بتوان آن ها را بازیابی کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مایکروسافت اکسل برای مک Microsoft Excel 2016 v16.9.0 MacOSX

‌‎Microsoft Excel 2016 v16.9.0 MacOSX دانلود نرم افزار مایکروسافت اکسل برای مک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است .Microsoft Office 2016 (مایکروسافت آفیس 2016) جدیدترین نسخه از مجموعه آفیس شرکت مایکروسافت میباشد که برای سیستم عامل مک (MacOSX) منتشر شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار خودکار سازی اجرای عملیات مختلف در سیستم با اسکریپت نویسی و تعریف کلید های میانبر AutoHotkey v1.1.26.01

‌‎AutoHotkey v1.1.26.01 دانلود اوتو هاتکی درسایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار گرفته است که یک ابزار منبع باز است و می تواند تقریبا هر چیزی را با کلید میانبر و کلیک ماوس به طور خودکار ارسال کند. شما می توانید ماکروها را با دست نوشته و یا از ماکروهایآماده استفاده کنید و برای صفحه کلید ، ماوس، جوی استیک و کنترل از راه دور دستی کلید میانبر ایجاد کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسم ماینر Awesome Miner v4.2

‌‎Awesome Miner v4.2 نرم افزار اسم ماینر( نرم افزار کنترل و مدیریت ماینینگ بیت کوین ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.همان طور که اطلاع دارید امروزه از پول های دیجیتال برای خرید کالا و سرویس های مختلف استفاده می شود که همان ویژگی های پول فیزیکی را دارا می باشند.این برنامه برای مدیریت و کنترل پول های دیجیتال می باشد.

ادامه مطلب ...