logo
دانلود نرم افزار مدیریت انتقال فایل ها بر روی چندین سرور Steed v1.2.1.1169

‌‎Steed.v1.2.1.1169 دانلود نرم افزار مدیریت انتقال فایل ها بر روی چندین سرور در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار برای آپلود فایل و ارسال فایل بر روی اینترنت و فضای ابری می باشد که با توجه به عملکرد آن باعث افزایش سرعت کار می شود و همین طور باعث تمرکز در کار خواهد شد و در نهایت موجب کاهش هزینه خواهد شد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار حفاظت و امنیت سیستم RegRun Security Suite Platinum v9.85.0.685

‌‎RegRun Security Suite Platinum v9.85.0.685 دانلود نرم افزار حفاظت و امنیت سیستم در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. نرم افزاری بسیار سودمند در جهت مدیریت بر امنیت سیستم می باشد که می توانید از آن برای ایمن کردن سیستم های خود در برابر تهدید های اینترنتی و غیر اینترنتی از آن بهره مند شوید و با خیال راحت به کارهای روزمره خود بپردازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فلش پلیر Adobe Flash Player v29.0.0.171

‌‎Adobe Flash Player v29.0.0.171 نرم افزار فلش پلیر (نرم افزار مشاهده و اجرای فایل های فلش) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.Adobe Flash Player یک استاندارد وب بسیار قوی برای ساخت و انتشار انواع فایل‌های تصویری است، این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید فایل‌های ویدئویی فلش را اجرا کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود حذف آسان انواع بدافزارها و عناصر تبلیغاتی از روی سیستم AdwCleaner

‌‎AdwCleaner دانلود حذف آسان انواع بدافزارها و عناصر تبلیغاتی از روی سیستم در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.AdwCleaner یک نرم افزار کوچک، کم حجم، رایگان و در عین حال هوشمند و قوی است که وظیفه‌ی آن جستجو دقیق سیستم برای هرگونه بدافزار و عناصر تبلیغاتی و مزاحم است، این نرم افزار تمامی ردپاها و عناصر باقی مانده را حذف می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اجرای فایل های فلش برای مک Adobe Flash Player v28.0.0.161 MacOSX

‌‎Adobe Flash Player v28.0.0.161 MacOSX نرم افزار اجرای فایل های فلش برای مک جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.Adobe Flash Player یک استاندارد وب بسیار قوی برای ساخت و انتشار انواع فایل‌های تصویری است، این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید فایل‌های ویدئویی فلش را اجرا کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دانلود فیلم از یوتوب  YouTube Video Downloader v5.9.4.4 Pro WinMac

‌‎YouTube Video Downloader v5.9.4.4 Pro WinMac دانلود نرم افزار دانلود فیلم از یوتوب در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. YouTube Video Downloader به راحتی به شما این امکان را می دهد که لینک مورد نظر خود از فیلم داخل سایت یوتوب را وارد کرده و به صورت خودکار نرم افزار شروع به دانلود آن می کند .

ادامه مطلب ...
دانلود مدیریت مصرف اینترنت اندروید  Datally 1.1

‌‎Datally 1.1 دانلود مدیریت مصرف اینترنت اندروید در سایت آنی دانلود به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.نرم افزار اندروید Datally یک نرم افزار قدرتمند برای پایش و مدیریت دیتا میباشد که به تازگی شرکت گوگل آن ار منتشر کرده است. با این نرم افزار اندرویدی میتوانید بیش از ۳۰ درصد هزینه های مصرف دیتا را کاهش دهید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت پهنای باند DU Meter v7.30 Build 4769

‌‎DU Meter v7.30 Build 4769 دانلود نرم افزار مدیریت پهنای باند در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار ساده اما در عین حال قدرتمند ، دارای ابزارهایی متعدد برای مدیریت انواع مدل های شبکه نظیر DSL ، LAN ، مودم های کابلی و … است.این برنامه تمام فعالیت های در حال انجام در شبکه را بصورت کامل زیر نظر می گیرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار میل استایلر  MailStyler Newsletter Creator Pro v2.1.0.101

‌‎MailStyler Newsletter Creator Pro v2.1.0.101 دانلود میل استایلر (نرم‌افزار طراحی و ساخت قالب خبرنامه و ایمیل‌های تبلیغاتی) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. این نرم‌افزار برای ایجاد تبلیغات و خبرنامه‌های الکترونیکی به کار می‌رود که می‌توانید از آن برای تبلیغ و گسترش کسب کار خود کمک بگیرید و از شرکت‌های رقیب خود در این زمینه عقب نمانید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فلش پلیر Adobe Flash Player 28.0.0.161 Final x86x64

‌‎Adobe Flash Player 28.0.0.161 Final x86x64نرم افزار فلش پلیر (نرم افزار مشاهده و اجرای فایل های فلش) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.Adobe Flash Player یک استاندارد وب بسیار قوی برای ساخت و انتشار انواع فایل‌های تصویری است، این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید فایل‌های ویدئویی فلش را اجرا کنید.

ادامه مطلب ...