logo
دانلود نرم افزار وی ام ویر ورک استیشن پرو VMware Workstation Pro v12.5.8 Build 7098237

‌‎VMware Workstation Pro v12.5.8 Build 7098237 وی ام ویر ورک استیشن پرو (نرم افزاری برای مجازی سازی) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. قدرتمند ترین و معروف ترین ابزار موجود در زمینه مجازی سازی ویندوز به شمار می رود.با این نرم افزار شما می توانید چندیدن سیستم عامل مختلف بروی کامپیوتر خود نصب کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ان آی سوئیچ NI Switch Executive v15.10

‌‎NI Switch Executive v15.10 دانلود ان آی سوئیچ(نرم افزار مدیریت سوئیچ و مسیریابی)در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی National Instruments Corporation Ltd. به بازار ارایه شده است .این نرم افزار ابزاری قدرتمند و کاربردی جهت مدیریت سوئیچ به کار می رود و می توان توسط آن بازدهی سوئیچ را بالا برد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت شبکه های مجازی خصوصی LogMeIn Hamachi v2.2.0.319

‌‎LogMeIn Hamachi v2.2.0.319 دانلود نرم افزار لاگ می این هاماچی ( ساخت شبکه های مجازی خصوصی ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار بسیار قدرتمند جهت ایجاد شبکه های امن بر روی اینترنت را برای کاربران خود فراهم می کند.این نرم افزاربه شما این امکان را میدهد که یک کارت شبکه مجازی را به سیستم خود اضافه نمایید .

ادامه مطلب ...