logo
دانلود نرم افزار ایجاد دفترچه یادداشت وقایع روزانه TheJournal v8.0.0.1287

‌‎TheJournal v8.0.0.1287 نرم افزار ایجاد دفترچه یادداشت وقایع روزانه جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید اتفاقاتی که در طول روز برای شما رخ می دهد را در آن به ثبت برسانید که می تواند مناسب علاقمندان نویسندگی باشد.نرم افزار TheJournal توسط David Michael ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ایجاد دفترچه یادداشت وقایع روزانه TheJournal

‌‎TheJournal نرم افزار ایجاد دفترچه یادداشت وقایع روزانه جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید وقایع و اتفاقاتی که در طول روز برای شما رخ می دهد را در آن به ثبت برسانید که می تواند مناسب علاقمندان نویسندگی باشد. نرم افزار TheJournal توسط David Michael ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تهیه لیست از محتویات سی دی ها و دی وی دی ها و جستجو در آن ها WinCatalog 2018 v18.1.2.615

‌‎WinCatalog 2018 v18.1.2.615 دانلود نرم افزار تهیه لیست از محتویات سی دی ها و دی وی دی ها و جستجو در آن ها در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار توسط کمپانی WinCatalogبه بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید از دی وی دی ها و سی دی های خود لیستی تهیه کنید و از مزایای آن بهره ببرید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نمایش مشخصات کارت گرافیک GPU-Z v2.9.0 PLUS ASUS ROG Skin

‌‎GPU-Z v2.9.0 PLUS ASUS ROG Skin دانلود نرم افزار نمایش مشخصات کارت گرافیک را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی techPowerUp به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید کارت گرافیک خود را مورد بررسی قرار داده و اطلاعات کامل آن را مشاهده و بررسی کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود کتابخانه های صوتی و تصویری برای کار کردن با داده های چند رسانه ای ffmpeg

‌‎ffmpeg دانلود کتابخانه های صوتی و تصویری برای کار کردن با داده های چند رسانه ای در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.FFMPEG یک ابزار خط فرمان است که برای تبدیل فرمت ها و codec های ویدئویی به یکدیگر به کار می رود ، همچنین این ابزار میتواند داده های چند رسانه ای را از کارت های تلوزیون و همچنین Real-time دریافت و انکود کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فشرده سازی داده های جغرافیایی حجیم GeoExpress

‌‎GeoExpress دانلود نرم افزار فشرده سازی داده های جغرافیایی حجیم در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.GeoExpress حجم و سایز تصاویر را تا 5 درصد از اندازه و حجم اصلی آن ها کاهش می دهد بدون اینکه ذره ای از کیفیت و وضوحشان کاسته شودو می توانید از داده های تولیدی این برنامه در سایر نرم افزار بهره ببرید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار برنامه نویسی اندروید Google.Android.Studio

‌‎Google.Android.Studio دانلود نرم افزار برنامه نویسی اندروید در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.توکار بودن Google Cloud Platform و GitHub در این برنامه به بسیاری از برنامه نویس ها در حفظ وقت خود کمک خواهد کرد. لازم به ذکر است چون گوگل ایران را تحریم کرده است، برای آی پی های ایرانی دانلود این برنامه از سایت گوگل امکان پذیر نیست.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فشرده سازی داده های جغرافیایی حجیم LizardTech.GeoExpress

‌‎LizardTech.GeoExpress دانلود نرم افزار فشرده سازی داده های جغرافیایی حجیم در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.GeoExpress حجم و سایز تصاویر را تا 5 درصد از اندازه و حجم اصلی آن ها کاهش می دهد بدون اینکه ذره ای از کیفیت و وضوحشان کاسته شودو می توانید از داده های تولیدی این برنامه در سایر نرم افزار بهره ببرید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل انواع فایل ها به فایل های CAD و بلعکس Print2CAD

‌‎Print2CAD دانلود تبدیل انواع فایل ها به فایل CAD در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.نرم افزار دارای رابط کاربری ساده برای تبدیل ساده و سریع فایل ها می باشد.این نرم افزار کاملا مستقل عمل می کند و این بدین معنی است که برای استفاده از آن به هیچ گونه نرم افزار طراحی مهندسی نیاز نخواهید داشت.

ادامه مطلب ...
دانلود کامل ترین مجموعه درایور های سخت افزاری با امکان نصب به صورت آفلاین MCS.Drivers.Disk.v18.01.24.1417

‌‎MCS.Drivers.Disk دانلود کامل ترین مجموعه درایور های سخت افزاری با امکان نصب به صورت آفلاین پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.MCS Drivers Disk با داشتن کامل ترین و جدیدترین درایورها، به شما این امکان را می دهد تا بدون پیمودن راه های طولانی برای به روز رسانی درایورهای سخت افزاری خود،سریع آنها را آپدیت کنید.

ادامه مطلب ...