logo
دانلود نرم افزار تایپ پایلوت Type Pilot

‌‎ Type Pilot دانلود تایپ پایلوت (نرم افزار تایپ خودکار متون پر استفاده) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Two Pilots به بازار ارایه شده است . این نرم افزار ساده و کاربردی جهت افزایش سرعت در تایپ و اسناد و باقی موارد به کار می رود به این صورت که کلمات پرکاربرد شما کامل می شوند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت اجرای خودکار عملیات در سیستم Shutter Pro v4.1

‌‎Shutter Pro v4.1 دانلود نرم افزار مدیریت اجرای خودکار عملیات در سیستم ( نرم افزار شاتر ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.گاهی اوقات نیاز داریم سیستم خود را به گونه ای تنظیم کنیم که یک سری عملیات را بصورت خودکار در زمان هایی خاص انجام دهد.این نرم افزار کامل می تواند لیست کارها مثل زمان خاموش شدن را در زمان تعیین شده انجام دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار افیسس Efficcess v5.50

‌‎Efficcess v5.50 دانلود افیسس (نرم افزار یادداشت برداری و سازماندهی امور شخصی در کامپیوتر و گوشی موبایل) در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و لینک مستقیم رایگان و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی ReviverSoft به بازار ارایه شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Efficient به بازار ارایه گشته است. برنامه های روزانه خود را در دستگاه های مختلف سازماندهی نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ال ویز آپ AlwaysUp v10.0.5.93

‌‎AlwaysUp v10.0.5.93 دانلود ال ویز آپ (نرم افزار اجرای برنامه ها به صورت پیوسته و مداوم، همانند سرویس های ویندوز) رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Core Technologies Consulting به بازار ارایه شده است. این نرم افزار توانمد به شما در اجرای نرم افزارهای خود به صورت پیوسته کمک میکند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پترونک ماکرو تولورکس Pitrinec Macro Toolworks Professional v8.3.8

‌‎Pitrinec Macro Toolworks Professional v8.3.8 دانلود پترونک ماکرو تولورکس (نرم افزار انجام خودکار وظایف در ویندوز با تعریف ماکرو) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Pitrinec Software به بازار ارایه شده است.با استفاده از این نرم افزار می توانید با تعریف ماکرو کارهای خود کار در ویندوز ایجاد کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویژوآل کرن  VisualCron v5.7.4

‌‎VisualCron v5.7.4 لینک مستقیم دانلود رایگان ویژوآل کرن (نرم‌افزار زمان‌بندی انجام خودکار وظایف در ویندوز) در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. توسط این نرم‌افزار از انجام دادن بعضی کارهایی که در طول روز باید انجام دهید خلاص خواهی شد و می‌توانید از زحمت زیادی در کارهایتان راحت شوید و مقدار خیلی زیادی در زمان صرفه‌جویی و به کارهای دیگر خود برسید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار هوم سیر HomeSeer HS3 Pro v3.0.0.357

‌‎HomeSeer HS3 Pro v3.0.0.357 دانلود هوم سیر (نرم افزار کنترل سیستم های اتوماسیون منزل) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. این نرم افزار توسط کمپانی HomeSeer به بازار ارایه شده است. این نرم افزار ابزاری قدرتمند و هوشمند و بسیار کارآمد در جهت کنترل سیستم های اتوماسیون منازل که داری می باشد که دارای تمامی استاندارد ها ممکن است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پرفکت کیبورد پروفشنال Perfect Keyboard Professional v8.3.6

‌‎Perfect Keyboard Professional v8.3.6 دانلود رایگان پرفکت کیبورد پروفشنال ( نرم افزار تولید کلیدهای میانبر جهت اجرا روی تمام برنامه های ویندوز و وب سایت ها ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با استفاده از این نرم افزار شما می توانید تا برای کارهای ویندوز و وب سایت های خود یک کلید میانبر منحصر به فرد تعریف کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار هندی لایبرری منیجر Handy Library Manager v2.4

‌‎Handy.Library.Manager.v2.4 دانلود هندی لایبرری منیجر ( نرم افزار مدیریت کتابخانه ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی PrimaSoft PC به بازار ارایه شده است .اکثر کتابخانه ها در حال حاظر نیازمند یک نرم افزار مدیریت هستند و بدون نرم افزار به مشکل خواهند خورد این نرم افزار به همین دلیل تهیه شده.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار هندی کالیبریشن منیجر 4.Handy Calibration Manager v2

‌‎4.Handy Calibration Manager v2 دانلود هندی کالیبریشن منیجر ( نرم افزار کالیبراسیون ابزار و تجهیزات سنجش و اندازه گیری ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . یکی از قدرتمندترین برنامه های کالیبره کردن در ابزارهای اندازه گیری است. کالیبره کردن به معنای تعیین صحت وسیله اندازه گیری با معیار های استاندارد جهانی میباشد .

ادامه مطلب ...