logo
دانلود نرم افزار نیترو پرو Nitro Pro v12.3.0.240

‌‎Nitro Pro v12.3.0.240 x86x64 نیترو پرو پیشنهاد سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.شرکت ATRS-PDF این نرم افزار بسیار کاربردی و قدرتمند را تولید کرده است.حتما برای شما هم بارها اتفاق افتاده که نیاز داشته باشید فایل های PDF جدید بسازید و یا در فایل های PDF خود دستکاری هایی انجام دهید.به طور قطع این برنامه یکی از بهترین هاست

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت و تنظیم جدول زمانی Timeline Maker Professional v4.5.32.16

‌‎Timeline Maker Professional v4.5.32.16 لینک مستقیم دانلود رایگان نرم افزار ساخت و تنظیم جدول زمانی در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. توسط نرم افزار Timeline Maker Professional شما می توانید اقدام به ساخت تایم لاین یا همان جدول زمانی برای خود و کارهایتان نمایید و به راحتی آن را چاپ و به سادگی هرچه تمام تر آنها را اشتراک بگذارید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فلیپ شاپینگ کاتالوگ Flip Shopping Catalog v2.4.9.18

‌‎Flip Shopping Catalog v2.4.9.18 لینک مستقیم دانلود رایگان فلیپ شاپینگ کاتالوگ در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.یکی از روشهای تبلیغات،ساخت کاتالوگ های دیجیتالی برای محصولات است.برای ساخت و ارائه چنین فایل های تبلیغاتی نرم افزارهای متعددی وجود دارد.با این برنامه بدون نیاز به دانش بسیار زیاد می توانید کاتالوگ های زیبایی طراحی کنید

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایش فایل پی دی اف فلیپ Flip PDF Corporate Edition v2.4.9.18

‌‎Flip PDF Corporate Edition v2.4.9.18 دانلود نرم افزار ویرایش فایل پی دی اف فلیپ پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این نرم افزار یکی از حرفه ترین نرم افزارهای ویرایش و تبدیل فایل های PDF می باشد.توسط این نرم افزار می توانید فایلهای پی دی اف خود را به کتاب های قابل ورق زدن تبدیل کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود مجموعه نرم افزار آنالیز و شبیه سازی سه بعدی داده های ترافیکی Trafficware Synchro Studio v10.2.0.42

‌‎Trafficware Synchro Studio v10.2.0.42 مجموعه نرم افزار آنالیز و شبیه سازی سه بعدی داده های ترافیکی جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. همان طور که از نام نرم افزار مشخص است از این نرم افزار برای آنالیز و شبیه سازی سه بعدی داده های ترافیکی به کار می رود این نرم افزار محصول Trafficware می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اتوماسیون و برنامه‌نویسی دستگاه‌های سی‌ان‌سی تراش‌کاری، فرزکاری و وایرکات Autodesk FeatureCAM Ultimate 2019 R1 x64

‌‎Autodesk FeatureCAM Ultimate 2019 R1 x64 دانلود نرم افزار اتوماسیون و برنامه‌نویسی دستگاه‌های سی‌ان‌سی تراش‌کاری، فرزکاری و وایرکات در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار قدرتمند برای اتوماسیون ماشین کاری به وسیله رایانه و طراحی صنعتی که در ابتدا توسط Delcam و بعد ها کمپانی مشهور Autodesk ارائه گشته است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نشانه و علامت گذاری روی فایل های پی دی اف PDF Annotator v7.0.0.700

‌‎PDF Annotator v7.0.0.700 دانلود نرم افزار نشانه و علامت گذاری روی فایل های پی دی اف در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی grahl software به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار شما قادر هستید تا به مدیریت فایل های با پسوند پی دی اف بپردازید و از امکانات آن بهره ببرید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تاریخ و روز شمار وقایع و رویداد ها DataTimeCounter v8.0.048

‌‎DataTimeCounter v8.0.048 دانلود نرم افزار تاریخ و روز شمار وقایع و رویداد ها در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار از کمپانی TriSun به بازار ارایه گردیده است. توسط این نرم افزار می توان شمارش زمان و تاریخ رویدادهای مختلف را محسابه کرد و برای مقاصدی از آن ها بهره برد و جنبه ی سرگرمی زیادی دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نمایش موقعیت زمانی نقاط مختلف کره زمین EarthTime v5.12.2

‌‎EarthTime v5.12.2 دانلود نرم افزار نمایش موقعیت زمانی نقاط مختلف کره زمین رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی DeskSoft به بازار ارایه شده است .نام نرم افزاری برای مشاهده هر قسمتی از کره ی زمین که می تواند مورد نیاز افرادی که زیاد به سفرهای خارجی می روند قرار بگیرد و از آن بهره مند شوند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل فرمت دسته ای اسناد ورد به اکسل Batch DOC to XLS Converter v2018.10.413.2480

‌‎Batch DOC to XLS Converter v2018.10.413.2480 دانلود نرم افزار تبدیل فرمت دسته ای اسناد ورد به اکسل در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط شرکت Batchwork Software منتشر شده است.این نرم افزار مبدل دسته ای بسیار کاربردی برای تبدیل اسناد ورد از مجموعه ورد به اکسل استفاده می شود و از آن می توان بهره برد.

ادامه مطلب ...