logo
دانلود نرم افزار اسکن گروهی تصاویر اسکن اسپیدر Nitro Logic ScanSpeeder v1.7.2

‌‎ Nitro Logic ScanSpeeder v1.7.2 دانلود نرم افزار اسکن گروهی تصاویر اسکن اسپیدر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار محصول شرکت nitro logic است.اگر به دنبال نرم افزاری برای اسکن گرفتن از عکس های خود بصورت یکجا می باشید.این نرم افزار با امکانات فراوان و رابط کاربری آسانی که دارد انتخاب بسیار مناسبی برای شما خواهد بود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار محاسبه زمان انجام کارها Easy Work Time Calculator v8.0 Build 063

‌‎Easy Work Time Calculator v8.0 Build 063 دانلود نرم افزار محاسبه زمان انجام کارها در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. نرم افزاری بسیار سودمند در جهت مدیریت و مصرف بهینه از زمان و آگاهی از مقدار زمان مصرف شده در هر یک از کارها آن هم به تفکیک جهت مدیریت بهتر و کمک به جلوگیری از هدر رفتن زمان می توان از مزایای این نرم افزار نام برد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل فایل pdf به فرمت های پرکاربرد Coolutils Total PDF Converter v6.1.0.145

‌‎Coolutils Total PDF Converter v6.1.0.145 دانلود نرم افزار تبدیل فایل pdf به فرمت های پرکاربرد در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط شرکت Coolutils منتشر شده است.این نرم افزار مبدل پی دی اف بسیار کاربردی از 15 فرمت مختلف پشتیبانی می کند. و قابلیت تبدیل عکس ها و اضافات درون فایل های PDF را نیز دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت، ویرایش و تبدیل فایل های پی دی اف Sejda PDFDesktop

‌‎Sejda PDFDesktopنرم افزار مدیریت، ویرایش و تبدیل فایل های پی دی اف در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توزسط کمپانی بزرگ Sejda BV به بارز ارائه گردیده است که توسط آن می توانید اقدام به ویرایش فایل های متنی و پی دی اف نمائید و اقدام به ادغام فایل های پی دی اف در این نرم افزار نیز به سادگی امکان پذیر است

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادوب اکروبات ایکس آی پرو Adobe Acrobat DC v15.7.20033.2203

‌‎Adobe Acrobat DC v15.7.20033.2203 دانلود نرم افزار ادوب اکروبات ایکس آی پرو درسایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه لینک مستقیم و فیلم آموزشی ومتن معرفی نرم افزار جهت دریافت به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار محصول شرکت معظم و بزرگ ادوبی که نام و آوازه ی آن را اکثر افراد در زمینه های مختلف شنیده و با نرم افزارهای آن نیز کار کرده اند این نرم افزار برای مدیریت فایل پی دی اف می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پخش و به اشتراک گذاری موسیقی آنلاین Prezi Next v1.6.2.0

‌‎Prezi Next v1.6.2.0 دانلود نرم افزار پخش و به اشتراک گذاری موسیقی آنلاین، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Prezi Inc. به بازار ارائه‌شده است. با این نرم افزار شما می توانید اقدام به ساخت اراءه های مختلف و خلاقانه دست بزنید و همین طور اسلاید شو ها و ویدئو های آموزشی نیز میتوان نام برد.

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین طراحی و آنالیز مدل سه بعدی انواع کشتی و قایق در راینو کروس Orca3D v1.4.20180425 x64 For Rhinoceros.4-5

‌‎Orca3D v1.4.20180425 x64 For Rhinoceros.4-5 دانلود پلاگین طراحی و آنالیز مدل سه بعدی انواع کشتی و قایق در راینو کروس در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این پلاگین توسط کمپانی DRS Technologies به بازار ارایه شده است . پلاگینی جالب و قدرتمند برای آنالیز و طراحی قایق و کشتی در نرم افزار رینوسورس می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار گفتار به نوشتار دیکتیشن Dictation Pro v1.06

‌‎Dictation Pro v1.06 دانلود گفتار به نوشتار دیکتیشن در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی DeskShare Incorporated به بازار ارایه شده است . نرم افزاری جالب برای تبدیل گفتار به نوشتار می باشد. شما با نصب این نرم افزار می توانید متن خود را به صورت گفتار بیان کنید و Dictation شروع به تایپ می کند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تایپ پایلوت Type Pilot

‌‎ Type Pilot دانلود تایپ پایلوت (نرم افزار تایپ خودکار متون پر استفاده) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Two Pilots به بازار ارایه شده است . این نرم افزار ساده و کاربردی جهت افزایش سرعت در تایپ و اسناد و باقی موارد به کار می رود به این صورت که کلمات پرکاربرد شما کامل می شوند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پی دی اف شاپر پروفشونال PDF Shaper Professional v8.3

‌‎PDF Shaper Professional v7.2 پی دی اف شاپر پروفشونال ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزار PDF Shaper مجموعه ای از ابزارهای ویرایش و بهینه سازی اسناد PDF و محتوای آن را ارائه می دهد. با کمک این نرم افزار می توان اسناد PDF را ادغام و یا تقسیم کرد، متون و گرافیک را از فایل های PDF استخراج کرد.

ادامه مطلب ...