logo
 دانلود یادداشت برداری ابری  Evernote 6.9.7.6770

‌‎Evernote 6.9.7.6770 دانلود نرم افزار مدیریت دانلود فایل در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.ویژگی منحصر بفرد Evernote که باعث شده تا از دیگر نرم افزارهای این گروه متمایز شود، امکان وارد نمودن متن و یا نوشتن توضیح برای یک عکس خاص و سپس جستجوی عکس بر اساس متن نوشته شده است. شما قادر خاهید بود تا متن یادداشت شده را در فرمت های مختلفی ذخیره کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت Lucion FileCenter Professional Plus 10.2.0.24    pdf

‌‎Lucion FileCenter Professional Plus 10.2.0.24 دانلود نرم افزار مدیریت pdf در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است.توسط این نرم افزار بسیار کاربردی می توانید فایل های پی دی اف خود را باز و مشاهده نمایید و صفحات را اضافه، حذف و جدا نمایید. از قابلیت هاب این برنامه می توان به رمزدار کردن فایل ها و همچنین تبدیل هر فایلی به پی دی اف اشاره کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بابیلون Babylon Pro NG 11.0.0.27

‌‎Babylon Pro NG 11.0.0.27 دانلود نرم افزار بابیلون در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.یک نرم افزار یکی از کاملترین و معروفترین برنامه های مترجم و فرهنگ لغت می باشد که تمام نیاز های ترجمه شما را تامین میکند، این نرم افزار توسط شرکت Babylon ltd ساخته شده است.این لغت نامه بیش از 1600 موضوع چون کامپیوتر را شامل می شود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادوب ریدر Adobe Reader DC 2018.11.20035 PLUS XI 11.0.23 PLUS Portable

‌‎Adobe Reader DC 2018.11.20035 PLUS XI 11.0.23 PLUS Portable دانلود نرم افزار ادوب ریدر پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Adobe تولید و عرضه شده است . نرم افزار قدرتمند Adobe Reader ابزار قدرتمند و بسیار جالب برای مشاهده و خواندن فایل های پی دی اف می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مترج متن آنلاین Authorsoft Cute Translator Pro v6.2 Build 1295

‌‎Authorsoft Cute Translator Pro v6.2 Build 1295 دانلود نرم افزار مترجم متن آنلاین در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است . این نرم افزار مترجم متن آنلاین از 53 زبان مختلف از جمله زبان فارسی پشتیبانی می کند.با نصب نرم افزار همواره یک عروسک کوچک که متن های شما را می خواند نیز همراه این ابزار نصب خواهد شد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار چاپ دسته ای انواع فایل ها Print Conductor v6.0.1802.5180

‌‎Print Conductor v6.0.1802.5180دانلود نرم افزار چاپ دسته ای انواع فایل ها در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است.این نرم افزار از طیف وسیعی از فایل ها از جمله Adobe PDF ،Microsoft Office (Word ،Excel ،Visio ،PowerPoint ،Publisher) ،Autodesk AutoCAD ،HTML ،SVG و ... پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار حذف پسورد و باز کردن فایل های اکسسس TriSun Access Password Recovery v3.0 Build 012

‌‎TriSun Access Password Recovery v3.0 Build 012دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است که نرم افزاری ساده و کم حجم، به منظور رمزگشایی از فایل‌های اکسس است. نرم افزار اکسس، یک ابزار حرفه‌ای برای مدیریت و ساخت پایگاه‌داده‌های رابطه‌ای است که از آن در برنامه‌های مختلف یا سایت‌های استفاده می‌شود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت و کنترل پروژه Critical Tools WBS Schedule Pro v5.1.0023

‌‎Critical Tools WBS Schedule Pro دانلود نرم افزار نرم افزار سازماندهی و بهینه سازی رجیستری ویندوز در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.نرم افزار مدیریت و کنترل پروژه Critical Tools WBS Schedule Pro یک نرم افزار کامل و جامع در زمینه مدیریت پروژه است. WBS Schedule Pro نرم افزار مدیریت پروژه مبتنی بر ویندوز است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت فونت X-Fonter v10.0

‌‎X-Fonter v10.0دانلود نرم افزار مدیریت فونت در سایت آنی دانلود به صورت رایگان ، همراه لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دریافت قرارگرفته شده است. به عنوان یک نرم افزار پیشرفته و قدرتمند مدیریت فونت می تواند برنامه ای بسیار مفید برای طراحان وب، هنرمندان گرافیک و کسانی که به فونت اهمیت زیادی می دهند، باشد. این برنامه دارای یک رابط کاربری بسیار ساده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ترکیب فایل های CoolUtils PDF Combine v6.1.0.117    PDF

‌‎CoolUtils PDF Combine v6.1.0.117 دانلود نرم افزار ترکیب فایل های PDF در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار ویرایشی توسط شرکت CoolUtils تولید و عرضه شده است.این برنامه از انواع فایل های پی دی اف ایجاد شده با برنامه های مختلف پشتیبانی می کند.نرم افزار امکان ترکیب صفحات خاصی از چند فایل پی دی اف را به شما میدهد

ادامه مطلب ...