logo
دانلود نرم افزار بهینه سازی تصاویر اسکن شده Photomizer Scan v2.0.14.630

‌‎Photomizer Scan v2.0.14.630 دانلود نرم افزار بهینه سازی تصاویر اسکن شده در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.با استفاده از این نرم افزار کاربردی ویرایش عکس که دارای محیط کاری ساده ای نیز می باشد می توانید اصلاحات و ویرایش های گوناگونی روی تصاویر اسکن شده خود انجام دهید.این برنامه از نسخه های مختلف ویندوز پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اشتراک گذاری اسکنر در شبکه BlindScanner Pro v3.22

‌‎ BlindScanner Pro v3.22 دانلود نرم افزار اشتراک گذاری اسکنر در شبکه در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.در صورتی که داخل شبکه خود یک اسکنر داشته باشید و بخواهید آن را برای تمامی سیستم های موجود به اشتراک بگذارید این نرم افزار بسیار کاربردی نیاز شما را برطرف میکند. همچنین این نرم افزار قابلیت اسکن اتوماتیک تعداد زیادی از تصاویر را دارا می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کاهش مصرف جوهر پرینتر Adobe LeanPrint v1.0

‌‎Adobe LeanPrint v1.0 x86x64 دانلود نرم افزار کاهش مصرف جوهر پرینتر در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.از این نرم افزار برای کنترل و کاهش مصرف جوهر در پرینترهای جوهرافشان استفاده می شود.این نرم‌افزار برای مصارف خانگی و تجاری عرضه شده و استفاده از آن باعث می‌گردد جوهر کارتریج چاپگر دیرتر تمام شود.این برنامه با مرورگرهای کروم،فایرفاکس سازگاری دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار چاپ فهرست و محتویات پوشه ExpPrint v5.1.0.0

‌‎ExpPrint v5.1.0.0 x86x64 دانلود نرم افزار چاپ فهرست و محتویات پوشه در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار یک برنامه بسیار کاربردی با امکانات فراوان برای کار کردن با فایل ها و پوشه ها می باشد.از امکانات این برنامه می توان به خروجی XML / HTML، برای فراهم نمودن امکاناتی مانند مشاهده، چاپ و قابلیت پیش نمایش چاپ اشاره کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل فایل های DWG به فایل های پی دی اف AutoDWG Any DWG to PDF Converter 2018.0

‌‎AutoDWG Any DWG to PDF Converter 2018.0 دانلود نرم افزار تبدیل فایل های DWG به فایل های پی دی اف در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزارقرارگرفته است.Any DWG to PDF Converter 2018 Final برنامه ای که به شما کمک میکند تا فایلهای خود را که در فرمت DWG در نرم افزار اتوکد ذخیره می کنید ، بدون نیاز به وجود اتوکد به فرمت معروف PDF تبدیل کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بهینه سازی تونر برای کاهش مصرف جوهر پرینتر SaveToner v1.2

‌‎SaveToner v1.2 دانلود نرم افزار بهینه سازی تونر برای کاهش مصرف جوهر پرینتر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.SaveToner نرم افزاری برای بهینه سازی و کنترل میزان مصرف جوهر کارتریج چاپگر ها می باشد.کاهش عملکرد تونر را می توان برای هر صفحه به صورت جداگانه تنظیم کرد و این میزان را می توان بین 5٪ تا 90٪ مشخص کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت پرینتر های سه بعدی  Repetier Host v2.0.5

‌‎Repetier Host v2.0.5 دانلود نرم افزار مدیریت پرینتر های سه بعدی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزارقرارگرفته است.این نرم افزار امکان چاپ سه بعدی را در اختیارکاربران قرارداده و نتیجه حاصل را به صورت کامل یا لایه لایه بررسی نموده و در آخر نتیجه نهایی را به طور مستقیم از طریق اتصال TCP/IP یا USB، از طریق کارت SD یا از طریق Repetier Server مستقیما چاپ کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ترجمه سریع متون با فشردن یک کلید میانبر  Click Translator v5.1 Build 532

‌‎Click Translator v5.1 Build 532 دانلود نرم افزار ترجمه سریع متون با فشردن یک کلید میانبر در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است.این نرم افزار دارای سرعت بسیار بالایی می باشد و از منابع سیستمی شما به مقدار کمی استفاده خواهد کرد. Click Translator از زبان پارسی نیز پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
 دانلود یادداشت برداری ابری  Evernote 6.9.7.6770

‌‎Evernote 6.9.7.6770 دانلود نرم افزار مدیریت دانلود فایل در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.ویژگی منحصر بفرد Evernote که باعث شده تا از دیگر نرم افزارهای این گروه متمایز شود، امکان وارد نمودن متن و یا نوشتن توضیح برای یک عکس خاص و سپس جستجوی عکس بر اساس متن نوشته شده است. شما قادر خاهید بود تا متن یادداشت شده را در فرمت های مختلفی ذخیره کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت Lucion FileCenter Professional Plus 10.2.0.24    pdf

‌‎Lucion FileCenter Professional Plus 10.2.0.24 دانلود نرم افزار مدیریت pdf در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است.توسط این نرم افزار بسیار کاربردی می توانید فایل های پی دی اف خود را باز و مشاهده نمایید و صفحات را اضافه، حذف و جدا نمایید. از قابلیت هاب این برنامه می توان به رمزدار کردن فایل ها و همچنین تبدیل هر فایلی به پی دی اف اشاره کرد.

ادامه مطلب ...