logo
دانلود نرم افزار این فیکس پی دی اف ادیتور Infix PDF Editor Pro v7.2.4

‌‎Infix PDF Editor Pro v7.2.4 دانلود رایگان این فیکس پی دی اف ادیتور در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی ceni Technology Ltd ساخته شده است این نرم افزار ابزاری کامل برای ادیت فایل های پی دی اف میباشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسکن پاپیروس ScanPapyrus v17.00

‌‎ScanPapyrus v17.00 سایت آنی دانلود اسکن پاپیروس را به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . کاربرانی که دوست دارن مجموعه مجلات یا کتابها و یا دیگر اسناد کاغذی را به صورت دیجیتالی در کامپیوتر خود آرشیو و ذخیره سازی کنند بهتر است از این نرم افزار کاربردی استفاده کنند . این نرم افزار قابلیت های خوبی به کاربان ارایه می دهد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار به اشتراک گذاری اسکنر در شبکه  Capturix ScanShare v7.06.848 Enterprise Edition

‌‎Capturix ScanShare v7.06.848 Enterprise Edition دانلود نرم افزار به اشتراک گذاری اسکنر در شبکه در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.ScanShare نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن کاربران قادر خواهند بود تا دستگاه Scanner را بر روی یک شبکه به اشتراک گذاشته تا دیگر دستگاه ها به آن متصل شوند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ریموت پرینت در شبکه محلی FabulaTech Printer for Remote Desktop v1.4.5

‌‎FabulaTech Printer for Remote Desktop v1.4.5 دانلود نرم افزار ریموت پرینت در شبکه محلی در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.برای اینکه بتوانید هنگام ریموت زدن به یک سیستم به راحتی از پرینتر متصل شده به آن استفاده کنید این برنامه یکی از  بهترین نرم افزارهایی است که می توانید از آن استفاده کنید.این برنامه نیاز به نصب درایور های پرینتر روی ریموت ندارد

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار چاپ فایل های داس در ویندوز DOSPRN v1.85

‌‎DOSPRN v1.85 دانلود نرم افزار چاپ فایل های داس در ویندوز در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار کم حجم و ساده برای کمک به کاربران برای پرینت برنامه های داس قدیمی با چاپگرهای مختلفی مانند: USB و پرینترهای شبکه و چاپ سرورها و چاپگرهای پی دی اف می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بهینه سازی تصاویر اسکن شده Photomizer Scan v2.0.14.630

‌‎Photomizer Scan v2.0.14.630 دانلود نرم افزار بهینه سازی تصاویر اسکن شده در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.با استفاده از این نرم افزار کاربردی ویرایش عکس که دارای محیط کاری ساده ای نیز می باشد می توانید اصلاحات و ویرایش های گوناگونی روی تصاویر اسکن شده خود انجام دهید.این برنامه از نسخه های مختلف ویندوز پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اشتراک گذاری اسکنر در شبکه BlindScanner Pro v3.22

‌‎ BlindScanner Pro v3.22 دانلود نرم افزار اشتراک گذاری اسکنر در شبکه در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.در صورتی که داخل شبکه خود یک اسکنر داشته باشید و بخواهید آن را برای تمامی سیستم های موجود به اشتراک بگذارید این نرم افزار بسیار کاربردی نیاز شما را برطرف میکند. همچنین این نرم افزار قابلیت اسکن اتوماتیک تعداد زیادی از تصاویر را دارا می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کاهش مصرف جوهر پرینتر Adobe LeanPrint v1.0

‌‎Adobe LeanPrint v1.0 x86x64 دانلود نرم افزار کاهش مصرف جوهر پرینتر در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.از این نرم افزار برای کنترل و کاهش مصرف جوهر در پرینترهای جوهرافشان استفاده می شود.این نرم‌افزار برای مصارف خانگی و تجاری عرضه شده و استفاده از آن باعث می‌گردد جوهر کارتریج چاپگر دیرتر تمام شود.این برنامه با مرورگرهای کروم،فایرفاکس سازگاری دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار چاپ فهرست و محتویات پوشه ExpPrint v5.1.0.0

‌‎ExpPrint v5.1.0.0 x86x64 دانلود نرم افزار چاپ فهرست و محتویات پوشه در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار یک برنامه بسیار کاربردی با امکانات فراوان برای کار کردن با فایل ها و پوشه ها می باشد.از امکانات این برنامه می توان به خروجی XML / HTML، برای فراهم نمودن امکاناتی مانند مشاهده، چاپ و قابلیت پیش نمایش چاپ اشاره کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل فایل های DWG به فایل های پی دی اف AutoDWG Any DWG to PDF Converter 2018.0

‌‎AutoDWG Any DWG to PDF Converter 2018.0 دانلود نرم افزار تبدیل فایل های DWG به فایل های پی دی اف در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزارقرارگرفته است.Any DWG to PDF Converter 2018 Final برنامه ای که به شما کمک میکند تا فایلهای خود را که در فرمت DWG در نرم افزار اتوکد ذخیره می کنید ، بدون نیاز به وجود اتوکد به فرمت معروف PDF تبدیل کند.

ادامه مطلب ...