logo
دانلود نرم افزار ادوب ریدر Adobe Reader DC 2018.11.20035 PLUS XI 11.0.23 PLUS Portable

‌‎Adobe Reader DC 2018.11.20035 PLUS XI 11.0.23 PLUS Portable دانلود نرم افزار ادوب ریدر پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Adobe تولید و عرضه شده است . نرم افزار قدرتمند Adobe Reader ابزار قدرتمند و بسیار جالب برای مشاهده و خواندن فایل های پی دی اف می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مترج متن آنلاین Authorsoft Cute Translator Pro v6.2 Build 1295

‌‎Authorsoft Cute Translator Pro v6.2 Build 1295 دانلود نرم افزار مترجم متن آنلاین در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است . این نرم افزار مترجم متن آنلاین از 53 زبان مختلف از جمله زبان فارسی پشتیبانی می کند.با نصب نرم افزار همواره یک عروسک کوچک که متن های شما را می خواند نیز همراه این ابزار نصب خواهد شد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار چاپ دسته ای انواع فایل ها Print Conductor v6.0.1802.5180

‌‎Print Conductor v6.0.1802.5180دانلود نرم افزار چاپ دسته ای انواع فایل ها در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است.این نرم افزار از طیف وسیعی از فایل ها از جمله Adobe PDF ،Microsoft Office (Word ،Excel ،Visio ،PowerPoint ،Publisher) ،Autodesk AutoCAD ،HTML ،SVG و ... پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار حذف پسورد و باز کردن فایل های اکسسس TriSun Access Password Recovery v3.0 Build 012

‌‎TriSun Access Password Recovery v3.0 Build 012دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است که نرم افزاری ساده و کم حجم، به منظور رمزگشایی از فایل‌های اکسس است. نرم افزار اکسس، یک ابزار حرفه‌ای برای مدیریت و ساخت پایگاه‌داده‌های رابطه‌ای است که از آن در برنامه‌های مختلف یا سایت‌های استفاده می‌شود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت و کنترل پروژه Critical Tools WBS Schedule Pro v5.1.0023

‌‎Critical Tools WBS Schedule Pro دانلود نرم افزار نرم افزار سازماندهی و بهینه سازی رجیستری ویندوز در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.نرم افزار مدیریت و کنترل پروژه Critical Tools WBS Schedule Pro یک نرم افزار کامل و جامع در زمینه مدیریت پروژه است. WBS Schedule Pro نرم افزار مدیریت پروژه مبتنی بر ویندوز است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت فونت X-Fonter v10.0

‌‎X-Fonter v10.0دانلود نرم افزار مدیریت فونت در سایت آنی دانلود به صورت رایگان ، همراه لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دریافت قرارگرفته شده است. به عنوان یک نرم افزار پیشرفته و قدرتمند مدیریت فونت می تواند برنامه ای بسیار مفید برای طراحان وب، هنرمندان گرافیک و کسانی که به فونت اهمیت زیادی می دهند، باشد. این برنامه دارای یک رابط کاربری بسیار ساده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ترکیب فایل های CoolUtils PDF Combine v6.1.0.117    PDF

‌‎CoolUtils PDF Combine v6.1.0.117 دانلود نرم افزار ترکیب فایل های PDF در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار ویرایشی توسط شرکت CoolUtils تولید و عرضه شده است.این برنامه از انواع فایل های پی دی اف ایجاد شده با برنامه های مختلف پشتیبانی می کند.نرم افزار امکان ترکیب صفحات خاصی از چند فایل پی دی اف را به شما میدهد

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایش و مدیریت فایل های PDF برای مک PDF Expert v2.2.19 MacOSX

‌‎PDF Expert v2.2.19 MacOSX دانلود نرم افزار ویرایش و مدیریت فایل های PDF برای مک در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .شما با نصب این برنامه تمام امکانات علامت گذاری بر روی متن های مهم خود را خواهید داشت و می توانید فایل های مهم خود را علامت گذاری و متمایز کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل دسته ای اسناد به پی دی اف برای مک BatchOutput PDF v2.2.29 MacOSX

‌‎BatchOutput PDF v2.2.29 MacOSXدانلود نرم افزار تبدیل دسته ای اسناد به پی دی اف برای مک در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است.این نرم افزار فرمت های doc ،docx ،docm ،xls ،xlsx ،xlsm ،ppt ،pptx ،pptm ،pdf ،txt ،rtf ،htm ،html ،url ،jpg ،jpeg ،bmp ،gif ،tif ،wmf ،emf ،png ،jp2 ،j2k ،pcx را با سرعت و کیفیت بالا تبدیل می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل فایل pdf به فرمت های پرکاربرد Coolutils Total PDF Converter v6.1.0.142

‌‎Coolutils Total PDF Converter v6.1.0.142 دانلود نرم افزار تبدیل فایل pdf به فرمت های پرکاربرد در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط شرکت Coolutils منتشر شده است.این نرم افزار مبدل پی دی اف بسیار کاربردی از 15 فرمت مختلف پشتیبانی می کند. و قابلیت تبدیل عکس ها و اضافات درون فایل های PDF را نیز دارد.

ادامه مطلب ...