logo
دانلود نرم افزار مدیریت برنامه های درون یک سازمان Roster v3.6

‌‎Roster v3.6 دانلود نرم افزار مدیریت برنامه های درون یک سازمان در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار امکان ایجاد یادآور برای هشدار دادن به افراد جهت انجام کارهایی که باید انجام دهند را دارا می باشد.این برنامه قابلیت پشتیبان گیری از اطلاعات نرم افزار را نیز دارد تا در صورت پاک شدن بتوان آن ها را بازیابی کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کاهش حجم پی دی اف ORPALIS PDF Reducer Professional v3.0.21

‌‎ORPALIS PDF Reducer Professional v3.0.21 دانلود نرم افزار کاهش حجم پی دی اف در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار بسیار خوب و کاربردی قادر است که فایل های pdf شما را تا 80 درصد فشرده کرده و حجم آن را کاهش دهد.این برنامه برای فشرده سازی چندین الگوریتم را ترکیب کرده و از آن استفاده می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار انجام محاسبات آماری در اکسل XLSTAT Premium v2018.1 x64

‌‎XLSTAT Premium v2018.1 x64 دانلود نرم افزار انجام محاسبات آماری در اکسل در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.XLSTAT برنامه افزودنی تجزیه و تحلیل آماری و ارائه طیف گسترده ای از توابع به منظور افزایش قابلیت های تحلیلی اکسل می باشد که نرم افزاری قدرتمند, قابل اعتماد و مقرون به صرفه می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش فونت High-Logic FontCreator Professional v11.0.0.2412 x86x64

‌‎High-Logic FontCreator Professional v11.0.0.2412 x86x64 دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش فونت در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.در این نسخه از نرم افزار ویژگی هایی برای فونت ها فراهم شده است تا شما به وسیله آن ها قادر به بهبود کیفیت فونت های خود باشید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ریپ، تبدیل فرمت و رایت  CD EZ CD Audio Converter v7.1.0.1 X86

‌‎EZ CD Audio Converter v7.1.0.1 X86 دانلود نرم افزار ریپ، تبدیل فرمت و رایت در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.همانطور که می دانید امکان کپی کردن مستقیم سی دی ها صوتی بر روی کامپیوتر و همچنین پخش آن ها بدون وجود سی دی وجود ندارد، جهت رفع این محدودیت باید به کمک نرم افزار هایی فرمت آنها را تبدیل کنیم.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مترجم متن QTranslate v6.5.0

‌‎QTranslate v6.5.0 دانلود نرم افزار مترجم متن پیشنهاد دانلود سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این برنامه مترجم برای ترجمه لغات و متن های شما علاوه بر کتابخانه خود نرم افزار می تواند از مترجم های آنلاین معروف مانند مترجم گوگل، مترجم مایکروسافت، مترجم یاهد و چنیدین مترج معروف دیگر نیز استفاده کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت کتاب الکترونیکی Anthemion Jutoh v2.71.0

‌‎Anthemion Jutoh v2.71.0 x86x64 دانلود نرم افزار ساخت کتاب الکترونیکی پیشنهاد دانلود سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.یکی از برنامه هایی که میتوان از آن برای ساخت انواع کتاب های الکترونیکی بصورت زیبا و جذاب استفاده کرد.کار با این برنامه بسیار آسان می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دف پی دی اف DiffPDF v5.7.0 x86x64

‌‎DiffPDF v5.7.0 x86x64 دانلود دف پی دی اف ( نرم افزار مقایسه محتوای فایل های PDF ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Qtrac Ltd به بازار ارایه شده است . نرم افزار بسیار قدرتمند DiffPDF در زمینه مقایسه محتوای فایل های PDF دارای ویژگی ها و امکانات بسیار زیادی می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مایکروسافت ورد برای مک Microsoft Word 2016 VL 15.41 MacOSX

‌‎Microsoft Word 2016 VL 15.41 MacOSX دانلود نرم افزار ورد برای مک برای مک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.با برنامه Microsoft Word 2016 نوشته های شما زیباتر و مدرن تر خواهد بود و امکان کار روی فایل های بیشتری نیز فراهم خواهد شد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مایکروسافت پاورپوینت برای مک Microsoft PowerPoint 2016 v16.9.0 MacOSX

‌‎Microsoft PowerPoint 2016 v16.9.0 MacOSX دانلود نرم افزار مایکروسافت پاورپوینت برای مک برای مک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.يکي از برنامه هاي بسته نرم افزاري Office به شمار ميرود که با آن ميتوانيد مجموعه اسلايدهايي که متن را با متن هاي رسم شده Clipart ، عکس، صدا، تصوير ، و حتي جلوه هاي ويژه متحرک نمايش دهيد.

ادامه مطلب ...