logo
دانلود نرم افزار فلیپ شاپینگ کاتالوگ Flip Shopping Catalog v2.4.9.18

‌‎Flip Shopping Catalog v2.4.9.18 لینک مستقیم دانلود رایگان فلیپ شاپینگ کاتالوگ در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.یکی از روشهای تبلیغات،ساخت کاتالوگ های دیجیتالی برای محصولات است.برای ساخت و ارائه چنین فایل های تبلیغاتی نرم افزارهای متعددی وجود دارد.با این برنامه بدون نیاز به دانش بسیار زیاد می توانید کاتالوگ های زیبایی طراحی کنید

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پخش و به اشتراک گذاری موسیقی آنلاین Prezi Next v1.6.2.0

‌‎Prezi Next v1.6.2.0 دانلود نرم افزار پخش و به اشتراک گذاری موسیقی آنلاین، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Prezi Inc. به بازار ارائه‌شده است. با این نرم افزار شما می توانید اقدام به ساخت اراءه های مختلف و خلاقانه دست بزنید و همین طور اسلاید شو ها و ویدئو های آموزشی نیز میتوان نام برد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت کتاب الکترونیکی Anthemion Jutoh v2.71.0

‌‎Anthemion Jutoh v2.71.0 x86x64 دانلود نرم افزار ساخت کتاب الکترونیکی پیشنهاد دانلود سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.یکی از برنامه هایی که میتوان از آن برای ساخت انواع کتاب های الکترونیکی بصورت زیبا و جذاب استفاده کرد.کار با این برنامه بسیار آسان می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ترینینگ منیجر اینترپرایز Training Manager 2016 Enterprise Edition v1.0.1225.0

‌‎Training Manager 2016 Enterprise Edition v1.0.1225.0 دانلود رایگان ترینینگ منیجر اینترپرایز(نرم افزار مدیریت و نظارت بر دوره های آموزشی) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Kaizen Software Solutions به بازار ارایه شده است. این نرم افزار برای کمک به مسئولین آموزشگاه ها در مدیریت امور دوره های آموزشی می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار هایدلبرگ پرینکت پی دی اف Heidelberg Prinect PDF Toolbox 2018 v18.00.022.00

‌‎Heidelberger Prinect PDF Toolbox 2018 v18.00.022.00 x64 دانلود هایدلبرگ پرینکت پی دی اف ( جعبه ابزار کامل مدیریت و ویرایش و شخصی سازی فایل های پی دی اف ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . همانطور که از اسمش نمایان است یک جعبه ابزار تمام عیار و کامل برای ویرایش و ساخت فایل های پی دی اف می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فلش اسپرینگ آی اسپرینگ  FlashSpring iSpring Pro v3.1.2040

‌‎FlashSpring iSpring Pro v3.1.2040 دانلود فلش اسپرینگ آی اسپرینگ ( نرم افزار طراحی فایل های فلش به کمک فایل های پاورپوینت ) ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی iSpring Solutions Inc به بازار ارایه شده است.با این نرم افزار شما میتوانید با تمام امکانات پاورپوینت اقدام به تولید فایل فلش بنمائید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سان کلندر SunCalendar v7.5

‌‎SunCalendar دانلود سان کلندر در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار تقویم خورشیدی است که علاوه بر آن امکانات زیادی دارد.از قبیل اذان گویی،دفتر تلفن و....

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادوب دایرکتور  Adobe Director v11.0.0.426

‌‎Adobe Director v11.0.0.426 دانلود ادوب دایرکتور پیشنهاد دانلود سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Adobe به بازار ارایه شده است. شرکت ادوب یکی از معتبر ترین کمپانی های ساخت نرم افزار کاربردی است که بسیار موفق ظاهر شده است. ادوب دایرکتور نرم افزار قدرتمند ساخت برنامه چند رسانه ای است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سافتویر آیدیاز مدلر Software Ideas Modeler v10.30

‌‎Software Ideas Modeler v10.30 لینک مستقیم رایگان سافتویر آیدیاز مدلر در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . Software Ideas Modeler توسط شرکت Dušan Rodina به بازار ارایه شده است . این نرم افزار برای ترسیم نمودار و طرح ها و ... در پروژه ها کاربرد دارد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پرزنتیشن مارکر Presentation Marker Pro v2.8.0

‌‎Presentation Marker Pro v2.8.0 پرزنتیشن مارکر جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . برنامه Presentation Marker محصول شركت Goldgingko است . نرم افزار Presentation Marker برای علامتگذاری صفحه است که برای کاربر این امکان را فراهم می کند تا روی قسمت های معین زوم کند و روی صفحه علامت گذاری کرده .

ادامه مطلب ...