logo

دانلود اسکایپ Skype v8.15.0.4

تاریخ :   1396/12/17 دسته بندی : چت و مسنجر
دانلود اسکایپ Skype v8.15.0.4

‌‎Skype v8.15.0.4 دانلود اسکایپ در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار توسط شرکت Skype Technologies S.A ساخته شده است.اسکایپ یکی از قدرتمندترین نرم‌افزار های کاربردی درزمینه شبکه ارتباطات تلفنی و ابزارهای چت به صورت رایگان از طریق اینترنت می باشد .نرم افزار قابلیت چت کردن با بیشتر از 100 در نفر در گروه را دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار برقراری تماس و ارسال پیامک رایگان لاین برای ویندوز LINE v5.5.2.1589 for Windows

‌‎LINE v5.5.2.1589 for Windows دانلود نرم افزار برقراری تماس و ارسال پیامک رایگان لاین برای ویندوز در سایت آنی دانلود به صورت رایگان ، همراه لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دریافت قرارگرفته شده است.با استفاده از این نرم افزار مسنجر می توانید در هر جای دنیا که هستید هم چنان با دوستان و خانواده ی خود در تماس باشید. این نرم افزار دارای بیش از 250 شکلک و استیکر جالب است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پیام رسان های مختلف برای مک One Chat Pro (InApp) v2.4 MacOSX

‌‎One Chat Pro (InApp) v2.4 MacOSX دانلود نرم افزار پیام رسان های مختلف برای مک به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.One Chat All in one Messengerدر نوع خود نمونه است و دارای امکانات ویژه ایی هست و هر آنچه که می خواهید را انجام می دهد.و امکان فعال سازی اعلان ها در دسکتاپ را در دسترس قرار داده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت ایمیل Aid4Mail Professional v4.6

‌‎Aid4Mail Professional v4.6 دانلود نرم افزار مدیریت ایمیل در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار مدیریتی بسیار کاربردی توانایی پشتیبانی بیش از 40 نوع سرویس میل را دارد و شما می توانید میل های خود را در آن ثبت کنید و به راحتی پیام های خود را بین میل ها جابجا کنید.همچنین می توانید از پیام های خود خروجی بگیرید.

ادامه مطلب ...
دانلود واتس آپ برای مک Whatsapp For Desktop v0.2.8082 MacOSX

‌‎Whatsapp For Desktop v0.2.8082 MacOSX دانلود واتس آپ برای مک به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. با استفاده از این نرم افزار کاملا رایگان میتوانید با خانواده و دوستان خودمکالمه صوتی و تبادل پیام داشته باشید.شما می توانید این نرم افزار محبوب را بروی کامپیوتر خود داشته باشید. این نرم افزار توسط کمپانی WhatsApp ساخته شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود تلگرام برای مک Telegram v3.7.2 MacOSX

‌‎Telegram v3.7.2 MacOSX دانلود تلگرام برای مک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود قرار گرفته است که یک پیام رسان مطمئن و ایمن برای سیستم عامل مک تولید و عرضه شده است. این نرم افزار پیام رسان که در بین کاربران ایرانی از محبوبیت بسیار بالایی برخورداراست ظاهری شبیه به پیام رسان واتس آپ دارد و هیچ گونه تبلیغاتی در آن وجود ندارد.

ادامه مطلب ...
دانلود واتس آپ برای ویندوز WhatsApp v0.2.8082 for Windows

‌‎WhatsApp v0.2.8082 for Windows x86x64 دانلود واتس آپ برای ویندوز به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. با استفاده از این نرم افزار کاملا رایگان میتوانید با خانواده و دوستان خودمکالمه صوتی و تبادل پیام داشته باشید.شما می توانید این نرم افزار محبوب را بروی کامپیوتر خود داشته باشید. این نرم افزار توسط کمپانی WhatsApp Inc ساخته شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ارسال ایمیل های انبوه تبلیغاتی SendBlaster Pro v4.1.8

‌‎SendBlaster Pro v4.1.8 دانلود نرم افزار ارسال ایمیل های انبوه تبلیغاتی پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.بسیاری از اوقات لازم است که یک ایمیل را برای تعداد بسیار زیاد برای افراد مختلف بفرستیم که این کار به روش معمولی بسیار زمان بر می باشد.این نرم افزار می تواند به سرعت این کار را انجام دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار چت و ارتباط صوتی Discord v0.0.299

‌‎Discord v0.0.299 دانلود نرم افزار چت و ارتباط صوتی پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این نرم افزار ارتباطی دارای امکانات زیادی برای کاربران خود می باشد.از جمله امکانات این برنامه می توان به اشتراک گذاری ویدیو در نرم افزار برای انتقال به دیگران اشاره کرد.این برنامه قابلیت بازیابی مکالمات پاک شده را دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود واتس آپ برای ویندوز WhatsApp v0.2.8000 for Windows

‌‎WhatsApp v0.2.8000 for Windows x86x64 دانلود واتس آپ برای ویندوز به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. با استفاده از این نرم افزار کاملا رایگان میتوانید با خانواده و دوستان خودمکالمه صوتی و تبادل پیام داشته باشید.شما می توانید این نرم افزار محبوب را بروی کامپیوتر خود داشته باشید. این نرم افزار توسط کمپانی WhatsApp Inc ساخته شده است.

ادامه مطلب ...