logo
دانلود نرم افزار مدیریت ایمیل Aid4Mail Professional v4.6

‌‎Aid4Mail Professional v4.6 دانلود نرم افزار مدیریت ایمیل در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار مدیریتی بسیار کاربردی توانایی پشتیبانی بیش از 40 نوع سرویس میل را دارد و شما می توانید میل های خود را در آن ثبت کنید و به راحتی پیام های خود را بین میل ها جابجا کنید.همچنین می توانید از پیام های خود خروجی بگیرید.

ادامه مطلب ...
دانلود واتس آپ برای مک Whatsapp For Desktop v0.2.8082 MacOSX

‌‎Whatsapp For Desktop v0.2.8082 MacOSX دانلود واتس آپ برای مک به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. با استفاده از این نرم افزار کاملا رایگان میتوانید با خانواده و دوستان خودمکالمه صوتی و تبادل پیام داشته باشید.شما می توانید این نرم افزار محبوب را بروی کامپیوتر خود داشته باشید. این نرم افزار توسط کمپانی WhatsApp ساخته شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود تلگرام برای مک Telegram v3.7.2 MacOSX

‌‎Telegram v3.7.2 MacOSX دانلود تلگرام برای مک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود قرار گرفته است که یک پیام رسان مطمئن و ایمن برای سیستم عامل مک تولید و عرضه شده است. این نرم افزار پیام رسان که در بین کاربران ایرانی از محبوبیت بسیار بالایی برخورداراست ظاهری شبیه به پیام رسان واتس آپ دارد و هیچ گونه تبلیغاتی در آن وجود ندارد.

ادامه مطلب ...
دانلود واتس آپ برای ویندوز WhatsApp v0.2.8082 for Windows

‌‎WhatsApp v0.2.8082 for Windows x86x64 دانلود واتس آپ برای ویندوز به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. با استفاده از این نرم افزار کاملا رایگان میتوانید با خانواده و دوستان خودمکالمه صوتی و تبادل پیام داشته باشید.شما می توانید این نرم افزار محبوب را بروی کامپیوتر خود داشته باشید. این نرم افزار توسط کمپانی WhatsApp Inc ساخته شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ارسال ایمیل های انبوه تبلیغاتی SendBlaster Pro v4.1.8

‌‎SendBlaster Pro v4.1.8 دانلود نرم افزار ارسال ایمیل های انبوه تبلیغاتی پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.بسیاری از اوقات لازم است که یک ایمیل را برای تعداد بسیار زیاد برای افراد مختلف بفرستیم که این کار به روش معمولی بسیار زمان بر می باشد.این نرم افزار می تواند به سرعت این کار را انجام دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار چت و ارتباط صوتی Discord v0.0.299

‌‎Discord v0.0.299 دانلود نرم افزار چت و ارتباط صوتی پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این نرم افزار ارتباطی دارای امکانات زیادی برای کاربران خود می باشد.از جمله امکانات این برنامه می توان به اشتراک گذاری ویدیو در نرم افزار برای انتقال به دیگران اشاره کرد.این برنامه قابلیت بازیابی مکالمات پاک شده را دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود واتس آپ برای ویندوز WhatsApp v0.2.8000 for Windows

‌‎WhatsApp v0.2.8000 for Windows x86x64 دانلود واتس آپ برای ویندوز به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. با استفاده از این نرم افزار کاملا رایگان میتوانید با خانواده و دوستان خودمکالمه صوتی و تبادل پیام داشته باشید.شما می توانید این نرم افزار محبوب را بروی کامپیوتر خود داشته باشید. این نرم افزار توسط کمپانی WhatsApp Inc ساخته شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود پیام رسان آی گپ iGap Windows 3.1.3.0 PLUS iGap 0.4.4 Android

‌‎iGap Windows 3.1.3.0 x86x64 PLUS iGap 0.4.4 Android دانلود پیام رسان آی گپ در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.آی گپ یکی دیگر از پیام رسان های موجود می باشد که می توان آن را یکی از رقبای تلگرام دانست.سرورهای این پیام رسان در داخل کشور می باشد.این برنامه دارای نسخه اندرویدی و نسخه ویندوزی می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود تلگرام برای کامپیوتر Telegram v1.2.6 for Windows

‌‎Telegram v1.2.6 for Windows دانلود تلگرام برای کامپیوتر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود قرار گرفته است که یک پیام رسان مطمئن و ایمن برای سیستم عامل های گوناگون به شمار می رود. این نرم افزار پیام رسان که در بین کاربران ایرانی از محبوبیت بسیار بالایی برخورداراست ظاهری شبیه به پیام رسان واتس آپ دارد و هیچ گونه تبلیغاتی در آن وجود ندارد.

ادامه مطلب ...
 دانلود نرم افزار مرورگر اینستاگرام برای مک InstaBro v5.2.3 MacOSX

‌‎InstaBro v5.2.3 MacOSX دانلود نرم افزار مرورگر اینستاگرام برای مک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است. و توسط شرکت boriskarulin به بازار عرضه شده است.نرم افزار اینستاگرام از نرم افزارهای شبکه های اجتماعی است که در بین نرم افزارهای موجود از محبوبیت بسیاری برخوردار شده است و می توانید عکس ها و فیلم های خود را روی مک به اشتراک بگذارید

ادامه مطلب ...