logo
دانلود تلگرام برای مک Telegram v1.2.1 MAC

‌‎Telegram v1.2.1 MAC دانلود تلگرام برای مک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود قرار گرفته است که یک پیام رسان مطمئن و ایمن برای سیستم عامل مک تولید و عرضه شده است. این نرم افزار پیام رسان که در بین کاربران ایرانی از محبوبیت بسیار بالایی برخورداراست ظاهری شبیه به پیام رسان واتس آپ دارد و هیچ گونه تبلیغاتی در آن وجود ندارد.

ادامه مطلب ...
دانلود تلگرام برای کامپیوتر Telegram v1.2.1

‌‎Telegram v1.2.1 دانلود تلگرام برای کامپیوتر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود قرار گرفته است که یک پیام رسان مطمئن و ایمن برای سیستم عامل ویندوز به شمار می رود. این نرم افزار پیام رسان که در بین کاربران ایرانی از محبوبیت بسیار بالایی برخورداراست ظاهری شبیه به پیام رسان واتس آپ دارد و هیچ گونه تبلیغاتی در آن وجود ندارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت ارسال و دریافت ایمیل The Bat! Professional Edition v8.0.18 x86x64

‌‎The Bat! Professional Editionدانلود نرم افزار مدیریت ارسال و دریافت ایمیل در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.The Bat Professional Edition یک نرم افزار امن سرویس گیرنده ایمیل می باشد و برای حفاظت از مکاتبات خود در برابر اشخاص خاص ساخته شده است و از اطلاعاتتان از طریق جریان رمزگذاری چندگانه محافظت می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پیام رسان سروش Soroush 0.7.0

‌‎Soroush 0.7.0 دانلود نرم افزار پیام رسان سروش در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.پیام رسان های متعددی توسط شرکت های مختلف مثل تلگرام، واتس آپ و ... طراحی شده است.که تعدادی از آن ها دارای نسخه ویندوزی نیز هستنداین پیام رسان توسط متخصصان و برنامه نویسان دانشگاه شریف طراحی شده است.این نرم افزار امکان تماس صوتی را برای شما فراهم می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت ایمیل Mailbird v2.4.30.0

‌‎Mailbird v2.4.30.0 دانلود نرم افزار مدیریت ایمیل را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.شما همواره برای بررسی و چک کردن پست های الکترونیکی یا همان ایمیل خود نیاز دارید تا از طریق مرورگر خود وارد Mailbox خود شده و آن را چک کرده و به آن ها پاسخ دهید.با این برنامه خیلی سریع و آسان میتوانید ایمیل های خود را مدیریت کنید

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویدیو بوث Video Booth Pro v2.8.0.2

‌‎ Video Booth Pro v2.8.0.2 دانلود نرم افزار ویدیو بوث ( نرم افزار افزودن افکت های جالب به عکس های وبکم ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.این برنامه جالب و بسیار عالی مناسب کسانی است که از طریق اینترنت با دوستان خود تماس تصویری برقرار می کنند.این برنامه امکان عکس گرفتن با در حالت های مختلف را برای شما فراهم می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار Video2Webcam v3.6.7.2

‌‎Video2Webcam v3.6.7.2 دانلود نرم افزار ویدیو تو وبکم (نرم افزار ایجاد وبکم مجازی با ویدیو کلیپ و عکس) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار مناسب افراد به هنگام انجام چت تصویری است.شما با این نرم افزار می توانید بجای ارسال تصویر زنده، کلیپ های موجود در سیستم خودتان را از طریق وبکم برای شخص مقابل ارسال نمایید

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل وبکم به دوربین حفاظتی WOLFCODERS SecurityCam v2.0.0.3

‌‎WOLFCODERS SecurityCam v2.0.0.3 دانلود نرم افزار تبدیل وبکم به دوربین حفاظتی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.نرم افزارهای بسیاری برای نظارت بر افرادی که ازسیستم کامپیوتر شما استفاده می کنند وجود دارد.این برنامه با استفاده از وبکم یا وبکم های نصب شده روی سیستم شما حرکات شخصی که با سیستم شما کار می کند را ضبط می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار وبکم مکس WebcamMax 8.0.7.6

‌‎WebcamMax 8.0.7.6 دانلود نرم افزار وبکم مکس ( نرم افزار وبکم مجازی ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.امروزه مکالمه های صوتی کم کم توسط گفتگوهای تصویری که از بستر اینترنت استفاده می کنند در حال جایگزین شدن می باشند.نرم افزار WebcamMax محصول شرکت Yewsoft Inc با امکانات و قابلیت های خودش به شما کاربران کمک خواهد کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موبایل لاین LINE v5.4.2.1560 for Windows

‌‎LINE v5.4.2.1560 for Windows دانلود لاین برای رایانه شخصی را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار قدرتمند توسط کمپانی سرشناس Naver به بازار ارایه شده است. نسخه ی مخصوص رایانه شخصی نرم افزار فوق العاده و رایگان LINE که امکان تماس رایگان صوتی را داراست و کاربران زیادی در سراسر دنیا دارد.

ادامه مطلب ...