logo
دانلود پیام رسان آی گپ iGap Windows 3.1.3.0 PLUS iGap 0.4.4 Android

‌‎iGap Windows 3.1.3.0 x86x64 PLUS iGap 0.4.4 Android دانلود پیام رسان آی گپ در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.آی گپ یکی دیگر از پیام رسان های موجود می باشد که می توان آن را یکی از رقبای تلگرام دانست.سرورهای این پیام رسان در داخل کشور می باشد.این برنامه دارای نسخه اندرویدی و نسخه ویندوزی می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود تلگرام برای کامپیوتر Telegram v1.2.6 for Windows

‌‎Telegram v1.2.6 for Windows دانلود تلگرام برای کامپیوتر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود قرار گرفته است که یک پیام رسان مطمئن و ایمن برای سیستم عامل های گوناگون به شمار می رود. این نرم افزار پیام رسان که در بین کاربران ایرانی از محبوبیت بسیار بالایی برخورداراست ظاهری شبیه به پیام رسان واتس آپ دارد و هیچ گونه تبلیغاتی در آن وجود ندارد.

ادامه مطلب ...
 دانلود نرم افزار مرورگر اینستاگرام برای مک InstaBro v5.2.3 MacOSX

‌‎InstaBro v5.2.3 MacOSX دانلود نرم افزار مرورگر اینستاگرام برای مک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است. و توسط شرکت boriskarulin به بازار عرضه شده است.نرم افزار اینستاگرام از نرم افزارهای شبکه های اجتماعی است که در بین نرم افزارهای موجود از محبوبیت بسیاری برخوردار شده است و می توانید عکس ها و فیلم های خود را روی مک به اشتراک بگذارید

ادامه مطلب ...
دانلود تلگرام برای مک Telegram v1.2.1 MAC

‌‎Telegram v1.2.1 MAC دانلود تلگرام برای مک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود قرار گرفته است که یک پیام رسان مطمئن و ایمن برای سیستم عامل مک تولید و عرضه شده است. این نرم افزار پیام رسان که در بین کاربران ایرانی از محبوبیت بسیار بالایی برخورداراست ظاهری شبیه به پیام رسان واتس آپ دارد و هیچ گونه تبلیغاتی در آن وجود ندارد.

ادامه مطلب ...
دانلود تلگرام برای کامپیوتر Telegram v1.2.1

‌‎Telegram v1.2.1 دانلود تلگرام برای کامپیوتر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود قرار گرفته است که یک پیام رسان مطمئن و ایمن برای سیستم عامل ویندوز به شمار می رود. این نرم افزار پیام رسان که در بین کاربران ایرانی از محبوبیت بسیار بالایی برخورداراست ظاهری شبیه به پیام رسان واتس آپ دارد و هیچ گونه تبلیغاتی در آن وجود ندارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت ارسال و دریافت ایمیل The Bat! Professional Edition v8.0.18 x86x64

‌‎The Bat! Professional Editionدانلود نرم افزار مدیریت ارسال و دریافت ایمیل در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.The Bat Professional Edition یک نرم افزار امن سرویس گیرنده ایمیل می باشد و برای حفاظت از مکاتبات خود در برابر اشخاص خاص ساخته شده است و از اطلاعاتتان از طریق جریان رمزگذاری چندگانه محافظت می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پیام رسان سروش Soroush 0.7.0

‌‎Soroush 0.7.0 دانلود نرم افزار پیام رسان سروش در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.پیام رسان های متعددی توسط شرکت های مختلف مثل تلگرام، واتس آپ و ... طراحی شده است.که تعدادی از آن ها دارای نسخه ویندوزی نیز هستنداین پیام رسان توسط متخصصان و برنامه نویسان دانشگاه شریف طراحی شده است.این نرم افزار امکان تماس صوتی را برای شما فراهم می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت ایمیل Mailbird v2.4.30.0

‌‎Mailbird v2.4.30.0 دانلود نرم افزار مدیریت ایمیل را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.شما همواره برای بررسی و چک کردن پست های الکترونیکی یا همان ایمیل خود نیاز دارید تا از طریق مرورگر خود وارد Mailbox خود شده و آن را چک کرده و به آن ها پاسخ دهید.با این برنامه خیلی سریع و آسان میتوانید ایمیل های خود را مدیریت کنید

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویدیو بوث Video Booth Pro v2.8.0.2

‌‎ Video Booth Pro v2.8.0.2 دانلود نرم افزار ویدیو بوث ( نرم افزار افزودن افکت های جالب به عکس های وبکم ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.این برنامه جالب و بسیار عالی مناسب کسانی است که از طریق اینترنت با دوستان خود تماس تصویری برقرار می کنند.این برنامه امکان عکس گرفتن با در حالت های مختلف را برای شما فراهم می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار Video2Webcam v3.6.7.2

‌‎Video2Webcam v3.6.7.2 دانلود نرم افزار ویدیو تو وبکم (نرم افزار ایجاد وبکم مجازی با ویدیو کلیپ و عکس) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار مناسب افراد به هنگام انجام چت تصویری است.شما با این نرم افزار می توانید بجای ارسال تصویر زنده، کلیپ های موجود در سیستم خودتان را از طریق وبکم برای شخص مقابل ارسال نمایید

ادامه مطلب ...