logo
دانلود نرم افزار ای سی کیو ICQ v10.0.12256

‌‎ICQ.v10.0.12201 دانلود آی سی کیو ( نرم افزار برقراری گفتگو های اینترنتی و چت ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . یکی دیگراز خانواده مسنجرها ICQ میباشد که میتوانید با آن تماس ویدیوئی از طریق وبکم برقرار کنید ، اطلاعات بفرستید و در یافت کنید این برنامه توسط شرکت ICQ ساخته شده است و به بازار ارائه داده شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ضبط تماس های صوتی و تصویری اسکایپ Amolto Call Recorder for Skype Premium v3.7.3.0

‌‎Amolto Call Recorder for Skype Premium v3.7.3.0 دانلود ضبط تماس های صوتی و تصویری اسکایپ در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Amolto Team به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند این توانایی را دارید تا تماس های صوتی و تصویری برقرار شده از طریق اسکایپ را ضبط نمایید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار واتس آپ WhatsApp v0.2.6968 for Windows

‌‎WhatsApp v0.2.6968 for Windows لینک مستقیم واتس آپ به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. با استفاده از این نرم افزار بدون محدودیت و کاملا رایگان میتوانید مکالمه صوتی و پیام به دوستان و خانواده خود داشته باشید. شما می توانید این نرم افزار محبوب رو بروی کامپیوتر خود داشته باشید. این نرم افزار توسط کمپانی WhatsApp Inc ساخته شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موبایل لاین LINE v5.4.0.1550 for Windows

‌‎LINE v5.4.0.1550 for Windows دانلود لاین برای رایانه شخصی را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار قدرتمند توسط کمپانی سرشناس Naver به بازار ارایه شده است. نسخه ی مخصوص رایانه شخصی نرم افزار فوق العاده و رایگان LINE که امکان تماس رایگان صوتی را داراست و کاربران زیادی در سراسر دنیا دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار واتس آپ WhatsApp v0.2.6952 for Windows

‌‎WhatsApp v0.2.6952 for Windows لینک مستقیم واتس آپ به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی WhatsApp Inc ساخته شده است. شما می توانید این نرم افزار محبوب رو بروی کامپیوتر خود داشته باشید. با استفاده از این نرم افزار بدون محدودیت و کاملا رایگان میتوانید مکالمه صوتی و پیام به دوستان و خانواده خود داشته باشید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مبدل ایمیل های اوت لوک Outlook Coolutils Total Outlook Converter v4.1.0.316

‌‎Outlook Coolutils Total Outlook Converter v4.1.0.316 دانلود نرم افزار مبدل ایمیل های اوت لوک در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار از کمپانی سرشناس و مشهور CoolUtils ارایه گردیده است. توسط این نرم افزار شما قادر به تبدیل ایمیل های دریافتی و ارسالی در نرم افزار Outlook به پسوندهای دیگر می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار زبرا مدیا Zebra Media Surveillance System v2.2

‌‎Zebra Media Surveillance System v2.2 دانلود زبرا مدیا (نرم افزار نظارت بر دوربین های مداربسته) در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Zebra-Media به بازار ارائه‌شده است. اگر شما چند دوربین مداربسته داشته باشید و در مانیتورینگ همزمان آنها به مشکل برخورده اید این نرم افزار به کمکتان می آید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سی ام اس CMS v3

‌‎CMS v3 دانلود سی ام اس (نرم افزار مدیریت دوربین های نظارتی) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. اگر شما چند دوربین مداربسته داشته باشید و در مانیتورینگ همزمان آنها به مشکل برخورده اید در مانیتورینگ همزمان چند دوربین در مکان های مختلف با برندهای مختلف می توان از کمک این نرم افزار در ساده سازی کنترل محوطه ها و مانیتورینگ کمک میکند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم‌افزار مدیریت دوربین مداربسته Go1984 Ultimate v7.0.0.1

‌‎Go1984 Ultimate v7.0.0.1 دانلود نرم‌افزار مدیریت دوربین مداربسته در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی logiware gmbh به بازار ارائه‌شده است. اگر شما چند دوربین مداربسته داشته باشید و در مانیتورینگ هم‌زمان آن‌ها به مشکل برخورده‌اید می‌توانید از این نرم‌افزار و امکانات آن برای کنترل محوطه استفاده نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسپارکو کم SparkoCam v2.5

‌‎SparkoCam v2.5 دانلود اسپارکو کم ( نرم افزار مدیریت وب کم و افکت گذاری بر روی چت های ویدیویی ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Sparkosoft به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید به مدیریت وب کم بپردازید و بر روی چت های ویدیویی خود افکت گذاری کنید .

ادامه مطلب ...