logo
دانلود نرم افزار تبدیل وبکم به دوربین حفاظتی WOLFCODERS SecurityCam v2.0.0.3

‌‎WOLFCODERS SecurityCam v2.0.0.3 دانلود نرم افزار تبدیل وبکم به دوربین حفاظتی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.نرم افزارهای بسیاری برای نظارت بر افرادی که ازسیستم کامپیوتر شما استفاده می کنند وجود دارد.این برنامه با استفاده از وبکم یا وبکم های نصب شده روی سیستم شما حرکات شخصی که با سیستم شما کار می کند را ضبط می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار وبکم مکس WebcamMax 8.0.7.6

‌‎WebcamMax 8.0.7.6 دانلود نرم افزار وبکم مکس ( نرم افزار وبکم مجازی ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.امروزه مکالمه های صوتی کم کم توسط گفتگوهای تصویری که از بستر اینترنت استفاده می کنند در حال جایگزین شدن می باشند.نرم افزار WebcamMax محصول شرکت Yewsoft Inc با امکانات و قابلیت های خودش به شما کاربران کمک خواهد کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موبایل لاین LINE v5.4.2.1560 for Windows

‌‎LINE v5.4.2.1560 for Windows دانلود لاین برای رایانه شخصی را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار قدرتمند توسط کمپانی سرشناس Naver به بازار ارایه شده است. نسخه ی مخصوص رایانه شخصی نرم افزار فوق العاده و رایگان LINE که امکان تماس رایگان صوتی را داراست و کاربران زیادی در سراسر دنیا دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ای سی کیو ICQ v10.0.12256

‌‎ICQ.v10.0.12201 دانلود آی سی کیو ( نرم افزار برقراری گفتگو های اینترنتی و چت ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . یکی دیگراز خانواده مسنجرها ICQ میباشد که میتوانید با آن تماس ویدیوئی از طریق وبکم برقرار کنید ، اطلاعات بفرستید و در یافت کنید این برنامه توسط شرکت ICQ ساخته شده است و به بازار ارائه داده شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ضبط تماس های صوتی و تصویری اسکایپ Amolto Call Recorder for Skype Premium v3.7.3.0

‌‎Amolto Call Recorder for Skype Premium v3.7.3.0 دانلود ضبط تماس های صوتی و تصویری اسکایپ در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Amolto Team به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند این توانایی را دارید تا تماس های صوتی و تصویری برقرار شده از طریق اسکایپ را ضبط نمایید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار واتس آپ WhatsApp v0.2.6968 for Windows

‌‎WhatsApp v0.2.6968 for Windows لینک مستقیم واتس آپ به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. با استفاده از این نرم افزار بدون محدودیت و کاملا رایگان میتوانید مکالمه صوتی و پیام به دوستان و خانواده خود داشته باشید. شما می توانید این نرم افزار محبوب رو بروی کامپیوتر خود داشته باشید. این نرم افزار توسط کمپانی WhatsApp Inc ساخته شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موبایل لاین LINE v5.4.0.1550 for Windows

‌‎LINE v5.4.0.1550 for Windows دانلود لاین برای رایانه شخصی را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار قدرتمند توسط کمپانی سرشناس Naver به بازار ارایه شده است. نسخه ی مخصوص رایانه شخصی نرم افزار فوق العاده و رایگان LINE که امکان تماس رایگان صوتی را داراست و کاربران زیادی در سراسر دنیا دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار واتس آپ WhatsApp v0.2.6952 for Windows

‌‎WhatsApp v0.2.6952 for Windows لینک مستقیم واتس آپ به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی WhatsApp Inc ساخته شده است. شما می توانید این نرم افزار محبوب رو بروی کامپیوتر خود داشته باشید. با استفاده از این نرم افزار بدون محدودیت و کاملا رایگان میتوانید مکالمه صوتی و پیام به دوستان و خانواده خود داشته باشید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مبدل ایمیل های اوت لوک Outlook Coolutils Total Outlook Converter v4.1.0.316

‌‎Outlook Coolutils Total Outlook Converter v4.1.0.316 دانلود نرم افزار مبدل ایمیل های اوت لوک در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار از کمپانی سرشناس و مشهور CoolUtils ارایه گردیده است. توسط این نرم افزار شما قادر به تبدیل ایمیل های دریافتی و ارسالی در نرم افزار Outlook به پسوندهای دیگر می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار زبرا مدیا Zebra Media Surveillance System v2.2

‌‎Zebra Media Surveillance System v2.2 دانلود زبرا مدیا (نرم افزار نظارت بر دوربین های مداربسته) در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Zebra-Media به بازار ارائه‌شده است. اگر شما چند دوربین مداربسته داشته باشید و در مانیتورینگ همزمان آنها به مشکل برخورده اید این نرم افزار به کمکتان می آید.

ادامه مطلب ...