logo
دانلود نرم افزار آی پی کمرا ویور IP Camera Viewer v4.05

‌‎Security Monitor Pro v5.46 دانلود آی پی کمرا ویور (نرم افزار مدیریت دوربین های نظارتی) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی DeskShare به بازار ارائه‌شده است. اگر شما چند دوربین مداربسته داشته باشید و در مانیتورینگ همزمان آنها به مشکل برخورده اید می توانید از این نرم افزار استفاده کنید که بسیار کار را ساده می سازد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سکوریتی مانیتور Security Monitor Pro v5.46

‌‎Security Monitor Pro v5.46 دانلودسکوریتی مانیتور (نرم افزار مدیریت دوربین های نظارتی) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی DeskShare به بازار ارائه‌شده است. اگر شما چند دوربین مداربسته داشته باشید و در مانیتورینگ همزمان آنها به مشکل برخورده اید می توانید از این نرم افزار استفاده کنید که بسیار کار را ساده می سازد.

ادامه مطلب ...
دانلود تلگرام برای ویندوز Telegram v1.1.23 for Windows

‌‎Telegram v1.1.23 for Windows دانلود تلگرام برای ویندوز در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. تلگرام یکی از بهترین و محبوب‌ترین نرم‌افزارهای پیام‌رسانی با امنیت بالا هست که با استفاده از آن قادر خواهید بود در فضایی کاملاً مطمئن به ارسال متن و عکس و فیلم خود پرداخته و می‌توانید یک گروه تا ۲۰۰ نفر عضو بسازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سایبرلینک پرفکت کم CyberLink PerfectCam Premium v1.0.0918.0

‌‎CyberLink PerfectCam Premium v1.0.0918.0 دانلود سایبرلینک پرفکت کم ( نرم افزار بهبود تصاویر دریافتی در وب کم ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی CyberLink Corp به بازار ارایه شده است .این نرم افزار توانایی بهبود تصاویر دریافتی در وب کم در ارتباطات مجازی و آنلاین را دارا می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فکس ویور Pcx Dcx Fax Viewer v17.09.01x

‌‎Pcx Dcx Fax Viewer v17.09.01x دانلود فکس ویور(نرم افزار مشاهده و تبدیل اسناد فکس)در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Jon Krahmer به بازار ارایه شده است.با استفاده از این نرم افزار می توانید . یک نرم افزار فوق العاده برای ارسا دریافت مشاهده و مدیریت فکس ها می باشد که کارایی زیادی دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار وبکم موشن دتکتور Webcam Motion Detector v2.4

‌‎Webcam Motion Detector v2.4 دانلود رایگان وب کم موشن دتکتور (نرم‌افزار نظارت و تشخیص حرکت از طریق وب کم و دوربین‌های مداربسته) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Zebra-Media ارائه گردیده است. نرم‌افزار Webcam Motion Detector نرم‌افزاری قدرتمند جهت کنترل دوربین‌های آی پی و دستگاه‌های dvr و وب کم هست.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فکس آماتیک FaxAmatic v17.09.01

‌‎FaxAmatic v17.09.01 دانلود فکس آماتیک ( نرم افزار ارسال و دریافت فکس از طریق کامپیوتر ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی ElectraSoft به بازار ارایه شده است . با استفاده از نرم افزار FaxAmatic به آسانی میتوانند از طریق کامپیوتر خود به ارسال و دریافت فکس بپردازید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ام آی آر سی mIRC v7.51

‌‎mIRC v7.51 دانلود ام آی آر سی ( نرم افزار چت و گفت و گوی اینترنتی با دوستان ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Khaled Mardam-Khaled Mardam-Bey به بازار ارایه شده است.سریع ترین سیستم برای چت گروهی می باشد که در آن چت روم های مختلفی با موضوعات مختلف وجود دارند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار یاهو مسنجر Yahoo! Messenger v11.5.0.228

‌‎Yahoo! Messenger v11.5.0.228 دانلود یاهو مسنجر(نرم افزاریاهو مسنجر ،معروفترین نرم افزار چت)را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Yahoo به بازار ارایه شده است . در نرم افزار Yahoo! Messenger شما به آسانی می توانید با هر کسی در دنیا به گفتگو و تبادل نظر در مود هرچیزی بپردازید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار لاین LINE v5.3.0.1506 for Windows

‌‎LINE v5.3.0.1506 for Windows دانلود لاین(نرم افزار برقراری تماس و ارسال پیامک رایگان لاین برای ویندوز)در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Naver به بازار ارایه شده است.نسخه ی دسکتاپ نرم افزار فوق العاده و رایگان LINE که امکان تماس رایگان صوتی را داراست و کاربران زیادی در سراسر دنیا دارد.

ادامه مطلب ...