logo
دانلود تلگرام برای ویندوز Telegram v1.1.23 for Windows

‌‎Telegram v1.1.23 for Windows دانلود تلگرام برای ویندوز در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. تلگرام یکی از بهترین و محبوب‌ترین نرم‌افزارهای پیام‌رسانی با امنیت بالا هست که با استفاده از آن قادر خواهید بود در فضایی کاملاً مطمئن به ارسال متن و عکس و فیلم خود پرداخته و می‌توانید یک گروه تا ۲۰۰ نفر عضو بسازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سایبرلینک پرفکت کم CyberLink PerfectCam Premium v1.0.0918.0

‌‎CyberLink PerfectCam Premium v1.0.0918.0 دانلود سایبرلینک پرفکت کم ( نرم افزار بهبود تصاویر دریافتی در وب کم ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی CyberLink Corp به بازار ارایه شده است .این نرم افزار توانایی بهبود تصاویر دریافتی در وب کم در ارتباطات مجازی و آنلاین را دارا می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فکس ویور Pcx Dcx Fax Viewer v17.09.01x

‌‎Pcx Dcx Fax Viewer v17.09.01x دانلود فکس ویور(نرم افزار مشاهده و تبدیل اسناد فکس)در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Jon Krahmer به بازار ارایه شده است.با استفاده از این نرم افزار می توانید . یک نرم افزار فوق العاده برای ارسا دریافت مشاهده و مدیریت فکس ها می باشد که کارایی زیادی دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار وبکم موشن دتکتور Webcam Motion Detector v2.4

‌‎Webcam Motion Detector v2.4 دانلود رایگان وب کم موشن دتکتور (نرم‌افزار نظارت و تشخیص حرکت از طریق وب کم و دوربین‌های مداربسته) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Zebra-Media ارائه گردیده است. نرم‌افزار Webcam Motion Detector نرم‌افزاری قدرتمند جهت کنترل دوربین‌های آی پی و دستگاه‌های dvr و وب کم هست.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فکس آماتیک FaxAmatic v17.09.01

‌‎FaxAmatic v17.09.01 دانلود فکس آماتیک ( نرم افزار ارسال و دریافت فکس از طریق کامپیوتر ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی ElectraSoft به بازار ارایه شده است . با استفاده از نرم افزار FaxAmatic به آسانی میتوانند از طریق کامپیوتر خود به ارسال و دریافت فکس بپردازید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ام آی آر سی mIRC v7.51

‌‎mIRC v7.51 دانلود ام آی آر سی ( نرم افزار چت و گفت و گوی اینترنتی با دوستان ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Khaled Mardam-Khaled Mardam-Bey به بازار ارایه شده است.سریع ترین سیستم برای چت گروهی می باشد که در آن چت روم های مختلفی با موضوعات مختلف وجود دارند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار یاهو مسنجر Yahoo! Messenger v11.5.0.228

‌‎Yahoo! Messenger v11.5.0.228 دانلود یاهو مسنجر(نرم افزاریاهو مسنجر ،معروفترین نرم افزار چت)را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Yahoo به بازار ارایه شده است . در نرم افزار Yahoo! Messenger شما به آسانی می توانید با هر کسی در دنیا به گفتگو و تبادل نظر در مود هرچیزی بپردازید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار لاین LINE v5.3.0.1506 for Windows

‌‎LINE v5.3.0.1506 for Windows دانلود لاین(نرم افزار برقراری تماس و ارسال پیامک رایگان لاین برای ویندوز)در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Naver به بازار ارایه شده است.نسخه ی دسکتاپ نرم افزار فوق العاده و رایگان LINE که امکان تماس رایگان صوتی را داراست و کاربران زیادی در سراسر دنیا دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود تلگرام برای ویندوز Telegram v1.1.22 for Windows

‌‎Telegram v1.1.22 for Windows دانلود تلگرام برای ویندوز در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . تلگرام یکی ازبهترین ومحبوترین نرم افزارهای پیام رسانی باامنیت بالا می باشد که با استفاده ازآن قادر خواهید بود در فضایی کاملا مطمئن به ارسال متن وعکس و فیلم خود پرداخته و میتوانید یک گروه تا ۲۰۰ نفر عضو بسازید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تماس آنلاین اسکایپ Skype v7.40.0.103

‌‎Skype v7.40.0.103 دانلود تماس آنلاین اسکایپ (نرم افزار تماس صوتی و تصویری رایگان از طریق اینترنت) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Skype Technologies S.A ساخته شده است.اسکایپ یکی از قدرتمندترین نرم‌افزار های کاربردی درزمینه شبکه ارتباطات تلفنی و ابزارهای چت به صورت رایگان از طریق اینترنت می باشد .

ادامه مطلب ...