logo
دانلود نرم افزار سی ام اس CMS v3

‌‎CMS v3 دانلود سی ام اس (نرم افزار مدیریت دوربین های نظارتی) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. اگر شما چند دوربین مداربسته داشته باشید و در مانیتورینگ همزمان آنها به مشکل برخورده اید در مانیتورینگ همزمان چند دوربین در مکان های مختلف با برندهای مختلف می توان از کمک این نرم افزار در ساده سازی کنترل محوطه ها و مانیتورینگ کمک میکند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم‌افزار مدیریت دوربین مداربسته Go1984 Ultimate v7.0.0.1

‌‎Go1984 Ultimate v7.0.0.1 دانلود نرم‌افزار مدیریت دوربین مداربسته در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی logiware gmbh به بازار ارائه‌شده است. اگر شما چند دوربین مداربسته داشته باشید و در مانیتورینگ هم‌زمان آن‌ها به مشکل برخورده‌اید می‌توانید از این نرم‌افزار و امکانات آن برای کنترل محوطه استفاده نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسپارکو کم SparkoCam v2.5

‌‎SparkoCam v2.5 دانلود اسپارکو کم ( نرم افزار مدیریت وب کم و افکت گذاری بر روی چت های ویدیویی ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Sparkosoft به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید به مدیریت وب کم بپردازید و بر روی چت های ویدیویی خود افکت گذاری کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آی پی کمرا ویور IP Camera Viewer v4.05

‌‎Security Monitor Pro v5.46 دانلود آی پی کمرا ویور (نرم افزار مدیریت دوربین های نظارتی) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی DeskShare به بازار ارائه‌شده است. اگر شما چند دوربین مداربسته داشته باشید و در مانیتورینگ همزمان آنها به مشکل برخورده اید می توانید از این نرم افزار استفاده کنید که بسیار کار را ساده می سازد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سکوریتی مانیتور Security Monitor Pro v5.46

‌‎Security Monitor Pro v5.46 دانلودسکوریتی مانیتور (نرم افزار مدیریت دوربین های نظارتی) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی DeskShare به بازار ارائه‌شده است. اگر شما چند دوربین مداربسته داشته باشید و در مانیتورینگ همزمان آنها به مشکل برخورده اید می توانید از این نرم افزار استفاده کنید که بسیار کار را ساده می سازد.

ادامه مطلب ...
دانلود تلگرام برای ویندوز Telegram v1.1.23 for Windows

‌‎Telegram v1.1.23 for Windows دانلود تلگرام برای ویندوز در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. تلگرام یکی از بهترین و محبوب‌ترین نرم‌افزارهای پیام‌رسانی با امنیت بالا هست که با استفاده از آن قادر خواهید بود در فضایی کاملاً مطمئن به ارسال متن و عکس و فیلم خود پرداخته و می‌توانید یک گروه تا ۲۰۰ نفر عضو بسازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سایبرلینک پرفکت کم CyberLink PerfectCam Premium v1.0.0918.0

‌‎CyberLink PerfectCam Premium v1.0.0918.0 دانلود سایبرلینک پرفکت کم ( نرم افزار بهبود تصاویر دریافتی در وب کم ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی CyberLink Corp به بازار ارایه شده است .این نرم افزار توانایی بهبود تصاویر دریافتی در وب کم در ارتباطات مجازی و آنلاین را دارا می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فکس ویور Pcx Dcx Fax Viewer v17.09.01x

‌‎Pcx Dcx Fax Viewer v17.09.01x دانلود فکس ویور(نرم افزار مشاهده و تبدیل اسناد فکس)در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Jon Krahmer به بازار ارایه شده است.با استفاده از این نرم افزار می توانید . یک نرم افزار فوق العاده برای ارسا دریافت مشاهده و مدیریت فکس ها می باشد که کارایی زیادی دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار وبکم موشن دتکتور Webcam Motion Detector v2.4

‌‎Webcam Motion Detector v2.4 دانلود رایگان وب کم موشن دتکتور (نرم‌افزار نظارت و تشخیص حرکت از طریق وب کم و دوربین‌های مداربسته) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Zebra-Media ارائه گردیده است. نرم‌افزار Webcam Motion Detector نرم‌افزاری قدرتمند جهت کنترل دوربین‌های آی پی و دستگاه‌های dvr و وب کم هست.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فکس آماتیک FaxAmatic v17.09.01

‌‎FaxAmatic v17.09.01 دانلود فکس آماتیک ( نرم افزار ارسال و دریافت فکس از طریق کامپیوتر ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی ElectraSoft به بازار ارایه شده است . با استفاده از نرم افزار FaxAmatic به آسانی میتوانند از طریق کامپیوتر خود به ارسال و دریافت فکس بپردازید .

ادامه مطلب ...