logo
دانلود نرم افزار مدیریت انتقال فایل ها بر روی چندین سرور Steed v1.2.1.1169

‌‎Steed.v1.2.1.1169 دانلود نرم افزار مدیریت انتقال فایل ها بر روی چندین سرور در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار برای آپلود فایل و ارسال فایل بر روی اینترنت و فضای ابری می باشد که با توجه به عملکرد آن باعث افزایش سرعت کار می شود و همین طور باعث تمرکز در کار خواهد شد و در نهایت موجب کاهش هزینه خواهد شد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فایل زیلا FileZilla v3.33 PLUS Server v0.9.60.2

‌‎FileZilla v3.33 PLUS Server v0.9.60.2 دانلود فایل زیلا ( نرم افزار ارسال و دریافت فایل از طریق اف تی پی ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار توسط شرکت Tim Kosse تولید و عرضه شده است. این نرم افزار قدرتمند با ویندوز 7، 8/8.1 و 10 سازگار است.این نرم افزار رایگان و بدون محدودیت می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کیوبیت تورنت qBittorrent v4.1.0

‌‎qBittorrent v4.1.0 دانلود کیوبیت تورنت در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.این سیستم بدین گونه عمل می کند که فایلی که شما می خواهید از طریق تورنت دانلود کنید از تمام کامپیوترهایی که آن را به اشتراک گذاشته اند شروع به دانلود می شود. توسط این برنامه شما قادرید فایل های گوناگون موجود در تورنت را دانلود نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فایل زیلا FileZilla v3.30 PLUS Server v0.9.60.2

‌‎FileZilla v3.30 PLUS Server v0.9.60.2 دانلود فایل زیلا ( نرم افزار ارسال و دریافت فایل از طریق اف تی پی ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار توسط شرکت Tim Kosse تولید و عرضه شده است. این نرم افزار قدرتمند با ویندوز 7، 8/8.1 و 10 سازگار است.این نرم افزار رایگان و بدون محدودیت می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود دراپ باکس Dropbox v43.4.49

‌‎Dropbox v43.4.49 دانلود دراپ باکس ( نرم افزار به اشتراک گذاری و ذخیره سازی اطلاعات در فضای ابری رایگان ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط شرکت Dropbox عرضه شده است.این سرویس 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان در اختیار شما قرار می دهد که از طریق اینترنت می توانید به آن دسترسی داشت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایشگر فایل های تورنت BEncode Editor v0.7.1.0 Portable

‌‎BEncode Editor v0.7.1.0 Portable دانلود نرم افزار ویرایشگر فایل های تورنت در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار ویرایشگر بسیار قوی تر از نرم افزار Torrent File Editor است که بنا به ادعای سازندگان آن در حال حاضر تنها ویرایشگر فایلی است که قادر به ویرایش یک فایل تورنت می باشد.این برنامه پرتابل می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دراپ باکس Dropbox v41.4.80

‌‎Dropbox v41.4.80 دانلود نرم افزار دراپ باکس ( نرم افزار به اشتراک گذاری و ذخیره سازی اطلاعات در فضای ابری رایگان دراپ باکس ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. با استفاده از این نرم افزار شما قادر خواهید بود تا اطلاعات خود را در فضای رایگان اینترنت ذخیره سازی کنید. این نرم افزار توسط کمپانی Dropbox عرضه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت فایل ها در سرویس دهنده های ابری Air Explorer Pro v2.1.1

‌‎Air Explorer Pro v2.1.1 دانلود نرم افزار مدیریت فایل ها در سرویس دهنده های ابری ( ایر اکسپلورر ) در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.توسط این نرم افزار می توان فایل های مورد نیاز خود را در سرویس های ابری مختلف به اشتراک گذاشت و از تمام نقاط دنیا به آن ها دسترسی داشت.نرم افزار Air Explorer مدیریت و کار با سرویس دهنده های ابری را برایتان آسان می کند

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تیکساتی Tixati v2.55 x86x64

‌‎Tixati v2.55 x86x64 تیکساتی (نرم افزاری برای اشتراک فایل) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.این نرم افزار قدرتمند طوری طراحی شده است که بر اساس دانلود هر کاربر سرعت تخمین زده میشود در سایت های دیگر و سرورهای دیگر در هنگام دانلود یک فایل توسط چند کاربر سرعت آن به شدت کاهش می یابد ولی تورنت کاملا برعکس این مورد میباشد

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کیوبیت تورنت qBittorrent v4.0.1

‌‎qBittorrent v4.0.1 دانلود کیوبیت تورنت در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.توسط این برنامه شما قادرید فایل های گوناگون موجود در تورنت را دانلود نمایید.این سیستم بدین گونه عمل می کند که فایلی که شما می خواهید از طریق تورنت دانلود کنید از تمام کامپیوترهایی که آن را به اشتراک گذاشته اند شروع به دانلود می شود.

ادامه مطلب ...