logo
دانلود نرم افزار آبلسافت آنتی بروزر  Abelssoft AntiBrowserSpy 2018 v203

‌‎Abelssoft AntiBrowserSpy 2018 v203 آبلسافت آنتی بروزر در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.اکثر مرورگرها مثل ، فایرفاکس، گوگل کروم و اینترنت اکسپلورر گاهی ممکن است داده هایی را از مرورگر شما به سازندگان خود ارسال کنند.این نرم افزار میتواند جلوی ارسال انهارا بگیرد.و از جاسوسی جلوگیری میکند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اچ تی پرنتال کنترل HT Parental Controls v14.7.6

‌‎HT Parental Controls v14.7.6 دانلود نرم افزار اچ تی پرنتال کنترل در سايت آني دانلود به صورت رايگان ، همراه لينک مستقيم و فيلم آموزشي و متن معرفي نرم افزار جهت دريافت به اشتراك گذاشته شده است.با این نرم افزار کاربردی والدین می توانند تمامی ابزارهای لازم برای کنترل فرزندان در محیط نا امن اینترنت را در اختیار داشته باشند و برای استفاده کودکان زمانبندی قرار بدهند و بسیاری امکانات دیگر.

ادامه مطلب ...
دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی McAfee VirusScan Offline Update SDAT 9002

‌‎McAfee VirusScan Offline Update SDAT 9002 دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. آنتی ویروس مکافی از قویترین آنتی ویروس های منتشر شده می باشد.این فایل آپدیت این آنتی ویروس بوده که توسط آن می توانید آنتی ویروس مکافی خود را با توجه به تحریم ایران بروزرسانی کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آن هک می UnHackMe v9.98 Build 710

‌‎UnHackMe v9.98 Build 710 دانلود آن هک می (نرم افزار جلوگیری از هک شدن و آنتی تروجان) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Goodlucksoft به بازار ارایه شده است. با گسترش روت کیت ها احتیاج است تا نرم افزاری را در کنار آنتی ویروس سیستم برای مقابله با تهدیدات داشته باشیم که نرم افزار آن هک می این کار را انجام میدهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسماداو Smadav Pro 2018 v12.1

‌‎Smadav Pro 2018 v12.1 دانلود نرم افزار اسماداو درسایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه لینک مستقیم و فیلم آموزشی ومتن معرفی نرم افزار جهت دریافت به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزارآنتی ویروسی میباشد که از سیستم تان محافظت می کند و USB هایی را که به سیستم می زنید ویروس کشی می کند . و از مزیت آن نسبت به نرم افزارهای دیگر راحتی استفاده و حجم بسیار کم نرم افزار را می توان بر شمرد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار حذف ویروس‌ها و عوامل مخرب RogueKiller v12.12.19

‌‎RogueKiller v12.12.19 دانلود نرم افزار حذف ویروس‌ها و عوامل مخرب در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Adlice Software به بازار ارائه‌شده است.این نرم افزار که برای پاک کردن برنامه های مخرب استفاده می شود می تواند در کنار برنامه های امنیتی دیگر کار کند بدون اینکه توسط آن ها بلاک شود.این برنامه پرتابل می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود بسته امنیتی توتال سکوریتی Qihoo 360 Total Security v10.0.0.1068 Plus Essential v8.8.0.1076

‌‎Qihoo 360 Total Security v10.0.0.1068 + Essential v8.8.0.1076 توتال سکیوریتی (نرم‌افزار حفاظت از سیستم در برابر ویروس و تروجان) در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط شرکت qihoo تولیدشده و با بهره‌گیری از موتور امنیتی شرکت‌هایی نظیر avira و bitdefender و..می‌تواند بهترین امنیت را تضمین نماید

ادامه مطلب ...
دانلود آنتی ویروس آویرا Avira Antivirus Pro v15.0.36.211 PLUS Avira System Speedup v2.7.0.3165

‌‎Avira Antivirus Pro v15.0.36.211 PLUS Avira System Speedup v2.7.0.3165 دانلود آنتی ویروس آویرا در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با استفاده از این آنتی ویروس امنیت سیستم شما تامین می شود .آنتی ویروس آویرا فوق العاده سبک و قدرتمند می باشد.این آنتی ویروس قدرتمند توسط شرکت معروف و پر آوازه Avira تولید شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار لافت کرک L0phtCrack.v7.1.0

‌‎L0phtCrack.v7.1.0 لافت کرک در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی L0pht Holdings LLC به بازار ارایه شده است . یکی از مشکلات عمده کاربران رایانه های شخصی فراموش کردن رمز عبور سیستم عامل است . شما با استفاده از این نرم افزار میتوانید این مشکل عمده و بسیار حیاتی را بر طرف کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مالور بایت پریمیوم Malwarebytes Premium v3.5.1.2522

‌‎Malwarebytes Premium v3.5.1.2522 دانلود نرم افزار مالور بایت پریمیوم ( نرم افزار شناسایی و حذف بدافزارها ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.با استفاده از این نرم افزار شما قادر به تشخیص و نابود ساختن برنامه های مخرب و هرز نامه های جاسوسی می باشید. این نرم افزار توسط کمپانی Malwarebytes به بازار ارایه شده است .

ادامه مطلب ...