logo
دانلود نرم افزار محافظت از سیستم در برابر حملات سروری و مسدود کردن آدرس های آی پی مشکوک RdpGuard

‌‎RdpGuard دانلود نرم افزار محافظت از سیستم در برابر حملات سروری و مسدود کردن آدرس های آی پی مشکوک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی NetSDK Software ارائه گردیده است.این نرم افزار به شما کمک می کند که در برابر حملاتی موصوم به حملات داس و حملاتی نظیر آنها در امان باشید و آی پی های که مشکوک را مسدود می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود آپدیت آفلاین آواست Avast Offline Update 2018 05 12

‌‎Avast Offline Update 2018 05 12 آپدیت آفلاین آواست در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.فایلی که هم اکنون در اختیار شما قرار داده شده است فایل آپدیت این آنتی ویروس است.این آنتی ویروس در کنار دیگر آنتی ویروس ها دارای قدرت بالایی است اما به اندازه آنتی ویروس هایی مثل nod32 و kaspersky شناخته شده نیست و کمتر شناخته شده می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی McAfee VirusScan Offline Update

‌‎McAfee VirusScan Offline Update دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. آنتی ویروس مکافی از قویترین آنتی ویروس های منتشر شده می باشد.فایلی که هم اکنون در اختیار شما برای دانلود قرار داده شده است آپدیت این آنتی ویروس بوده که توسط آن می توانید آنتی ویروس مکافی خود را با توجه به تحریم ایران بروزرسانی کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی McAfee VirusScan Offline Update  SDAT 8883

‌‎McAfee VirusScan Offline Update SDAT 8883 دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. آنتی ویروس مکافی یکی از قویترین آنتی ویروس های تولید شده می باشد.فایلی که هم اکنون در اختیار شما قرار داده شده است آپدیت این آنتی ویروس بوده که توسط آن می توانید آنتی ویروس مکافی خود را بروزرسانی نمایید

ادامه مطلب ...
دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی McAfee VirusScan Offline Update - SDAT 8876

‌‎McAfee VirusScan Offline Update - SDAT 8876 دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این برنامه توسط شرکت Intel Security Group عرضه شده است.آنتی ویروس مکافی جزو محبوب ترین نرم افزار های هم رده خود است . شما با استفاده از فایل مذکور خواهید توانست این آنتی ویروس رو به صورت آفلاین آپدیت نمائید .

ادامه مطلب ...
دانلود آپدیت آفلاین آواست Avast Offline Update 2018-04-28

‌‎Avast Offline Update 2018-04-28 آپدیت آفلاین آواست در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این آنتی ویروس در کنار دیگر آنتی ویروس ها دارای قدرت بالایی است اما به اندازه آنتی ویروس هایی مثل nod32 و kaspersky شناخته شده نیست و کمتر استفاده می شود.فایلی که هم اکنون در اختیار شما قرار داده شده است فایل آپدیت این آنتی ویروس است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار رن سام ویر دفندر Ransomware Defender Pro v3.8.5

‌‎Ransomware Defender Pro v3.8.5 سایت آنی دانلود رن سام ویر دفندر را به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . Ransomware Defender محصول کمپانی ShieldApps راه حلی مناسب برای کنترل باج افزار های شناخته شده است . این نرم افزار برای شناسایی و مسدود کردن فعالیت های مخرب باج افزار ها قبل از آسیب رسانی آن ها به اطلاعات طراحی شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار حفظ حریم خصوصی در ویندوز 10 Abelssoft Win10.PrivacyFix.v2.1

‌‎Abelssoft Win10.PrivacyFix.v2.1 دانلود نرم افزار حفظ حریم خصوصی در ویندوز 10 در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.در واقع Win10PrivacyFix سرویس های مرورگر (Explorer) و سرویس هایی که در پس زمینه اجرا می شوند را بهینه سازی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار محافظت از فایل ها و فولدرها  FolderGuard

‌‎FolderGuard دانلود نرم افزار محافظت از فایل ها و فولدرها در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.شما می توانید مانع از ورود دیگران به منوی شروع، برنامه های نصب شده و کنترل پانل سیستم تان شوید. این محصول قابلیت های امنیتی را بر روی فایل ها و فولدرهایی با سیستم NTFS و FAT/FAT32 و با انعطاف پذیری بالا ایجاد می نماید.

ادامه مطلب ...
دانلود مدیریت ساده و سریع فایروال ویندوز Windows.Firewall

‌‎Windows.Firewall دانلود مدیریت ساده و سریع فایروال ویندوز پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.Windows Firewall Control یک برنامه کوچک بسیار مفید می باشد که عملکرد فایروال ویندوز را گسترش می دهد و دسترسی سریع به گزینه های پر استفاده فایروال ویندوز را در پنجره هایی مرتب و ساده فراهم می کند.

ادامه مطلب ...