logo
دانلود نرم افزار حفاظتی دکتر وب  Dr.Web Security Space v12.1.1 PLUS Key

‌‎Dr.Web Security Space دانلود نرم افزار حفاظتی دکتر وب در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.Dr.Web Security Space Life نرم افزاری برای حفاظت جامع از انواع تهدیدات برای دستگاه های تلفن همراه می باشد. این نرم افزار با داشتن ویژگی های آنتی ویروس، ضد هرزنامه و ضد سرقت از گوشی شما در برابر هر نوع حادثه و تهدید مراقبت می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مقابله با جاسوس افزارها NETGATE Spy Emergency 2018 24.0.760

‌‎NETGATE Spy Emergency 2018 24.0.760 دانلود نرم افزار مقابله با جاسوس افزارها در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.این نرم افزار از جمله نرم افزارهای ضد جاسوسی است، که از توانایی بالایی در نابودی انواع Spyware (نرم افزارهای جاسوسی) ، Adware (نرم افزارهای تبلیغاتی ) ، Malware و نرم افزارهای مخرب دیگر را دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود ابزارهای کاربردی برای ویندوز NirLauncher Package 1.20.29

‌‎NirLauncher Package 1.20.29 دانلود ابزارهای کاربردی برای ویندوز در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است . این نرم‌افزار توسط شرکت nirsoft تولید گردیده است .این مجموعه که در اختیار شما قرار داده شده است شامل ابزارهای کاربردی مورد استفاده در ویندوز مثل نرم افزارهای صوتی و تصویری، نرم افزارهای جستجو در ویندوز و .... می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار حذف بدافزارها ComboFix 18.2.16.1

‌‎ComboFix 18.2.16.1 دانلود نرم افزار حذف بدافزارها در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار امنیتی حذف برنامه های مخرب بر روی سیستم عامل های مختلف همچون ویندوز 7 ، 8 و 10 قابل نصب و اجرا می باشد.این برنامه می تواند بدافزار هایی که برخی از آنتی ویروس ها قادر به شناسایی آن ها نیستند را شناسایی و حذف کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت رمزهای عبور  Abelssoft KeyDepot 2018 5.4

‌‎Abelssoft KeyDepot 2018 5.4 دانلود نرم‌ افزار مدیریت رمزهای عبور در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است.این ابزار جهت رمزگذاری و محافظت از رمزهای عبوبر از الگوریتم AES-256 استفاده می کند و مورد تایید یالت متحده قرار گرفته است. این ابزار از خاصیت کلود پشتیبانی می کند بدین صورت که رمزهای عبور شما در سرورهای امن نرم افزار قرار می گیرند

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار شناسایی بد افزار مایکروسافت Microsoft Malicious Software Removal Tool 5.57

‌‎Microsoft Malicious Software Removal Tool 5.57 x86x64 دانلود نرم افزار شناسایی بد افزار مایکروسافت پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. زمانی که آنتی ویروس های نصب شده روی سیستم از پاکسازی ویروس ها عاجز هستند، نرم افزار Microsoft Malicious Software Removal Tool می تواند مشکل شما را حل کند.

ادامه مطلب ...
دانلود آنتی ویروس آواست برای مک Avast Security v13.4 MacOSX

‌‎Avast Security v13.4 MacOSX دانلود آنتی ویروس آواست برای مک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است .شرکت Avast آنتی ویروس خود را این بار برای سیستم عامل مک تولید و عرضه کرده است که کاربران مک را از وجود بد افزار ها آگاه کرده و پس از آن اقدام به حذف این بد افزار ها می کند.این نرم افزار دارای firewall بسیار قدرتمند است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پاکسازی اطلاعات O&O SafeErase Professional PLUS Workstation PLUS Server v12.0 Build 34 x86x64

‌‎O&O SafeErase Professional دانلود نرم افزار پاکسازی اطلاعات در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است.نرم افزاری فوق العاده برای کسانی است که قصد دارند به هر دلیلی مانند فروش قطعاتی مانند هارد دیسک و حافظه های قابل حمل یا از بین بردن اطلاعات محرمانه اشان به روشی اطلاعات را از روی قطعه ذخیره ساز حذف نمایند که به هیچ وجه قابل بازیابی نباشد

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار افزایش دهنده کارایی سیستم AnVir Task Manager v9.2.3.0

‌‎AnVir Task Manager v9.2.3.0 دانلود نرم افزار افزایش دهنده کارایی سیستم در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار محصول شرکت AnVir می باشد. و قابلیت توصیف بیش از 70000 برنامه Startup، نوار ابزار مرورگر اینترنت، سرویس ها را دارد.همچنین توانایی ایجاد و خاتمه دادن فرایندها را دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار حذف بدافزارها ComboFix 18.2.6.1

‌‎ComboFix 18.2.6.1 دانلود نرم افزار حذف بدافزارها در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار امنیتی حذف برنامه های مخرب بر روی سیستم عامل های مختلف همچون ویندوز 7 ، 8 و 10 قابل نصب و اجرا می باشد.این برنامه می تواند بدافزار هایی که برخی از آنتی ویروس ها قادر به شناسایی آن ها نیستند را شناسایی و حذف کند.

ادامه مطلب ...