logo
دانلود نرم افزار مدیریت پسورد Efficient Password Manager Pro v5.50

‌‎Efficient Password Manager Pro v5.50 دانلود نرم افزار مدیریت پسورد به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است.تمامی اطلاعات عمومی مربوط به رمزهای عبور شما را در خود ذخیره می کند. این برنامه علاوه بر ذخیره رمزهای عبور سیستمی , قابلیت ذخیره پسوردهای وب سایتها, کدهای ثبت نام در سایت ها, کلمات عبور حساب های FTP را نیز دارا میباشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فولدر لاک Folder Lock v7.7.3 DC 01.02.2018

‌‎Folder Lock v7.7.3 DC 01.02.2018 دانلود نرم افزار فولدر لاک در سایت آنی دانلود به صورت رایگان ، همراه لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دریافت به اشتراك گذاشته شده است.نرم افزاری که پیش روی شماست برای امنیت و مخفی سازی پوشه ها و عدم دسترسی آن برای دیگران میباشد

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مالور بایت پریمیوم Malwarebytes Premium v3.3.1.2183 DC 31.01.2018

‌‎Malwarebytes Premium v3.3.1.2183 DC دانلود نرم افزار مالور بایت پریمیوم ( نرم افزار شناسایی و حذف بدافزارها ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Malwarebytes به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار شما قادر به تشخیص و نابود ساختن برنامه های مخرب و هرز نامه های جاسوسی می باشید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مقابله با ابزار جاسوسی  SpyHunter v4.1.11.0

‌‎SpyHunter v4.1.11.0 دانلود نرم افزار مقابله با ابزار جاسوسی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است.SpyHunterنرم افزاری ویژه برای مقابله با بدافزارهای جاسوسی و مخرب می باشد که در کنار یک آنتی ویروس سیستم شما را در مقابل تهدیدهای اینترنتی کاملا امن نگهداری میکند. این نرم افزار تمامی قابلیت های لازم برای مقابله با جاسوس افزارها را دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کنترل دسترسی به اینترنت Blumentals Surfblocker v5.9.0.59

‌‎Blumentals Surfblocker v5.9.0.59 دانلود نرم افزار کنترل دسترسی به اینترنت در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.با استفاده از این نرم افزار که برای کنترل هرچه بیشتر استفاده از اینترنت طراحی شده است می توانید میزان استفاده از اینترنت را برای نرم افزارهایی که نیاز است به اینترنت متصل شوند تعیین کنید.و برنامه های دیگر را محدود کنید

ادامه مطلب ...
دانلود ابزارهای کاربردی برای ویندوز NirLauncher Package v1.20.27

‌‎NirLauncher Package v1.20.27 دانلود ابزارهای کاربردی برای ویندوز در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است . این نرم‌افزار توسط شرکت nirsoft ساخته‌ شده است .این مجموعه که در اختیار شما قرار داده شده است شامل ابزارهای کاربردی مورد استفاده در ویندوز مثل نرم افزارهای صوتی و تصویری، نرم افزارهای جستجو در ویندوز و .... می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی McAfee VirusScan Offline Update - SDAT 8779

‌‎McAfee VirusScan Offline Update - SDAT 8779 دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این برنامه توسط شرکت Intel Security Group عرضه شده است.آنتی ویروس مکافی جزو محبوب ترین نرم افزار های هم رده خود است . شما با استفاده از فایل مذکور خواهید توانست این آنتی ویروس رو به صورت آفلاین آپدیت نمائید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار شناسایی و حذف باج افزار IObit Malware Fighter Pro v5.5.0.4388

‌‎IObit Malware Fighter Pro v5.5.0.4388 دانلود نرم افزار شناسایی و حذف باج افزار را به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این برنامه توسط شرکت iobit.com ساخته شده است.این نرم افزار امنیتی بسیار پرکاربرد برای شناسایی بهتر بد افزارها و فایل های مخرب از تکنولوژی پیشرفته DOG استفاده می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس آواست Avast! Offline Update 2018-01-20

‌‎Avast! Offline Update 2018-01-20 دانلود آپدیت آفلاین آنتی‌ویروس آواست در سایت آنی دانلود کاملاً رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است. شرکت Avast یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین شرکت‌هایی است که درزمینه تولید محصولات امنیتی فعالیت دارد. این نرم‌افزار دارای نسخه‌های رایگان و تجاری می‌باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آس لاجیکس بوست اسپید AusLogics BoostSpeed Premium v10.0.0

‌‎AusLogics BoostSpeed Premium v10.0.0 دانلود آس لاجیکس بوست اسپید ( نرم افزار افزایش سرعت سیستم ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این نرم افزار توسط کمپانی AusLogics به بازار ارایه شده است .این نرم افزار قدرتمند برنامه ای موثر برای افزایش سرعت ، بهینه سازی ، ازبین بردن فایل های مخرب ، بلاک کردن تبلیغات مزاحم و... می باشد .

ادامه مطلب ...