logo
دانلود نرم افزار آس لاجیکس بوست اسپید AusLogics BoostSpeed Premium v10.0.0

‌‎AusLogics BoostSpeed Premium v10.0.0 دانلود آس لاجیکس بوست اسپید ( نرم افزار افزایش سرعت سیستم ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این نرم افزار توسط کمپانی AusLogics به بازار ارایه شده است .این نرم افزار قدرتمند برنامه ای موثر برای افزایش سرعت ، بهینه سازی ، ازبین بردن فایل های مخرب ، بلاک کردن تبلیغات مزاحم و... می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تریال ریست Trial Reset v4.0

‌‎Trial Reset v4.0 دانلود نرم افزار تریال ریست پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. شما به وسیله Trial-Reset قادر خواهید بود تا مدت استفاده آزمایشی برنامه را از آن پاک کنید و یا صفرش کنید، و با این کار می توانید بعد از 30 روز مهلت آزمایشی که برنامه به شما داده است هنوز از آن استفاده نمائید.

ادامه مطلب ...

McAfee VirusScan Offline Update SDAT 8772

تاریخ :   1396/11/11 دسته بندی : آنتی ویروس
McAfee VirusScan Offline Update SDAT 8772

‌‎McAfee VirusScan Offline Update SDAT 8772 دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این برنامه توسط شرکت Intel Security Group عرضه شده است.آنتی ویروس مکافی جزو محبوب ترین نرم افزار های هم رده خود است . شما با استفاده از فایل مذکور خواهید توانست این آنتی ویروس رو به صورت آفلاین آپدیت نمائید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار حذف ویروس‌ها و عوامل مخرب RogueKiller v12.12.0

‌‎RogueKiller v12.12.0 دانلود نرم افزار حذف ویروس‌ها و عوامل مخرب در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Adlice Software به بازار ارائه‌شده است.این نرم افزار که برای پاک کردن برنامه های مخرب استفاده می شود می تواند در کنار برنامه های امنیتی دیگر کار کند بدون اینکه توسط آن ها بلاک شود.این برنامه پرتابل می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مالور بایت پریمیوم Malwarebytes Premium v3.3.1.2183 DC 13.01.2018

‌‎Malwarebytes Premium v3.3.1.2183 DC دانلود نرم افزار مالور بایت پریمیوم ( نرم افزار شناسایی و حذف بدافزارها ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Malwarebytes به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار شما قادر به تشخیص و نابود ساختن برنامه های مخرب و هرز نامه های جاسوسی می باشید .

ادامه مطلب ...
دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس آواست Avast! Offline Update 2018-01-13

‌‎Avast! Offline Update 2018-01-13 دانلود آپدیت آفلاین آنتی‌ویروس آواست در سایت آنی دانلود کاملاً رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است. شرکت Avast یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین شرکت‌هایی است که درزمینه تولید محصولات امنیتی فعالیت دارد. این نرم‌افزار دارای نسخه‌های رایگان و تجاری می‌باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آبلسافت آنتی بروزر  Abelssoft AntiBrowserSpy 2018 v196

‌‎Abelssoft AntiBrowserSpy 2018 v196 آبلسافت آنتی بروزر در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.اکثر مرورگرها مثل ، فایرفاکس، گوگل کروم و اینترنت اکسپلورر گاهی ممکن است داده هایی را از مرورگر شما به سازندگان خود ارسال کنند.این نرم افزار میتواند جلوی ارسال انهارا بگیرد.و از جاسوسی جلوگیری میکند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پاکسازی برنامه های جاسوسی SUPERAntiSpyware Pro v6.0.1252

‌‎SUPERAntiSpyware Pro v6.0.1252 دانلود نرم افزار پاکسازی برنامه های جاسوسی در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار امنیتی بسیار قدرتمند.قادر است سیستم شما را در مقابل نفوذ بدافزارها و فایل های جاسوسی و یا هرزنامه های مخرب ایمن کند.این برنامه بر روی برنامه های در حال نصب نیز نظارت دارد و بصورت دائم می توان آن را بروز رسانی کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار حذف دی آر ام از انواع کتاب های الکترونیکی Epubor All DRM Removal v1.0.16.103

‌‎Epubor All DRM Removal v1.0.16.103 دانلود نرم افزار حذف دی آر ام از انواع کتاب های الکترونیکی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار از انواع فرمت کتاب های الکترونیکی پشتیبانی می کند و انواع مدل های DRM را حذف می کند و رمزگشایی چندین کتاب به طور همزمان را انجام می دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار محافظت از سیستم در برابر تهدیدات بد افزار ها Abelssoft AntiLogger 2018 v2.1

‌‎Abelssoft AntiLogger 2018 v2.1 دانلود نرم افزار محافظت از سیستم در برابر تهدیدات بد افزار ها در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.هنگام گشت و گذار در وب خطرات زیادی کاربران را تهدید می کند که بیشترین آن ها به مباحث امنیتی از جمله به سرقت رفتن اطلاعات شخصی افراد باز می گردد.

ادامه مطلب ...