logo
دانلود نرم افزار پوینت استون توتال پرایوسی Pointstone Total Privacy v6.5.5.393

‌‎ Pointstone Total Privacy v6.5.5.393 دانلود پوینت استون توتال پرایوسی ( نرم افزار حفظ حرم خصوصی کاربر در اینترنت ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Pointstone Software به بازار ارایه شده است . این نرم افزار قدرتمند امنیتی در جهت حفظ و نگه داشتن امنیت در زمان وبگردی به کار می رود .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جلوگیری از حملات دی داس به سرور ها  Anti DDoS Guardian v5.0.0.0

‌‎Anti DDoS Guardian v5.0.0.0 دانلود نرم افزار جلوگیری از حملات دی داس به سرور ها در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار برای سرورهایی مانند سرورهای ایمیل، سرورهای هاستینگ، سرورهای FTP، سرورهای آپاچی، سرورهای دانلود، سرورهای IIS ، سرورهای اینترنت، سرورهای SIP،سرورهای VOIP و... مفید و ضروری می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار حفظ حریم خصوصی در استفاده از سرویس های گوگل Abelssoft GClean v2018.145

‌‎Abelssoft GClean v2018.145 دانلود نرم افزار حفظ حریم خصوصی در استفاده از سرویس های گوگل در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.با نصب این برنامه بر روی سیستم خود قادر خواهید بود سرویس های جاسوسی گوگل را حذف کنید.به کمک این برنامه اطلاعات کاربری شما پنهان خواهد شد.و اطلاعات شما بصورت ناخواسته برای گوگل ارسال نخواهد شد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت پسورد روبوفرم AI RoboForm Enterprise v7.9.32.2

‌‎AI RoboForm Enterprise v7.9.32.2 دانلود نرم افزار مدیریت پسورد روبوفرم در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.شما به هنگام ورود به سایت ها و فروم های مختلف نیاز به ثبت نام و ورود یوزرنیم و پسورد می باشید که باید برای هر بار استفاده آن ها را وارد کنید.این برنامه با ذخیره رمزهای ورود به سایت ها این کار تکراری را برایتان انجام می دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار قفل کننده پورت یو اس بی Newsoftwares USB Block v1.7.2

‌‎Newsoftwares USB Block v1.7.2 دانلود نرم افزار قفل کننده پورت یو اس بی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.حتما برایتان پیش آمده که بخواهید کاری کنید که کسی نتواند از طریق اتصال یو اس بی به سیستم شما اطلاعاتی را کپی برداری کند.این برنامه قفل کننده حرفه ای usb با قفل کردن پورت usb مانع از نفوذ ویروس ها و بدافزارها به سیستم شما می شود.

ادامه مطلب ...
دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس آواست Avast! Offline Update 2017-12-30

‌‎Avast! Offline Update 2017-12-30 دانلود آپدیت آفلاین آنتی‌ویروس آواست در سایت آنی دانلود کاملاً رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است. شرکت Avast یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین شرکت‌هایی است که درزمینه تولید محصولات امنیتی فعالیت دارد. این نرم‌افزار دارای نسخه‌های رایگان و تجاری می‌باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی McAfee VirusScan Offline Update - SDAT 8759

‌‎McAfee VirusScan Offline Update - SDAT 8759 دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.در بین آنتی ویروس های آنتی ویروس های تولید شده مکافی یکی از پر قدرت ترین آنتی ویروس ها می باشد.شما می توانید آنتی ویروس مکافی خود را توسط فایل ارائه شده بصورت آفلاین بروزرسانی نمایید تا بتواند ویروسهای جدید را نیز شناسایی کند

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار شناسایی و حذف بدافزار های سیستم پرتابل NoBot v1.0.4.8 Premium Portable

‌‎NoBot v1.0.4.8 Premium Portable دانلود نرم افزارشناسایی و حذف بدافزار های سیستم پرتابل در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.نرم افزار NoBot یک ابزار پرتابل و قابل حمل برای تشخیص و ویروس یابی سیستم هایی است که به کاربر اجازه می دهد بدون نیاز به نصب آن را در سیستم خود استفاده نماید و سیستم خود را در مواقع ضروری و نیاز ویروس یابی و پاکسازی نماید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار شناسایی باج افزار Abelssoft AntiRansomware 2018 v18.1

‌‎ Abelssoft AntiRansomware 2018 v18.1 دانلود نرم افزار شناسایی باج افزار در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.علاوه بر ویروس های گوناگونی که همه روزه تولید میشود بدافزارها هم تهدیدی برای سیستم های کامپیوتری محسوب می شوند.اکثر آنتی ویروس ها قادر نیستند باج افزارها را شناسایی و حذف کنند.این برنامه قدرتمند ویژه شناسایی باج افزارها است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کپی پروتکت Copy Protect v2.0.4

‌‎Copy Protect دانلود کپی پروتکت (نرم‌افزار ممانعت از کپی های غیر قانونی)در سایت آنی دانلود کاملاً رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار گرفته است.این نرم افزار برای کسانی که می خواهند تا به سادگی بر روی فایلهای مدیای خود که از ارزش بسیار بالایی برخوردار هستند و نمی خواهید توسط فرد دیگری جز خودتان کپی شوند قفل گذاری نموده تا انجام آن را برای افراد سود جو غیرممکن بسازید

ادامه مطلب ...