logo

Telegram v4.8.7

تاریخ :   1397/3/23 دسته بندی : نرم افزار
Telegram v4.8.7

‌‎Telegram v4.8.7 دانلود تلگرام اندروید در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود قرار گرفته است. نرم افزارTelegram که در بین کاربران ایرانی از محبوبیت بسیار بالایی برخورداراست یک پیام رسان مطمئن و ایمن برای گوشی های اندرویدی به شمار می رود و ظاهری شبیه به پیام رسان واتس آپ دارد.و هیچ گونه تبلیغاتی در آن وجود ندارد.

ادامه مطلب ...
دانلود اینستاگرام اندروید  Instagram v44.0.0.0.45

‌‎Instagram v44.0.0.0.45 دانلود اینستاگرام اندروید در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است. و توسط کمپانی facebook به بازار عرضه شده است.نرم افزار اینستاگرام یکی از نرم افزارهای شبکه های اجتماعی است که در بین نرم افزارهای موجود از محبوبیت بسیاری برخوردار شده است و توسط آن می توانید عکس ها و فیلم های خود را به اشتراک بگذارید

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل ساخت و ساز  Minecraft.v1.2.20.2

‌‎Minecraft.v1.2.20.2 دانلود بازی موبایل ساخت و ساز پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرار گرفته است.این بازی زیبا و سرگرم کننده به شما بناهای آماده ای را معرفی می کند که شما باید با هوش و ذکاوت خود آن ها را نیز معماری کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل جویندگان گنج  Booty.Quest.Pirate.Match.3.v1.15.0

‌‎Booty.Quest.Pirate.Match.3.v1.15.0 دانلود بازی موبایل جویندگان گنج پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرار گرفته است.در این بازی زیبا و سرگرم کننده در ماجراجویی های Piper و دوستانش قدم می گذارید و همراه با آن ها به جستجوی گنج مشغول می شوید. گنج هایی که به دست آورده اید را با آیتم هایی ارزشمندتر مبادله کنید و کشتی تان را ارتقا دهید.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل جزیره دورافتاده Free.Fire.Battlegrounds.v1.15.3

‌‎Free.Fire.Battlegrounds دانلود بازی موبایل جزیره دورافتاده پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرار گرفته است.30 بازیکن در یک جزیره دور افتاده حضور دارند و در این میان تنها یک برنده وجود خواهد داشت. برنده میدان کسی خواهد بود که بتواند از ایده های های کشنده دیگر بازیکنان و موانع جان سالم به در ببرید. بازی دارای گرافیکی بالایی می باشد

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل مسابقات حقیقی  Real Racing 3 v2.1.0

‌‎Real Racing 3 v2.1.0 دانلود بازی موبایل مسابقات حقیقی پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرار گرفته است.این بازی توسط کمپانی آمریکایی و قدرتمند EA ارایه گردیده است. این بازی زیبا برای سیستم عامل اندروید ارایه گشته است. این بازی در ادامه سری بازی های Real Racing می باشد و با گرافیک فوق العاده بالا است.

ادامه مطلب ...
دانلود مسنجر اسکایپ مخصوص اندروید  Skype free IM & video calls 8.16.0.6 For Android 6

‌‎Skype free IM & video calls 8.16.0.6 For Android 6 مسنجر اسکایپ مخصوص اندروید در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Skype Technologies S.A ساخته شده است.اسکایپ یکی از قدرتمندترین نرم‌افزار های کاربردی درزمینه شبکه ارتباطات تلفنی و ابزارهای چت به صورت رایگان از طریق اینترنت می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل شبیه ساز واقعی پارکور Parkour Simulator 3D v1.3.32 PLUS Mod

‌‎Parkour Simulator 3D v1.3.32 PLUS Mod دانلود بازی موبایل شبیه ساز واقعی پارکور پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرارگرفته است.این بازی بسیار زیبا در سبک بازی های ورزشی می باشد و برای گوشی های تلفن همراه و تبلت های مجهز به سیستم عامل اندروید نسخه ی 4 به بالا ارایه شده است که می توانید تجربه نزدیک به ورزش پارکور دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل اکشن سایه جنگ Middle earth Shadow of War v1.6.45616

‌‎Middle earth Shadow of War v1.6.45616 دانلود بازی موبایل اکشن سایه جنگ پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرارگرفته است.این بازی بسیار زیبا دارای گیم پلی بسیار سرگرم کننده و مراحل پر تعداد و جذاب می باشد که این توانایی را دارد تا شما را ساعت ها سرگرم کند . این بازی از بازی های پرطرفدار در تلفن های همراه به شمار می رود.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل ستاره های بسکتبال Basketball Stars v1.14.0 PLUS Mod

‌‎Basketball Stars دانلود بازی موبایل ستاره های بسکتبال پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرارگرفته است.این بازی برای سیستم‌عامل اندروید را Miniclip.com به بازار ارائه کرده است در بازی Basketball Stars شما به هر آن چیزی که در بازی بستکبال وجود دارد خواهید رسید و اگر تا به حال این بازی را انجام نداده اید تجربه خوبی است.

ادامه مطلب ...