logo
دانلود نرم افزار موبایل پیام رسان همه جانبه و امن TextU Pro v2.20.4

‌‎TextU Pro v2.20.4 دانلود نرم افزار موبایل پیام رسان همه جانبه و امن در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار مناسب افرادی می باشد که امنیت برای آنها مهم است این نرم افزار پیام های شما را رمز نگاری می کند و مطمءن می شوید که امنیت آنها تا رسیدن به مقصد تضمین شده است و کسی نمی تواند آنها را شنود کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موبایل حل معادلات ریاضی Photomath Camera Calculator v4.2.0

‌‎Photomath Camera Calculator v4.2.0 دانلود نرم افزار موبایل حل معادلات ریاضی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار مناسب برای کسانی که می خواهند جواب معادلات ریاضی خود را با یک نرم افزار در گوشی خود به سادگی به دست بیاورند و نه تنها حل معادله بلکه راه حل رسیدن به جواب معادله را نیز می توان از این نرم ازفزار گرفت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موبایل مدیریت شبکه وای فای WiFi Connection Manager v1.6.5.8

‌‎WiFi Connection Manager v1.6.5.8 دانلود نرم افزار موبایل تقویت هوش و حافظه در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار ابزاری قدرتمند و کاربردی برای مدیریت شبکه های وای فای در گوشی های تلفن همراه می باشد و آز آن برای مدیریت و افزایش کارایی شبکه های بی سیم می توان استفاده نمود و اطلاعاتی درباره شبکه وای فای می دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موبایل تقویت هوش و حافظه Lumosity Full v2018.05.07.1910222

‌‎Lumosity Full v2018.05.07.1910222 دانلود نرم افزار موبایل تقویت هوش و حافظه در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار مناسب افرادی می باشد که دچار مشکل ضعف حافظه می باشند و به آنها برای رفع این مشکل و بهبود آن کمک می نماید و همین طور می توان از آن برای افزایش هوش و تقویت آن در زمان اضافی و فراغت خود کمک گرفت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ضبط خودکار مکالمات اندروید Automatic Call Recorder pro v5.40

‌‎Automatic Call Recorder pro v5.40 دانلود نرم افزار ضبط خودکار مکالمات اندروید در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.شما می توانید در نرم افزار مشخص کنید که چه تماس هایی ضبط و ذخیره شوند.می توانید فایل های ضبط شده را روی کارت حافظه ذخیره کنید. این نرم افزار اندرویدی یکی از بهترین برنامه های ضبط مکالمات محسوب می شود.

ادامه مطلب ...
دانلود اینستاگرام اندروید Instagram v45.0.0.0.69

‌‎Instagram v45.0.0.0.69 دانلود اینستاگرام اندروید در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است. و توسط کمپانی facebook به بازار عرضه شده است.نرم افزار اینستاگرام یکی از نرم افزارهای شبکه های اجتماعی است که در بین نرم افزارهای حاضر از محبوبیت زیادی برخوردار شده است و توسط آن می توانید عکس ها و فیلم های خود را به اشتراک بگذارید.

ادامه مطلب ...
دانلود اینستاگرام اندروید  Instagram v44.0.0.0.45

‌‎Instagram v44.0.0.0.45 دانلود اینستاگرام اندروید در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است. و توسط کمپانی facebook به بازار عرضه شده است.نرم افزار اینستاگرام یکی از نرم افزارهای شبکه های اجتماعی است که در بین نرم افزارهای موجود از محبوبیت بسیاری برخوردار شده است و توسط آن می توانید عکس ها و فیلم های خود را به اشتراک بگذارید

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل ساخت و ساز  Minecraft.v1.2.20.2

‌‎Minecraft.v1.2.20.2 دانلود بازی موبایل ساخت و ساز پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرار گرفته است.این بازی زیبا و سرگرم کننده به شما بناهای آماده ای را معرفی می کند که شما باید با هوش و ذکاوت خود آن ها را نیز معماری کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل جویندگان گنج  Booty.Quest.Pirate.Match.3.v1.15.0

‌‎Booty.Quest.Pirate.Match.3.v1.15.0 دانلود بازی موبایل جویندگان گنج پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرار گرفته است.در این بازی زیبا و سرگرم کننده در ماجراجویی های Piper و دوستانش قدم می گذارید و همراه با آن ها به جستجوی گنج مشغول می شوید. گنج هایی که به دست آورده اید را با آیتم هایی ارزشمندتر مبادله کنید و کشتی تان را ارتقا دهید.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل جزیره دورافتاده Free.Fire.Battlegrounds.v1.15.3

‌‎Free.Fire.Battlegrounds دانلود بازی موبایل جزیره دورافتاده پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی قرار گرفته است.30 بازیکن در یک جزیره دور افتاده حضور دارند و در این میان تنها یک برنده وجود خواهد داشت. برنده میدان کسی خواهد بود که بتواند از ایده های های کشنده دیگر بازیکنان و موانع جان سالم به در ببرید. بازی دارای گرافیکی بالایی می باشد

ادامه مطلب ...