logo
دانلود نرم افزار اسپکتروم شیفت پاینت Spectrum Shift Paint v3.10

‌‎Spectrum Shift Paint v3.10 دانلود اسپکتروم شیفت پاینت(نرم افزار ساخت تصاویر تغییر رنگ متحرک)را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار انیمیشن سازی بسیار جذاب را کمپانی Elliot Leonard به بازار ارایه کرده است.این نرم افزار کم حجم و جالب به شما این امکان را می دهد تا با تغییر طیف رنگی تصاویر انیمیشن بسازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادوب شاک ویو پلیر Adobe Shockwave Player v12.2.9.199

‌‎Adobe Shockwave Player v12.2.9.199 دانلود ادوب شاک ویو پلیر ( نرم افزار مشاهده و اجرای فایل های فلش ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این نرم افزار توسط کمپانی Adobe به بازار ارایه شده است . با استفاده از استاندارد این تکنولوژی انواع فیلم‌های آموزشی ، بازی‌های تحت وب و فعالیت‌های تجاری خود را اجرا می‌کنند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار گراف ایکس کریتیو استودیو GrafX Creative Studio v1.1.52.2010

‌‎GrafX Creative Studio v1.1.52.2 دانلود گراف ایکس کریتیو استودیو (نرم افزار ساخت انیمیشن های زیبا) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Nordic XI.Graffix Software به بازار ارایه شده است . شما شاهد مجموعه ای از اشکال از پیش طراحی شده هشتید که توسط آنها می توانید انیمشن بسازید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فلاو باکس Flowbox v1.5.0

‌‎Flowbox v1.5.0 x64 دانلود فلاو باکس ( نرم افزار جدا سازی اشیاء از عکس و فیلم ،کامپوزی ت حرفه ای وروتو) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .اگر شما هم از علاقه مندان به فیلمسازی و یا کار شما مرتبط با فیلمسازی مونتاژ و یا تدوین است با استفاده از این نرم افزار در خیلی از موارد سرعت کار شما بالا خواهد رفت .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مجیکس تری دی میکر Magix 3D Maker v6.10

‌‎Magix 3D Maker v6.10 دانلود مجیکس تری دی میکر ( نرم افزار طراحی و خلق گرافیک های سه بعدی ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی MAGIX AG به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار شما قادر خواهید بود تا اینکه به سادگی اقدام به ساخت و طراحی انیمیشن های سه بعدی نمائید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار الکتریک رین سویفت Electric Rain Swift 3D v6.0.926

‌‎Electric Rain Swift 3D v6.0.926 دانلود الکتریک رین سویفت ( نرم افزار ساخت سریع انیمسن ها و اشکال سه بعدی ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Suncross به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار شما می توانید به راحتی هرچه تمام تر اقدام به ساخت انیمیشن و اشکال سه بعدی نمائید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار میکس اف ایکس Mix-FX v1.04

‌‎Mix-FX v1.04 دانلود میکس اف ایکس ( نرم افزار ساخت انیمیشن های فلش )، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Trellian به بازار ارایه شده است .این نرم افزار جزو نرم افزاهای پرکاربرد برای ساخت انیمیشن هایی با فرمت کم حجم و کاربردی فلش می باشد که به جز انیمیشن در ساخت دیگر کارها با فرمت فلش کاراست .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فلش دیکامپایلر گلد Flash Decompiler Gold v2.3.1.1340

‌‎Flash Decompiler Gold v2.3.1.1340 دانلود رایگان فلش دیکامپایلر گلد ( نرم افزار استخراج فایل های فلش ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Metrix Media Software Inc به بازار ارایه شده است . با استفاده از Flash Decompiler شما این توانایی را خواهید داشت تا تمامی اجزای فایل فلش را استخراج و تغییر دهید .

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین وی ری اسکتر VRayScatter v4.445 for Maya 2014-2017

‌‎VRayScatter v4.445 for Maya 2014-2017 دانلود رایگان پلاگین وی ری اسکتر(پلاگین ایجاد و پراکنده کردن دنباله ای از کپی های متعدد یک آبجکت در مایا ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این پلاگین توسط کمپانی iCube R&D Group به بازار ارایه شده است.با استفاده از این پلاگین می توانید جلوه های شهر تاریخی مایا ها را به تصاویر خود اضاف کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ایزوتروپیکس Isotropix Clarisse iFX v3.5

‌‎Isotropix Clarisse iFX v3.5 دانلود ایزوتروپیکس ( نرم افزار قدرتمند فیلم انیمیشن سازی دو بعدی و سه بعدی ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط شرکت Isotropix SAS به بازار ارایه شده است .با استفاده از نرم افزار Isotropix Clarisse iFX شما میتوانید انیمیشن های سه بعدی و دو بعدی طراحی کنید.

ادامه مطلب ...