logo
دانلود نرم افزار فلش اپتیمایزر  Flash Optimizer v2.0.1.340

‌‎Flash Optimizer v2.0.1.340 دانلود فلش اپتیمایزر را در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی ELTIMA Software به بازار ارایه شده است. بسیاری از فایل های فلش در وب سایت دارای حجم بالایی می باشند . Flash Optimizer نرم افزاری بسیار قدرتمند در جهت ساختن فایل های فلش با حجم کم است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کریتور Creature v3.01

‌‎Creature v3.1 دانلود کریتور ( نرم افزار انیمیشن سازی دو بعدی ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزار Creature توسط شرکت Kestrel Moon Studios به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند و کاربردی در زمینه طراحی دو بعدی شما می توانید اقدام به ساخت انیمیشن نمایید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بلوف تایتلر BluffTitler v13.3.0.6

‌‎BluffTitler v13.3.0.6 لینک مستقیم رایگان بلوف تیتلر در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزار BluffTitler توسط شرکت Outerspace Software به بازار ارایه شده است .این نرم افزار امکان افکت گذاری و قرار دادن افکت های متحرک انیمیشنی و تصویری دو بعدی و سه بعدی بر روی فایل های تصویری، عکس ها، ویدیوهای خانگی، فیلم های سینمایی و .. می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار یولیدگیف انیماتور  Ulead GIF Animator 5

‌‎Ulead GIF Animator 5 دانلود یولیدگیف انیماتور ( نرم افزار ساخت تصاویر متحرک ) ، پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم‌افزار قدرتمند , کاربردی ، مفید ، تخصصی و از محكم‌ترین نرم‌ افزارهای تولید انیمیشن‌ها ست که به کمک آن قادر به ساخت تصاویر GIF با افکت ها و جذابیت های خاص خود می باشید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار گیف اپتیمایزر GIF Optimizer 2.0

‌‎GIF Optimizer 2.0 دانلود نرم افزار گیف اپتیمایزر ( بهینه سازی و کاهش حجم فایلهای GIF ) درسایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دریافت به اشتراک گذاشته شده است . یکی از فایل های پر کاربرد در وب فایل هایی با پسوند gif است که متاسفانه حجم بالایی دارند . شما با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید حجم این نوع فایل ها رو کم کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اگزیمیوس سافت گیف کریتور EximiousSoft GIF Creator 5.80

‌‎EximiousSoft GIF Creator 5.80 دانلود اگزیمیوس سافت گیف کریتور ( نرم افزار طراحی بنر و انیمیشن سازی ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Eximious Soft به بازار ارایه شده است . با استفاده از این قدرتمند نرم افزار می توانید به صورت حرفه ایی به طراحی بنر و انیمیشن سازی بپردازید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ایزی وب انیماتور Easy Web Animator 1.5

‌‎Easy Web Animator v1.5 دانلود ایزی وب ( نرم افزار طراحی بنر ها و انیمیشن های زیبای تبلیغاتی تحت وب ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه بالینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Cyberfront Corporation به بازار ارایه شده است.با استفاده از Easy Web شما توانایی ساخت بنر های تبلیغاتی و انیمیشن را برای استفاده در صفحات وب را خواهید داشت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ایزی گیف انیماتور Easy GIF Animator Pro.6.2.0.53

‌‎Easy GIF Animator Pro.6.2.0.53 دانلود نرم افزار ایزی گیف انیماتور ( نرم افزار ساخت بنرهای تبلیغاتی انیمیشن ) درسایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دریافت به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Karlis Blumentals به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید بنرهای تبلیغاتی و بنرهای انیمیشن بسازید .

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین وی ری V-Ray 3.30.05 for 3ds Max 2016

‌‎V-Ray 3.30.05 for 3ds Max 2016 دانلود وی ری ( پلاگین رندر وی ری برای اسکچاپ ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . کمپانی Visual Dynamics این برنامه را ساخت و به بازار ارایه داد این نرم افزار یک پلاگین است که در رابطه طراحی سه بعدی بکار میرود.و این نرم افزار یکی از قدرتمند ترین برنامه های تری دی مکس می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار افترافکت  Adobe After Effect

‌‎Adobe After Effects CC 2015 دانلود افترافکت در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Adobe به بازار ارایه شده است.در سری جدید از این نرم افزار علاوه بر استفاده از افکت های ۴ بعدی وجلوه های ویژه امکانات بسیار زیاد و جالبی دیگری ماننده : دسترسی آسان بین فایل های اشتراکی و... نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

ادامه مطلب ...