logo
دانلود نرم افزار مدیریت فونت ها در ویندوز FontAgent Pro v4.5.004

‌‎FontAgent Pro v4.5.004 نرم افزار مدیریت فونت ها در ویندوز جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. همان طور که از نام نرم افزار مشخص است از این نرم افزار برای مدیریت ساده و کاربردی فونت ها در محیط ویندوز به کار می رود . نرم افزار FontAgent Pro توسط شرکت نرم افزاری Insider Software, Inc ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود بیش از 11000 پریست آماده لایتروم  Advanced Lightroom Presets Collection

‌‎Advanced Lightroom Presets Collection دانلود بیش از 11000 پریست آماده لایتروم در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.Advanced Lightroom Presets Collection، بیش از یازده هزار پریست آماده لایت روم را در اختیار شما قرار می‌دهد.این مجموعه کاربردی با نسخه‌های 5، 6 و CC-CC2015 نرم‌افزار ادوبی لایت روم سازگاری دارد ودر ویندوز و مک قابل استفاده میباشد

ادامه مطلب ...
دانلود اکشن فتوشاپ تبدیل تصویر رنگی به سیاه و سفید Actions More 02

‌‎Actions More 02 دانلود اکشن فتوشاپ: تبدیل تصویر رنگی به سیاه و سفید در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این مجموعه دارای فایل هایی به پسوندهای Atn,Jpg است که در فتوشاپ می توانید از آن استفاده نمایید. با استفاده از این مجموعه خارق العاده شما توانایی تبدیل تصاویر رنگی خود به تصاویر قدیمی سیاه و سفید را خواهید داشت.

ادامه مطلب ...
دانلود اکشن دیستورت شیپز Distort Shapes 01

‌‎Distort Shapes 01 دانلود اکشن دیستورت شیپز ( اکشن فتوشاپ : انتزاعی ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . همیشه استفاده از اشکال و گرافیک های جذاب و بروز برای طراحان گرافیک اهمیت بسیار زیادی داشته است . ما در مجموعه Distort Shapes برای شما کاربران عزیز 126 شکل و طرح انتزاعی به اشتراک گذاشته ایم .

ادامه مطلب ...
دانلود اکشن دابل اسکچ Double Sketch Actions

‌‎Double Sketch Actions دانلود دابل اسکچ ( اکشن فتوشاپ تبدیل تصاویر به نقاشی ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با استفاده از اکشن فتوشاپ Double Sketch Actions که بسیار جالب و کم حجم می باشد , شما این توانایی را خواهید داشت تا تمامی تصاویر دیجیتال خود را به صورت نقاشی تبدیل کنید .

ادامه مطلب ...

دانلود اکشن کول Cool Action

تاریخ :   1396/7/2 دسته بندی : اکشن فتوشاپ
دانلود اکشن کول Cool Action

‌‎Cool Action دانلود رایگان اکشن کول ( اکشن فتوشاپ تغییر میزان نور تصاویر ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . اکشن ها به مجموعه دستوراتی گفته می شوند که از زمان های قبل ساخته شده اند و در نرم افزار فتوشاپ همان دستورات را یکی پس از دیگری به اجرا در می آورند و همین کار باعث کاهش زمان در طراحی هایشان خواهد شد .

ادامه مطلب ...
دانلود اکشن بیگ ایمیج Big Image Action

‌‎Big Image Action دانلود بیگ ایمیج ( اکشن فتوشاپ : تبدیل تصاویر به تصاویر رایگان ) را سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . اکشن ها به مجموعه دستوراتی گفته می شوند که از زمان های قبل ساخته شده اند و در نرم افزار فتوشاپ همان دستورات را یکی پس از دیگری به اجرا در می آورند و همین کار باعث کاهش زمان در طراحی هایشان خواهد شد .

ادامه مطلب ...
دانلود اکشن اندروز نایت ویژن Andrews Night Vision

‌‎Andrews Night Vision دانلود اندروز نایت ویژن ( اکشن فتوشاپ : تغییر حالت عکس ) را سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . اکشن ها به مجموعه دستوراتی گفته می شوند که از زمان های قبل ساخته شده اند و در نرم افزار فتوشاپ همان دستورات را یکی پس از دیگری به اجرا در می آورند و همین کار باعث کاهش زمان در طراحی هایشان خواهد شد .

ادامه مطلب ...
دانلود اکشن ریور وکتور پینت اسکچ GraphicRiver Vector Paint Sketch Photoshop Action

‌‎GraphicRiver Vector Paint Sketch Photoshop Action دانلود اکشن گرافیک ریور وکتور پینت اسکچ (اکشن فتوشاپ تبدیل تصاویر به نقاشی وکتور) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.با استفاده از این اکشن فتوشاپ از GraphicRiver که بسیار جالب می باشد , شما این توانایی را خواهید داشت تا به تصاویر خود را به صورت نقاشی وکتور تبدیل کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود اکشن ریور آندرگراند GraphicRiver Underground Photoshop Action

‌‎GraphicRiver Water Color Painting Effect دانلود اکشن گرافیک ریور آندرگراند ( اکشن فتوشاپ ساخت تصاویر زیر آبی ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با استفاده از این اکشن فتوشاپ از GraphicRiver که بسیار جالب می باشد , شما این توانایی را خواهید داشت تا افکت تصاویر زیر آبی را به عکس خود اضافه نمایید .

ادامه مطلب ...