logo
دانلود نرم افزار ادونسد اینستالر آرشیتکت Advanced Installer Architect v15.1

‌‎Advanced Installer Architect v15.1 دانلود ادونسد اینستالر آرشیتکت ( نرم افزار تهیه و ساخت فایل های Setup ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .نرم افزار Advanced Installer Architect ابزاری که بیشتر برای کار برنامه نویسان طراحی شده است. این نرم افزار توسط شرکت Caphyon Ltd به بازار ارایه گردیده است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار توربو استودیو Turbo Studio (Spoon Studio) v18.4.1080.5

‌‎Turbo Studio (Spoon Studio) v18.4.1080.5 دانلود توربو استودیو ( نرم افزار ساخت نسخه پرتابل از برنامه های مختلف ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Spoon.net به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار شما قادر هستید تا نرم افزار های خود را به صورت یک بسته درآورده و جا به جا کنیم .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار انسیس نال سافت NSIS Nullsoft Scriptable Install System v3.03

‌‎NSIS Nullsoft Scriptable Install System v3.03 دانلود انسیس نال سافت به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. اگر برنامه نویس هستید و میخواهید برای برنامه ای که نوشتید فایل نصب کننده بسازید این نرم افزار این کار را برای شما انجام میدهد. و شرکت عرضه کننده این برنامه کمپانی Nullsoft می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایشگر و دیباگر فایل های بچ CMD و TCC-RT JPSoftwareCMDebug

‌‎CMD و TCC-RT JPSoftwareCMDebug نرم افزار ویرایشگر و دیباگر فایل های بچ جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.این نرم افزار برای افرادی در سطح حرفه ای تر از افراد عادی تدارک دیده شده است که از آن برای ویرایش و دیباگ فایل های بچ که فایل های محیط داس می باشند از خصوصیات و ویژگی های این نرم افزار می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت فایل نصبی سایلنت Silent Install Builder v5.0.4 Portable

‌‎ Silent Install Builder v5.0.4 Portable دانلود نرم افزار ساخت فایل نصبی سایلنت در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.توسط این نرم افزار کاربردی شما می توانید با ساخت یک پکیج کامل از انواع برنامه‌ها و بازی‌های مورد نیاز خود، همه‌ی آن ها را با یک کلیک نصب کنید.با این برنامه می توانید به میزان قابل توجهی در زمان ، هنگام نصب برنامه ها صرفه جویی کنید

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت اپلیکیشن موبایل App Builder v2018.47

‌‎App Builder v2018.47 دانلود نرم افزار ساخت اپلیکیشن موبایل به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.برای ساخت برنامه ها یا اپلیکیشن های موبایل نرم افزارهای مختلفی وجود دارد که برای کار کردن با آن ها نیاز است با زبان های برنامه نویسی آشنایی داشته باشید.با این نرم افزار بدون نیاز به کد نویسی شما می توانید برنامه های موبایلی مختلفی بسازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت اپلیکیشن موبایل APP builder 2018.43 multilingual

‌‎APP builder 2018.43 multilingual دانلود نرم افزار ساخت اپلیکیشن موبایل به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. اگر می خواهید اپلیکیشن های موبایل را در سریع ترین زمان ممکن بسازید و نمی خواهید هزینه یا زمان زیادی را برای آن ها صرف کنید، این نرم افزار با امکانات و قابلیت های بسیارش شما را کمک خواهد کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار توربو استودیو Turbo Studio (Spoon Studio) v17.7.987.13

‌‎Turbo Studio (Spoon Studio) v17.7.987.13 دانلود توربو استودیو ( نرم افزار ساخت نسخه پرتابل از برنامه های مختلف ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Spoon.net به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار شما قادر هستید تا نرم افزار های خود را به صورت یک بسته درآورده و جا به جا کنیم .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت فایل EXE از فایل های Abyssmedia Quick Batch File Compiler v4.1.5.2           Batch

‌‎Abyssmedia Quick Batch File Compiler v4.1.5.2 دانلود نرم افزار ساخت فایل EXE از فایل هایBatch به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.Quick Batch File Compiler نرم افزاری برای تبدیل فایل های batch به برنامه واقعی (با فرمت EXE) می باشد که این نرم افزار فایل های batch شما را رمزگذاری و در برابر تغییرات محافظت می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت فایل نصب InstallAware Studio Admin X7 v24.0.0.2018

‌‎InstallAware Studio Admin X7 v24.0.0.2018 دانلود نرم افزار ساخت فایل نصب پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار ستاپ ساز که از بهترین برنامه هاست دارای قابلیت های بسیاری است که از جمله این قابلیت ها میتوان به توانایی ساخت فایل های نصبی با 40 درصد حجم کمتر و در نتیجه سرعت اجرای بالاتر اشاره کرد.

ادامه مطلب ...