logo
دانلود نرم افزار مدیریت ایمیل Aid4Mail Professional v4.6

‌‎Aid4Mail Professional v4.6 دانلود نرم افزار مدیریت ایمیل در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار مدیریتی بسیار کاربردی توانایی پشتیبانی بیش از 40 نوع سرویس میل را دارد و شما می توانید میل های خود را در آن ثبت کنید و به راحتی پیام های خود را بین میل ها جابجا کنید.همچنین می توانید از پیام های خود خروجی بگیرید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ارسال ایمیل های انبوه تبلیغاتی SendBlaster Pro v4.1.8

‌‎SendBlaster Pro v4.1.8 دانلود نرم افزار ارسال ایمیل های انبوه تبلیغاتی پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.بسیاری از اوقات لازم است که یک ایمیل را برای تعداد بسیار زیاد برای افراد مختلف بفرستیم که این کار به روش معمولی بسیار زمان بر می باشد.این نرم افزار می تواند به سرعت این کار را انجام دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت ارسال و دریافت ایمیل The Bat! Professional Edition v8.0.18 x86x64

‌‎The Bat! Professional Editionدانلود نرم افزار مدیریت ارسال و دریافت ایمیل در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.The Bat Professional Edition یک نرم افزار امن سرویس گیرنده ایمیل می باشد و برای حفاظت از مکاتبات خود در برابر اشخاص خاص ساخته شده است و از اطلاعاتتان از طریق جریان رمزگذاری چندگانه محافظت می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت ایمیل Mailbird v2.4.30.0

‌‎Mailbird v2.4.30.0 دانلود نرم افزار مدیریت ایمیل را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.شما همواره برای بررسی و چک کردن پست های الکترونیکی یا همان ایمیل خود نیاز دارید تا از طریق مرورگر خود وارد Mailbox خود شده و آن را چک کرده و به آن ها پاسخ دهید.با این برنامه خیلی سریع و آسان میتوانید ایمیل های خود را مدیریت کنید

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مبدل ایمیل های اوت لوک Outlook Coolutils Total Outlook Converter v4.1.0.316

‌‎Outlook Coolutils Total Outlook Converter v4.1.0.316 دانلود نرم افزار مبدل ایمیل های اوت لوک در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار از کمپانی سرشناس و مشهور CoolUtils ارایه گردیده است. توسط این نرم افزار شما قادر به تبدیل ایمیل های دریافتی و ارسالی در نرم افزار Outlook به پسوندهای دیگر می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تماس آنلاین اسکایپ Skype v7.40.0.103

‌‎Skype v7.40.0.103 دانلود تماس آنلاین اسکایپ (نرم افزار تماس صوتی و تصویری رایگان از طریق اینترنت) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Skype Technologies S.A ساخته شده است.اسکایپ یکی از قدرتمندترین نرم‌افزار های کاربردی درزمینه شبکه ارتباطات تلفنی و ابزارهای چت به صورت رایگان از طریق اینترنت می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بکی اینترنت میل Becky! Internet Mail v2.74.00

‌‎Becky! Internet Mail v2.74.00 دانلود بکی اینترنت میل (نرم افزار مدیریت ایمیل ها) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط شرکت RimArts Inc به بازار ارایه شده است.نرم افزار Becky! Internet Mail یکی از ابزار های بسیار قدرتمند و پر کاربرد در زمینه مدیریت ایمیل ها می باشد که از سال 1996 در بازار موجود می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مکس پروگ ایمیل Maxprog eMail Extractor v3.7.1

‌‎Maxprog eMail Extractor v3.7.1 دانلود مکس پروگ ایمیل(نرم افزار استخراج آدرس های ایمیل)در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Maxprog به بازار ارایه شده است.با استفاده از Maxprog eMail Extractor شما قادر خواهید بود تا تمامی ایمیل های موجود در فایل های متنی , صفحات اینترنت و ... را استخراج کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پی اس تی ویور PstViewer Pro v8.0.531.0

‌‎ PstViewer Pro v8.0.531.0 پی اس تی ویور پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزار PstViewer Pro توسط شرکت نرم افزاری Encryptomatic ارایه شده است . PstViewer یک نرم افزار قدرتمند در زمینه مدیریت ایمیل می باشد که به کاربران امکانات فراوانی ارایه می دهد .

ادامه مطلب ...