logo
دانلود نرم افزار آبلس سافت تولبار ترمیناتور  Abelssoft ToolbarTerminator 2018 v5.1

‌‎Abelssoft ToolbarTerminator 2018 سایت آنی دانلود آبلس سافت تولبار ترمیناتور را به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Abelssoft به بازار ارایه شده است.با استفاده از این نرم افزار شما می توانید تمامی ابزار ها و نرم افزار های مزاحم نصب شده بروی مرورگر خود را به راحتی پاک کنید و از مزاحمت این ابزارها رها شوید .

ادامه مطلب ...
دانلود مرورگر پال مون Pale Moon v28.0.1

‌‎Pale Moon v28.0.1 دانلود مرورگر پال مون پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این مرورگر قدرتمند توسط شرکت Moonchild تولید و عرضه شده است.‎این مرورگر از نظر ظاهری بسیار شبیه به فایرفاکس است، اما واقعا و به جرات می توان گفت سرعت این مرورگر بسیار بالاتر و سریعتر از فایرفاکس و مرورگرهای مشابه دیگر است.

ادامه مطلب ...
دانلود مرورگر اسلیم جت Slimjet v20.0.2.0

‌‎Slimjet v17.0.3.0 x86x64 دانلود مرورگر اسلیم جت در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این مرورگر قوی برای وب که توسط شرکت FlashPeak ساخته و به بازار عرضه شده است با محیط کاربری شبیه به گوگل کروم و امکانات بیشتری که در خود جای داده است محبوبیت ویژه ای میان کاربران به دست آورده است.و امکان دانلود ویدیوهای یوتیوب را نیز دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود مرورگر گوگل کروم و کرومیوم Google Chrome v68.0.3440.106 Stable and Chromium v70.0.3503.0 x86x64

‌‎Google Chrome v68.0.3440.106 Stable and Chromium v70.0.3503.0 x86x64 دانلود مرورگر گوگل کروم و کرومیوم پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی مشهور و بزرگ Google به بازار ارائه‌شده است. به‌ جرات می‌توان گفت که بهترین و محبوب‌ترین مرورگر وب باقابلیت‌های بسیار ویژه هست.

ادامه مطلب ...
دانلود موزیلا فایرفاکس Mozilla Firefox Quantum v61.0.2 x86x64

‌‎Mozilla Firefox Quantum v61.0.2 x86x64 دانلود موزیلا فایرفاکس ( نرم افزار مرورگر اینترنت ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است . موزیلا فایرفاکس محصولی از كمپانی Mozilla Foundation مرورگری امن، مطرح، قدرتمند و با امكانات فراوان و سرعت بالاست . این مرورگر محبوب به خاطر كیفیت و كارایی بالایش مورد توجه قرار گرفته است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت انتقال فایل ها بر روی چندین سرور Steed v1.2.1.1169

‌‎Steed.v1.2.1.1169 دانلود نرم افزار مدیریت انتقال فایل ها بر روی چندین سرور در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار برای آپلود فایل و ارسال فایل بر روی اینترنت و فضای ابری می باشد که با توجه به عملکرد آن باعث افزایش سرعت کار می شود و همین طور باعث تمرکز در کار خواهد شد و در نهایت موجب کاهش هزینه خواهد شد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار حفاظت و امنیت سیستم RegRun Security Suite Platinum v9.85.0.685

‌‎RegRun Security Suite Platinum v9.85.0.685 دانلود نرم افزار حفاظت و امنیت سیستم در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. نرم افزاری بسیار سودمند در جهت مدیریت بر امنیت سیستم می باشد که می توانید از آن برای ایمن کردن سیستم های خود در برابر تهدید های اینترنتی و غیر اینترنتی از آن بهره مند شوید و با خیال راحت به کارهای روزمره خود بپردازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آفلاین اکسپلورر Offline Explorer Enterprise v7.5.4620.SR1

‌‎Offline Explorer Enterprise v7.5.4620.SR1 دانلود آفلاین اکسپلورر ( نرم افزار مشاهده ی آفلاین صفحات وب ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این برنامه مرورگر قدرتمند اینترنت است که با استفاده از آن میتوانید فایل های FTP را دانلود و ویرایش کنید که توسط کمپانی MetaProducts Corporation عرضه شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود واترفاکس Waterfox v56.2.0 PLUS Cyberfox v52.7.4 x64

‌‎Waterfox v56.2.0 PLUS Cyberfox v52.7.4 x64 دانلود واترفاکس(مرورگر اینترنت)در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این مرورگر اینترنت توسط کمپانی Mozilla به بازار ارایه شده است. این مرورگر محبوب و معروف و بسیار قدرتمند می باشد که طبق ویندوز های 64 بیتی طراحی شده است و بهینه بر اساس پردازنده های intel و AMD است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اینترنت دانلود منیجر Internet Download Manager v6.30.Build.10

‌‎Internet Download Manager v6.30.Build.10 دانلود اینترنت دانلود منیجر ( نرم‌افزار مدیریت دانلود ) در سایت آنی دانلود کاملاً رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار idm به اشتراک گذاشته‌ شده است.برای دانلود کردن اطلاعات مختلف مثل فیلم و عکس و موسیقی و.... نرم افزاری نیاز است که بصورت پیش فرض در مرورگرها گنجانده شده است.این برنامه قابلیت های مدیریتی بیشتری را به شما خواهد داد.

ادامه مطلب ...