logo
دانلود نرم افزار مدیریت انتقال فایل ها بر روی چندین سرور Steed v1.2.1.1169

‌‎Steed.v1.2.1.1169 دانلود نرم افزار مدیریت انتقال فایل ها بر روی چندین سرور در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار برای آپلود فایل و ارسال فایل بر روی اینترنت و فضای ابری می باشد که با توجه به عملکرد آن باعث افزایش سرعت کار می شود و همین طور باعث تمرکز در کار خواهد شد و در نهایت موجب کاهش هزینه خواهد شد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار حفاظت و امنیت سیستم RegRun Security Suite Platinum v9.85.0.685

‌‎RegRun Security Suite Platinum v9.85.0.685 دانلود نرم افزار حفاظت و امنیت سیستم در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. نرم افزاری بسیار سودمند در جهت مدیریت بر امنیت سیستم می باشد که می توانید از آن برای ایمن کردن سیستم های خود در برابر تهدید های اینترنتی و غیر اینترنتی از آن بهره مند شوید و با خیال راحت به کارهای روزمره خود بپردازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آفلاین اکسپلورر Offline Explorer Enterprise v7.5.4620.SR1

‌‎Offline Explorer Enterprise v7.5.4620.SR1 دانلود آفلاین اکسپلورر ( نرم افزار مشاهده ی آفلاین صفحات وب ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این برنامه مرورگر قدرتمند اینترنت است که با استفاده از آن میتوانید فایل های FTP را دانلود و ویرایش کنید که توسط کمپانی MetaProducts Corporation عرضه شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود واترفاکس Waterfox v56.2.0 PLUS Cyberfox v52.7.4 x64

‌‎Waterfox v56.2.0 PLUS Cyberfox v52.7.4 x64 دانلود واترفاکس(مرورگر اینترنت)در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این مرورگر اینترنت توسط کمپانی Mozilla به بازار ارایه شده است. این مرورگر محبوب و معروف و بسیار قدرتمند می باشد که طبق ویندوز های 64 بیتی طراحی شده است و بهینه بر اساس پردازنده های intel و AMD است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اینترنت دانلود منیجر Internet Download Manager v6.30.Build.10

‌‎Internet Download Manager v6.30.Build.10 دانلود اینترنت دانلود منیجر ( نرم‌افزار مدیریت دانلود ) در سایت آنی دانلود کاملاً رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار idm به اشتراک گذاشته‌ شده است.برای دانلود کردن اطلاعات مختلف مثل فیلم و عکس و موسیقی و.... نرم افزاری نیاز است که بصورت پیش فرض در مرورگرها گنجانده شده است.این برنامه قابلیت های مدیریتی بیشتری را به شما خواهد داد.

ادامه مطلب ...
دانلود گوگل کروم Google Chrome v66.0.3359.181 Stable PLUS v68.0.3399.0 x86x64

‌‎Google Chrome v66.0.3359.181 Stable PLUS v68.0.3399.0 x86x64 دانلود گوگل کروم پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Google به بازار ارائه‌شده است. به‌ جرات می‌توان گفت که بهترین و محبوب‌ترین مرورگر وب باقابلیت‌های بسیار ویژه هست.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آوانت بروزر Avant Browser Ultimate 2018 Build.5

‌‎Avant Browser Ultimate 2018 Build.5 دانلود آوانت بروزر ( نرم افزار مرورگر اینترنت با قابلیت های ویژه ) رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم,فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این مرورگر بسیار قدرتمند توسط کمپانی Avant Force به بازار ارایه شده است.این مرورگر بسیار قدرتمند و زیبا دارای قابلیت های ویژه نظیر : پشتیبانی از 41 زبان , فضای پروفايل آنلاين و ... می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود  نرم افزار دانلود سریع و آسان گالری های عکس Bulk Image Downloader v5.23.0

‌‎Bulk Image Downloader v5.23.0 نرم افزار دانلود سریع و آسان گالری های عکس (نرم افزار مشاهده و اجرای فایل های فلش) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.Bulk Image Downloade یک نرم افزار بسیار کاربردی و کم نظیر در زمینه دانلود تصاویر می باشد که سرعت بسیار زیادی در زمینه جستجو و دانلود عکس به کار شما خواهد آورد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فلش پلیر Adobe Flash Player v29.0.0.171

‌‎Adobe Flash Player v29.0.0.171 نرم افزار فلش پلیر (نرم افزار مشاهده و اجرای فایل های فلش) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.Adobe Flash Player یک استاندارد وب بسیار قوی برای ساخت و انتشار انواع فایل‌های تصویری است، این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید فایل‌های ویدئویی فلش را اجرا کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مکستون کلود بروزر Maxthon Cloud Browser v5.2.2.1000

‌‎Maxthon Cloud Browser v5.2.2.1000 دانلود رایگان مکستون کلود بروزر(نرم افزار مرورگر اینترنت با ویژگی های خاص)در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Mysoft Technology به بازار ارایه شده است. نرم افزار مکستون کلود بروزر یکی از قدرتمند ترین مرورگرهایی است که دارای ویژگی Tab می باشد. این مرورگر دارای ویژگی های بسیار خاص می باشد.

ادامه مطلب ...