logo
دانلود گوگل کروم Google Chrome v66.0.3359.181 Stable PLUS v68.0.3399.0 x86x64

‌‎Google Chrome v66.0.3359.181 Stable PLUS v68.0.3399.0 x86x64 دانلود گوگل کروم پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Google به بازار ارائه‌شده است. به‌ جرات می‌توان گفت که بهترین و محبوب‌ترین مرورگر وب باقابلیت‌های بسیار ویژه هست.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آوانت بروزر Avant Browser Ultimate 2018 Build.5

‌‎Avant Browser Ultimate 2018 Build.5 دانلود آوانت بروزر ( نرم افزار مرورگر اینترنت با قابلیت های ویژه ) رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم,فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این مرورگر بسیار قدرتمند توسط کمپانی Avant Force به بازار ارایه شده است.این مرورگر بسیار قدرتمند و زیبا دارای قابلیت های ویژه نظیر : پشتیبانی از 41 زبان , فضای پروفايل آنلاين و ... می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود  نرم افزار دانلود سریع و آسان گالری های عکس Bulk Image Downloader v5.23.0

‌‎Bulk Image Downloader v5.23.0 نرم افزار دانلود سریع و آسان گالری های عکس (نرم افزار مشاهده و اجرای فایل های فلش) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.Bulk Image Downloade یک نرم افزار بسیار کاربردی و کم نظیر در زمینه دانلود تصاویر می باشد که سرعت بسیار زیادی در زمینه جستجو و دانلود عکس به کار شما خواهد آورد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فلش پلیر Adobe Flash Player v29.0.0.171

‌‎Adobe Flash Player v29.0.0.171 نرم افزار فلش پلیر (نرم افزار مشاهده و اجرای فایل های فلش) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.Adobe Flash Player یک استاندارد وب بسیار قوی برای ساخت و انتشار انواع فایل‌های تصویری است، این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید فایل‌های ویدئویی فلش را اجرا کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مکستون کلود بروزر Maxthon Cloud Browser v5.2.2.1000

‌‎Maxthon Cloud Browser v5.2.2.1000 دانلود رایگان مکستون کلود بروزر(نرم افزار مرورگر اینترنت با ویژگی های خاص)در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Mysoft Technology به بازار ارایه شده است. نرم افزار مکستون کلود بروزر یکی از قدرتمند ترین مرورگرهایی است که دارای ویژگی Tab می باشد. این مرورگر دارای ویژگی های بسیار خاص می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فایل زیلا FileZilla v3.33 PLUS Server v0.9.60.2

‌‎FileZilla v3.33 PLUS Server v0.9.60.2 دانلود فایل زیلا ( نرم افزار ارسال و دریافت فایل از طریق اف تی پی ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار توسط شرکت Tim Kosse تولید و عرضه شده است. این نرم افزار قدرتمند با ویندوز 7، 8/8.1 و 10 سازگار است.این نرم افزار رایگان و بدون محدودیت می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کیوبیت تورنت qBittorrent v4.1.0

‌‎qBittorrent v4.1.0 دانلود کیوبیت تورنت در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.این سیستم بدین گونه عمل می کند که فایلی که شما می خواهید از طریق تورنت دانلود کنید از تمام کامپیوترهایی که آن را به اشتراک گذاشته اند شروع به دانلود می شود. توسط این برنامه شما قادرید فایل های گوناگون موجود در تورنت را دانلود نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار وی وال دی  Vivaldi v1.15.1147.36

‌‎Vivaldi v1.15.1147.36 دانلود وی وال دی ( مرورگر اینترنت ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این برنامه تخصصی توسط کمپانی Vivaldi Technologies به بازار عرضه شده است .این نرم افزار یک مرورگر متفاوت است یکی از ویژگی های خاص آن تغییر رنگ صفحات وب در تب های جدید است و ابزارو کامپوننت های زیادی برای کاربرانش فراهم آورده است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مرورگر اینترنت اپرا  Opera v52.0.2871.97 PLUS 12.18 Build 1873

‌‎Opera v52.0.2871.97 PLUS 12.18 Build 1873 دانلود مرورگر اپرا توسط سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.مرورگر اپرا را به جرات می توان یکی از بهترین و پر سرعت ترین همچنین پیشرو فناوری های جدید مرورگرهای دنیای اینترنت نامید.ازویژگی های این مرورگر،امکان دانلود فایل های بزرگتر از 4 گیگابایت است.

ادامه مطلب ...
دانلود حذف آسان انواع بدافزارها و عناصر تبلیغاتی از روی سیستم AdwCleaner

‌‎AdwCleaner دانلود حذف آسان انواع بدافزارها و عناصر تبلیغاتی از روی سیستم در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.AdwCleaner یک نرم افزار کوچک، کم حجم، رایگان و در عین حال هوشمند و قوی است که وظیفه‌ی آن جستجو دقیق سیستم برای هرگونه بدافزار و عناصر تبلیغاتی و مزاحم است، این نرم افزار تمامی ردپاها و عناصر باقی مانده را حذف می کند.

ادامه مطلب ...