logo
دانلود مرورگر وی وال دی  Vivaldi 1.14.1077.50

‌‎Vivaldi 1.14.1077.50 x86x64 دانلود مرورگر وی وال دی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این مرورگر وب با قابلیت های خاص توسط شرکت Vivaldi Technologies تولید و عرضه شده است.یکی از قابلیت های این مرورگر امکان یادداشت برداری در داخل مرورگر می باشد که این عمل از طریق آیکونی که در مرورگر قرار داده شده است امکان پذیر است.

ادامه مطلب ...
دانلود گوگل کروم   Google Chrome 64.0.3282.167 WinmacOSLinux

‌‎Google Chrome 64.0.3282.167 WinmacOSLinux دانلود گوگل کروم پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Google به بازار ارائه‌شده است. به‌ جرات می‌توان گفت که بهترین و محبوب‌ترین مرورگر وب باقابلیت‌های بسیار ویژه هست.

ادامه مطلب ...
دانلود مدیریت مصرف اینترنت اندروید  Datally 1.1

‌‎Datally 1.1 دانلود مدیریت مصرف اینترنت اندروید در سایت آنی دانلود به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.نرم افزار اندروید Datally یک نرم افزار قدرتمند برای پایش و مدیریت دیتا میباشد که به تازگی شرکت گوگل آن ار منتشر کرده است. با این نرم افزار اندرویدی میتوانید بیش از ۳۰ درصد هزینه های مصرف دیتا را کاهش دهید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کرومیوم Chromium 65.0.3347.0 Portable

‌‎Chromium 65.0.3347.0 Portableدانلود کرومیوم (نرم‌افزار مرورگر اینترنت کرومیوم) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Google به بازار ارائه‌شده است. به‌جرات می‌توان گفت که جزو بهترین مرورگر وب باقابلیت‌های بسیار ویژه هست که تنها تفاوت آن با نرم‌افزار کروم کم شدن یک سری از امکانات است

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت پهنای باند DU Meter v7.30 Build 4769

‌‎DU Meter v7.30 Build 4769 دانلود نرم افزار مدیریت پهنای باند در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار ساده اما در عین حال قدرتمند ، دارای ابزارهایی متعدد برای مدیریت انواع مدل های شبکه نظیر DSL ، LAN ، مودم های کابلی و … است.این برنامه تمام فعالیت های در حال انجام در شبکه را بصورت کامل زیر نظر می گیرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بهینه سازی و کاهش میزان رم مصرفی در مرورگر فایرفاکس Firemin v6.0.1.4890

‌‎Firemin v6.0.1.4890 دانلود نرم افزار بهینه سازی و کاهش میزان رم مصرفی در مرورگر فایرفاکس در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.نرم افزار Firemin بهترین نرم افزار در زمینه کاهش استفاده مرورگر از حافظه سیستم می باشد. مرورگرهای اینترنتی که از جمله آن ها میتوان به firefox اشاره کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار میل استایلر  MailStyler Newsletter Creator Pro v2.1.0.101

‌‎MailStyler Newsletter Creator Pro v2.1.0.101 دانلود میل استایلر (نرم‌افزار طراحی و ساخت قالب خبرنامه و ایمیل‌های تبلیغاتی) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. این نرم‌افزار برای ایجاد تبلیغات و خبرنامه‌های الکترونیکی به کار می‌رود که می‌توانید از آن برای تبلیغ و گسترش کسب کار خود کمک بگیرید و از شرکت‌های رقیب خود در این زمینه عقب نمانید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فلش پلیر Adobe Flash Player 28.0.0.161 Final x86x64

‌‎Adobe Flash Player 28.0.0.161 Final x86x64نرم افزار فلش پلیر (نرم افزار مشاهده و اجرای فایل های فلش) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.Adobe Flash Player یک استاندارد وب بسیار قوی برای ساخت و انتشار انواع فایل‌های تصویری است، این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید فایل‌های ویدئویی فلش را اجرا کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود مرورگر اپرا Opera v51.0.2830.26 PLUS 12.18 Build 1873

‌‎Opera v51.0.2830.26 PLUS 12.18 Build 1873 x86x64 دانلود مرورگر اپرا توسط سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.مرورگر اپرا را به جرات می توان یکی از بهترین و پر سرعت ترین همچنین پیشرو فناوری های جدید مرورگرهای دنیای اینترنت نامید.ازویژگی های این مرورگر،امکان دانلود فایل های بزرگتر از 4 گیگابایت است.

ادامه مطلب ...
دانلود دراپ باکس Dropbox v43.4.49

‌‎Dropbox v43.4.49 دانلود دراپ باکس ( نرم افزار به اشتراک گذاری و ذخیره سازی اطلاعات در فضای ابری رایگان ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط شرکت Dropbox عرضه شده است.این سرویس 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان در اختیار شما قرار می دهد که از طریق اینترنت می توانید به آن دسترسی داشت.

ادامه مطلب ...