logo
دانلود مرورگر وی وال دی Vivaldi v1.14.1077.45

‌‎Vivaldi v1.14.1077.45 x86x64 دانلود مرورگر وی وال دی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این مرورگر وب با قابلیت های خاص توسط شرکت Vivaldi Technologies تولید و عرضه شده است.یکی از قابلیت های این مرورگر امکان یادداشت برداری در داخل مرورگر می باشد که این عمل از طریق آیکونی که در مرورگر قرار داده شده است امکان پذیر است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اجرای فایل های فلش برای مک Adobe Flash Player v28.0.0.137 MacOSX

‌‎Adobe Flash Player v28.0.0.137 MacOSX نرم افزار نرم افزار اجرای فایل های فلش برای مک جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.Adobe Flash Player یک استاندارد وب بسیار قوی برای ساخت و انتشار انواع فایل‌های تصویری است، این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید فایل‌های ویدئویی فلش را اجرا کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مکستون کلود بروزر Maxthon Cloud Browser v5.1.6.2000

‌‎Maxthon Cloud Browser v5.1.6.2000 دانلود رایگان مکستون کلود بروزر(نرم افزار مرورگر اینترنت با ویژگی های خاص)در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Mysoft Technology به بازار ارایه شده است. نرم افزار مکستون کلود بروزر یکی از قدرتمند ترین مرورگرهایی است که دارای ویژگی Tab می باشد. این مرورگر دارای ویژگی های بسیار خاص می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود واترفاکس Waterfox v56.0.4 PLUS Cyberfox v52.6.0 x64

‌‎Waterfox v56.0.4 دانلود واترفاکس(مرورگر اینترنت)در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این مرورگر اینترنت توسط کمپانی Mozilla به بازار ارایه شده است. این مرورگر محبوب و معروف و بسیار قدرتمند می باشد که طبق ویندوز های 64 بیتی طراحی شده است و بهینه بر اساس پردازنده های intel و AMD است.افزونه های فایرفاکس روی آن قابل نصب است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایشگر فایل های تورنت BEncode Editor v0.7.1.0 Portable

‌‎BEncode Editor v0.7.1.0 Portable دانلود نرم افزار ویرایشگر فایل های تورنت در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار ویرایشگر بسیار قوی تر از نرم افزار Torrent File Editor است که بنا به ادعای سازندگان آن در حال حاضر تنها ویرایشگر فایلی است که قادر به ویرایش یک فایل تورنت می باشد.این برنامه پرتابل می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پیام رسان های مختلف برای مک One Chat Pro (InApp) v2.4 MacOSX

‌‎One Chat Pro (InApp) v2.4 MacOSX دانلود نرم افزار پیام رسان های مختلف برای مک به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.One Chat All in one Messengerدر نوع خود نمونه است و دارای امکانات ویژه ایی هست و هر آنچه که می خواهید را انجام می دهد.و امکان فعال سازی اعلان ها در دسکتاپ را در دسترس قرار داده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویدئو از یوتیوب برای مک Ummy Video Downloader v1.63 MacOSX

‌‎Ummy Video Downloader v1.63 MacOSX دانلود نرم افزار ویدئو از یوتیوب برای مک در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.نرم افزار Ummy Video Downloader براي دانلود فيلم از يوتوب ساخته شده است که جز قدرتمند ترين دانلودرها به حساب مي آيد. سايت ويديويي يوتوب يکي از معروف ترين و بزرگترين سايت هاي پخش کليپ و فيلم مي باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود مرورگر امن برای کارهای بانکی Abelssoft BankingBrowser 2018 v1.3.65

‌‎Abelssoft BankingBrowser 2018 v1.3.65 دانلود مرورگر امن برای کارهای بانکی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این نرم افزار بسیار عالی توسط شرکت Abelssoft ساخته و عرضه شده است.از این مرورگر ایمن می توانید برای عملیات بانکی استفاده کنید. با یک کلیک می توانید موسسه ها و بانک های دلخواه خود را به لیست برنامه اضافه کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار انجام خودکار کارهای اینترنتی iMacros Enterprise Edition v12.0.501.6698

‌‎iMacros Enterprise Edition v12.0.501.6698 دانلود نرم افزار انجام خودکار کارهای اینترنتی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این برنامه به افرادی که زیاد با اینترنت سر و کار دارند و بصورت مستمر کارهای اینترنتی تکراری زیادی انجام می دهند کمک می کند تا با انجام این کارها بصورت خودکار در زمان صرفه جویی کنند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت سرور اف تی پی RaidenFTPD v2.4.4005

‌‎RaidenFTPD v2.4.4005 دانلود نرم افزار مدیریت سرور اف تی پی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار مدیریت FTP ، امکان انتقال ایمن فایل ها به سرور را برای شما فراهم می کند.این نرم افزار میتواند فایل ها را فشرده سازی کرده و در مصرف پهنای باند اینترنت صرفه جویی می کند.نرم افزار امکان ارتباط با چندین سرور را دارد.

ادامه مطلب ...