logo
دانلود نرم افزار کراس اف تی پی CrossFTP v1.98.8 Enterprise

‌‎CrossFTP v1.98.8 Enterprise دانلود نرم افزار کراس اف تی پی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این برنامه توسط کمپانی Crossworld عرضه شده است. با استفاده از امکانات بسیار زیاد نرم افزار CrossFTP به راحتی قادر خواهید بود به انتقال (دریافت) فایل های مورد نظر خود توسط پروتکل FTP بپردازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت و کنترل کامپیوترهای شبکه Network LookOut Net Monitor for Employees

‌‎Network LookOut Net Monitor for Employees دانلود نرم افزار مدیریت و کنترل کامپیوترهای شبکه پیشنهاد دانلود سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.در این برنامه کنترلی که ویژه شبکه می باشد امکانی وجود دارد که با استفاده از آن می توانید از راه دور از صفحه نمایش کاربران شبکه فیلمبرداری کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسکن و مدیریت شبکه  Trogon MAC Scanner v2.8.0.0

‌‎Trogon MAC Scanner v2.8.0.0 دانلود نرم افزار اسکن و مدیریت شبکه در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.Trogon MAC Scanner قادر به شناسایی آدرس های IP و MAC هرکدام از سیستم ها نیز می باشد. پس از اسکن شبکه می توانید دسترسی های غیر مجاز را فورا شناسایی کرده و بلاک کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت دانلود برای مک Folx Pro v5.3.13709 MacOSX

‌‎Folx Pro v5.3.13709 MacOSX دانلود نرم افزار مدیریت دانلود برای مک پیشنهاد دانلود سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار مدیریت دانلود بسیار عالی به شما کمک میکند تا در سیستم عامل مک بتوانید فایل های خود را به راحتی دانلود کنید.این برنامه فایل شما را به 10 قسمت تقسیم کند تا با سرعت بیشتری دانلود شود

ادامه مطلب ...
دانلود ابزارهای کاربردی برای ویندوز NirLauncher Package v1.20.27

‌‎NirLauncher Package v1.20.27 دانلود ابزارهای کاربردی برای ویندوز در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است . این نرم‌افزار توسط شرکت nirsoft ساخته‌ شده است .این مجموعه که در اختیار شما قرار داده شده است شامل ابزارهای کاربردی مورد استفاده در ویندوز مثل نرم افزارهای صوتی و تصویری، نرم افزارهای جستجو در ویندوز و .... می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود موزیلا فایرفاکس Mozilla Firefox v58.0 x86x64

‌‎Mozilla Firefox v58.0 x86x64 دانلود موزیلا فایرفاکس ( نرم افزار مرورگر اینترنت ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است . موزیلا فایرفاکس محصولی از كمپانی Mozilla Foundation مرورگری امن، مطرح، قدرتمند و با امكانات فراوان و سرعت بالاست . این مرورگر محبوب به خاطر كیفیت و كارایی بالایش مورد توجه قرار گرفته است.

ادامه مطلب ...
دانلود مرورگر اپرا Opera v50.0.2762.67 PLUS 12.18 Build 1873

‌‎Opera v50.0.2762.67 PLUS 12.18 Build 1873 دانلود مرورگر اپرا توسط سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.مرورگر اپرا را به جرات می توان یکی از بهترین و پر سرعت ترین همچنین پیشرو فناوری های جدید مرورگرهای دنیای اینترنت نامید.ازویژگی های این مرورگر،امکان دانلود فایل های بزرگتر از 4 گیگابایت است.

ادامه مطلب ...
دانلود مرورگر وی وال دی Vivaldi v1.13.1008.44 x86x64

‌‎Vivaldi v1.13.1008.44 x86x64 دانلود مرورگر وی وال دی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این مرورگر وب با قابلیت های خاص توسط کمپانی Vivaldi Technologies به بازار عرضه شده است.یکی از قابلیت های این مرورگر امکان یادداشت برداری در داخل مرورگر می باشد که این عمل از طریق آیکونی که در مرورگر قرار داده شده است امکان پذیر است.

ادامه مطلب ...
حذف آسان انواع بدافزارها و عناصر تبلیغاتی از روی سیستم AdwCleaner v7.0.7.0

‌‎AdwCleaner v7.0.7.0 دانلود ای دی دبلیو کلینر (نرم افزار حذف آسان انواع بدافزار و عناصر تبلیغاتی از روی سیستم ) ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . ای دی دبلیو کلینر نرم افزاری کم حجم، مفید و رایگان به منظور جستجو و حذف نوار ابزارهای تبلیغاتی و مزاحم از روی مرورگرهای اینترنتی که باعث افت سرعت اینترنت میشود .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مکستون کلود بروزر Maxthon Cloud Browser v5.1.5.3000

‌‎Maxthon Cloud Browser v5.1.5.3000 دانلود رایگان مکستون کلود بروزر(نرم افزار مرورگر اینترنت با ویژگی های خاص)در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Mysoft Technology به بازار ارایه شده است. نرم افزار مکستون کلود بروزر یکی از قدرتمند ترین مرورگرهایی است که دارای ویژگی Tab می باشد. این مرورگر دارای ویژگی های بسیار خاص می باشد.

ادامه مطلب ...