logo
دانلود گوگل کروم Google Chrome v64.0.3282.140 Stable PLUS Chromium v66.0.3332.0

‌‎Google Chrome v64.0.3282.140 Stable PLUS Chromium v66.0.3332.0 x86x64 دانلود گوگل کروم پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Google به بازار ارائه‌شده است. به‌ جرات می‌توان گفت که بهترین و محبوب‌ترین مرورگر وب باقابلیت‌های بسیار ویژه هست.

ادامه مطلب ...
دانلود مرورگر پال مون Pale Moon v27.7.2

‌‎Pale Moon v27.7.2 x86x64 دانلود مرورگر پال مون پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این مرورگر قدرتمند توسط شرکت Moonchild تولید و عرضه شده است.‎این مرورگر از نظر ظاهری بسیار شبیه به فایرفاکس است، اما واقعا و به جرات می توان گفت سرعت این مرورگر بسیار بالاتر و سریعتر از فایرفاکس و مرورگرهای مشابه دیگر است.

ادامه مطلب ...
دانلود موزیلا فایرفاکس Mozilla Firefox Quantum v58.0.1 x86x64

‌‎Mozilla Firefox Quantum v58.0.1 x86x64 دانلود موزیلا فایرفاکس ( نرم افزار مرورگر اینترنت ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است . موزیلا فایرفاکس محصولی از كمپانی Mozilla Foundation مرورگری امن، مطرح، قدرتمند و با امكانات فراوان و سرعت بالاست . این مرورگر محبوب به خاطر كیفیت و كارایی بالایش مورد توجه قرار گرفته است.

ادامه مطلب ...
دانلود مرورگر وی وال دی Vivaldi v1.14.1077.41

‌‎Vivaldi v1.14.1077.41 x86x64 دانلود مرورگر وی وال دی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این مرورگر وب با قابلیت های خاص توسط کمپانی Vivaldi Technologies به بازار عرضه شده است.یکی از قابلیت های این مرورگر امکان یادداشت برداری در داخل مرورگر می باشد که این عمل از طریق آیکونی که در مرورگر قرار داده شده است امکان پذیر است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نظارت بر شبکه  Overseer Network Monitor v5.0.206.35

‌‎Overseer Network Monitor v5.0.206.35 دانلود نرم افزار نظارت بر شبکه در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.Overseer Network Monitor ابزاری کاربردی برای مدیران شبکه، مدیران پایگاه داده و ... می باشد که می توانند به آسانی تمام منابع شبکه را مدیریت کرده و گزارش جامعی از فعالیت ها و خطا های رخ داده دریافت کنند.

ادامه مطلب ...
Google Chrome v64.0.3282.119 Stable PLUS Chromium v66.0.3332.0 x86x64

‌‎Google Chrome v64.0.3282.119 Stable PLUS Chromium گوگل کروم (نرم‌افزار مرورگر اینترنت) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Google به بازار ارائه‌شده است. به‌جرئت می‌توان گفت که بهترین و محبوب‌ترین مرورگر وب باقابلیت‌های بسیار ویژه هست.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ضبط ایستگاه های رادیویی RarmaRadio Pro v2.71.7

‌‎RarmaRadio Pro v2.71.7 دانلود نرم افزار ضبط ایستگاه های رادیویی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت raimersoft به بازار ارایه شده است.با استفاده از این نرم افزار شما به تمامی برنامه های رادیویی دسترسی خواهید داشت.برنامه می تواند برنامه زمان بندی شده برای شروع و پایان خودکار ضبط را ایجاد کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت ترافیک مصرفی اینترنت NetTraffic v1.47.3

‌‎NetTraffic v1.47.3 دانلود نرم افزار مدیریت ترافیک مصرفی اینترنت پیشنهاد دانلود سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.اگر شما نیز می خواهید بدانید که چه مقدار از اینترنت خود را مصرف کرده اید و این که چه نرم افزارهایی در حال استفاده از اینترنت هستند و همچنین نمایش سرعت اینترنت شما، این نرم افزار بسیار مناسب خواهد بود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کراس اف تی پی CrossFTP v1.98.8 Enterprise

‌‎CrossFTP v1.98.8 Enterprise دانلود نرم افزار کراس اف تی پی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این برنامه توسط کمپانی Crossworld عرضه شده است. با استفاده از امکانات بسیار زیاد نرم افزار CrossFTP به راحتی قادر خواهید بود به انتقال (دریافت) فایل های مورد نظر خود توسط پروتکل FTP بپردازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت و کنترل کامپیوترهای شبکه Network LookOut Net Monitor for Employees

‌‎Network LookOut Net Monitor for Employees دانلود نرم افزار مدیریت و کنترل کامپیوترهای شبکه پیشنهاد دانلود سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.در این برنامه کنترلی که ویژه شبکه می باشد امکانی وجود دارد که با استفاده از آن می توانید از راه دور از صفحه نمایش کاربران شبکه فیلمبرداری کنید.

ادامه مطلب ...