logo
دانلود بازی موبایل دفاع از برج جنگ بیگانگان Tower Defense Alien War TD 2 v1.1.4 Plus Mod

‌‎Tower Defense Alien War TD 2 v1.1.4 Plus Mod دانلود بازی موبایل دفاع از برج: جنگ بیگانگان پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این بازی که در سبک‌های اکشن و استراتژی ارائه‌شده است را استودیوی Blockot Studios برای سیستم‌عامل اندروید به بازار ارائه کرده است. شما در این بازی باید با استراتژی از برج دفاع کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل قلمرو پریان Fairy Kingdom v2.2.7 Plus Mod

‌‎Fairy Kingdom v2.2.7 Plus Mod دانلود رایگان بازی موبایل قلمرو پریان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است . این بازی بسیار زیبا برای سیستم‌عامل اندروید دارای گرافیک بسیار خوبی هست . کاربران به این بازی اکشن نمره بسیار عالی داده‌اند . در این بازی شما با استفاده از کشتی فضایی باید اقدام به کشتن دشمنان کهکشان کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل طوفان سیاره Planetstorm Fallen Horizon v0.8.67

‌‎Planetstorm Fallen Horizon v0.8.67 + Mod دانلود بازی موبایل طوفان سیاره به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . بازی طوفان سیاره که دارای سبک استراتژیک می باشد کمپانی Aykiro برای سیستم عامل اندروید به بازار ارایه کرده است . شما در این بازی باید پایگاه فضایی خود را به سرعت درست کنید و با مخالفان خود نبرد کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل وایکینگ های وحشی Vikings Gone Wild v4.2.1

‌‎Vikings Gone Wild v4.2.1 + Mod دانلود رایگان بازی موبایل وایکینگ های وحشی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . بازی استراتژیک و آنلاین وایکینگ های وحشی برای سیستم عامل اندروید را کمپانی EVERYDAYiPLAY Sp. z o.o به بازار ارایه کرده است . در این بازی مهیج و اکشن شما فرمانده وایکینگ ها هستید و باید سربازان خود را برای جنگ رهبری کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل کلش اف ربات Clash Of Robots v2.3

‌‎Clash Of Robots v2.3 + Mod دانلود بازی موبایل کلش اف ربات رویال پیشنهاد سایت آنی دانلود است که همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. بازی کلش اف اف ربات از جدیدترین بازی شرکت مطرح سوپرسل همان شرکت سازنده بازی کلش آف کلنز می باشد که مانند نسل قبلی خود بازار بازی آنلاین تلفن همراه را از آن خود کرده است و در کشورمان طرفداران پرشماری از زمان عرضه پیدا کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل آشپزخانه جهانی Cafeland - World Kitchen v1.5.1

‌‎Cafeland - World Kitchen v1.5.1 + Mod دانلود بازی موبایل آشپزخانه جهانی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این بازی استراتژیک و زیبا را استودیوی GAMEGOS برای سیستم عامل اندروید به بازار رایه کرده است . شما در این بازی می توانید رستوران خود را داشته باشید و در آن آشپزی کنید تا بهترین سرآشپز مسابقه بشوید .

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل مزرعه داری Town Village Farm, Build, Trade, Harvest City v1.2.6

‌‎Town Village Farm, Build, Trade, Harvest City v1.2.6 + Mod دانلود بازی موبایل مزرعه داری پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این بازی استراتژیک محصول شرکت Sparkling Society Sims می باشد . این بازی سرگرم کننده و کم حجم که مناسب تمامی رده های سنی می باشد برای تلفن های هوشمند به بازار ارایه شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل آشفتگی میدان نبرد Chaos Battle League v1.4.1 plus Mod

‌‎Chaos Battle League v1.4.1 plus Mod دانلود بازی موبایل آشفتگی میدان نبرد در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این بازی استراتژیک که محبوبیت بسیار زیادی را به خودش جلب کرده توسط کمپانی This Game Studio برای سیستم عامل های اندروید به بازار ارایه شده است . این بازی هماننده بازی بسیار محبوب Clash Royale می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل فتح برج ها Tower Conquest v22.00.12g plus Mod

‌‎Tower Conquest v22.00.12g plus Mod دانلود بازی موبایل فتح برج ها به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . بازی استراتژیک و جذاب فتح برج ها را استودیوی بازی سازی Tango برای سیستم عامل اندروید به بازار رایه کرده است . اگر شما هم علاقه مند به بازی های سبک استراتژیک هستید حتما از بازی فتح برج ها لذت می برید .

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل برج دفاعی Toy Defense Fantasy v2.2

‌‎Toy Defense Fantasy v2.2 دانلود بازی موبایل برج دفاعی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . بازی استراتژیک برج دفاعی را برای سیستم عامل اندروید شرکت Melsoft Games به بازار ارایه کرده است . در این بازی زیبا شما باید از قلعه دفاعی خود در برابر غول ها و اژدها ها مقاومت کنید . در این راه شما از قدرت جادو هم بهره می برید .

ادامه مطلب ...