logo
دانلود بازی کانتر برای کامپیوتر  Counter Strike Global Offensives 1.36.1.5

‌‎Counter Strike Global Offensives 1.36.1.5 دانلود بازی کانتر برای کامپیوتر پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌ صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته‌ شده است.کلیت بازی Counter Strike Global Offensives برای تمام بازیکنان آشنا خواهد بود. دو گروه تروریست و ضد تروریست در بازی حضور دارند که باید با یکدیگر مبارزه کنند.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی کانتراسترایک برای مک  Counter Strike v2.0 MacOSX

‌‎Counter Strike v2.0 MacOSX بازی کانتراسترایک برای مک در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته‌شده است.بازی کانتر استریک اکشن و هیجان‌انگیز را شرکت Valve Corporatio به بازار عرضه کرده است. این بازی در سالیان گذشته در گیم نت‌ها به‌صورت انحصاری موردتوجه گیمر ها بوده است و گویا هیچ‌وقت از محبوبیت آن در نزد گیمرها کم نمی‌شود.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی ندای وظیفه Call of Duty Modern Warfare 3

‌‎Call of Duty Modern Warfare 3 دانلود بازی ندای وظیفه پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم، فیلم تریلر و صحنه های منتخب بازی به اشتراک گذاشته شده است.این بازی یکی از بهترین بازی های سبک تیراندازی است.این بازی را در کنار دیگر بازی ها مثل Battlefield 3 میتوان از بهترین های سال 2011 دانست.بازی دارای گرافیک بسیار عالی بوده و از داستان جذاب و خوبی برخوردار است.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی رزیدنت اویل ریمستر Resident Evil HD REMASTER-BB

‌‎Resident Evil HD REMASTER-BB دانلود بازی رزیدنت اویل ریمستر در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این بازی توسط کمپانی CAPCOM برای رایانه های شخصی به بازار ارایه شده است . در مجموعه بازی اکشن و ترسناک رزیدنت اویل شما باید همراه با سلاح های پیشرفته به جنگ زامبی ها و موجودات بسیار شرور و ترسناک بروید .

ادامه مطلب ...
دانلود بازی مجازات گر فارسی The Punisher persian

‌‎The Punisher persian دانلود بازی مجازات گر فارسی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این بازی را استودیوی بازی سازی Volition برای سیستم عامل ویندوز به بازار ارایه کرده است.این بازی در زمان خود یکی از محبوب ترین بازی ها به شمار می رفت.شما در این بازی باید به جنگ با خلافکاران بروید و انتقام قتل خانواده خود رابگیرید.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی مجازات گر The Punisher

‌‎The Punisher دانلود بازی مجازات گر در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این بازی جذاب و مهیج را استودیوی بازی سازی Volition برای سیستم عامل ویندوز به بازار ارایه کرده است . این بازی در زمان خود یکی از محبوب ترین بازی ها به شمار می رفت . شما در این بازی باید به جنگ با خلافکاران بروید و انتقام قتل خانواده خود رابگیرید.

ادامه مطلب ...

دانلود بازی پانیشر The Punisher

تاریخ :   1396/8/2 دسته بندی : بازی اکشن
دانلود بازی پانیشر The Punisher

‌‎The Punisher دانلود بازی پانیشر در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته‌شده است. این بازی برای انجام دادن در رایانه‌های شخصی به بازارهای ارائه گردیده که در سبک اکشن و دارای حس نوستالژی زیادی برای کسانی که درگذشته این بازی را انجام داده‌اند است و توسط کمپانی بازی‌سازی THQ ارائه‌شده است و دارای محبوبیت بوده است.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی تویستد متال Twisted Metal

‌‎Twisted Metal دانلود بازی تویستد متال در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته‌ شده است. این بازی برای اولین بار برای کنسول‌های پلی‌استیشن وان تولید شد که همین برنامه هست و موفقیت این سری باعث شد که برای کنسول‌های بعدی هم ارائه شود. این بازی جهت اجرا در رایانه‌های شخصی و شبیه‌سازی بازی پلی‌استیشن وان هست.

ادامه مطلب ...

دانلود بازی سونیک Sonic CD v1.0

تاریخ :   1397/2/11 دسته بندی : بازی اکشن
دانلود بازی سونیک Sonic CD v1.0

‌‎Sonic CD v1.0 دانلود سونیک به‌صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این بازی سبک اکشن برای رایانه‌های شخصی به بازار ارائه‌شده است. این بازی که برگرفته از سری بازی سونیک که برای کنسول‌های دیگر درگذشته ارائه‌شده است که در آن شما در نقش شخصیت سونیک هستید و باید مراحلی را بگذرانید و مأموریت‌هایی را انجام دهید.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی جنگجویان حرفه ای ویتنام Elite Warriors Vietnam

‌‎Elite Warriors Vietnam دانلود جنگجویان حرفه ای ویتنام را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این بازی اکشن و ماجراجویانه جنگجویان حرفه ای ویتنام توسط کمپانی Infogrames برای رایانه های شخصی روانه بازار ارایه شده است . در این بازی شما به همراه سربازان خود در ویتنام باید با دشمن بجنگید و آنها را نابود کنید .

ادامه مطلب ...