logo
دانلود بازی شبیه سازی کلاید Cloning Clyde v1.0r6

‌‎Cloning Clyde v1.0r6 دانلود بازی شبیه سازی کلاید پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این بازی زیبا توسط استودیوی NinjaBee برای رایانه های شخصی به بازار ارایه شده است . این بازی شبیه سازی به شما این امکان را می دهد تا خلاقیت خود را شکوفا کنید . شما در این بازی باید با موجودات عیب و غریب مبارزه کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود بازی شبیه ساز پلیس Police Simulator 2

‌‎Police Simulator 2 دانلود بازی شبیه‌ساز پلیس در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته‌شده است. این بازی به شما فرصت این را می‌دهد که در قالب یک پلیس دست به یک تعقیب و گریز مفصل بزنید و از هیجان و همین‌طور هم ماجراجویی آن بدون آنکه پلیس واقعی باشید لذت ببرید. این بازی برای رایانه‌های شخصی به بازار ارائه‌شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی شبیه ساز حمل و نقل ماشین سنگین Schwertransport Simulator

‌‎Schwertransport Simulator دانلود بازی حمل و نقل ماشین سنگین در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته‌ شده است . این بازی یک محیط شبیه سازی شده از رانندگی با ماشین های سنگین می باشد . اگر شما هم علاقه مند به رانندگی با این ماشین ها هستید حتما این بازی را امتحان کنید . این بازی برای رایانه های شخصی به بازار ارایه شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود بازی شکارچیاچیان آمریکا Hunters Trophy 2

‌‎Hunters Trophy 2 دانلود شکارچیان آمریکا به‌صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این بازی سبک شبیه‌ساز برای رایانه‌های شخصی به بازار ارائه‌شده است. این بازی توسط استودیوی بازی‌سازی Kylotonn ارائه‌شده است. در بازی شما کنترل یک شکارچی را در اختیاردارید و با تجهیزات به شکار در طبیعت زیبای آمریکا می‌پردازید.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل هووی تراک Heavy Truck Simulator v1.940 Plus Mod

‌‎Heavy Truck Simulator v1.940 Plus Mod دانلود موبایل هووی تراک (بازی موبایل شبیه‌ساز ماشین سنگین) در سایت آنی دانلود کاملاً رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این بازی اکشن و زیبا را استودیوی Dynamic Games برای سیستم‌عامل اندروید به بازار ارائه کرده است. شما شانس این رادارید که در نقش یک راننده کامیون در داخل بازی ظاهر شوید.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی موبایل شهر فرودگاهی سرمایه دار هواپیمایی Airport City Airline Tycoon v5.8.13 Plus Mod

‌‎Airport City Airline Tycoon v5.8.13 Plus Mod دانلود بازی موبایل شهر فرودگاهی سرمایه دار هواپیمایی در سایت آنی دانلود کاملاً رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این بازی اکشن و زیبا را استودیوی Game Insight برای سیستم‌عامل اندروید به بازار ارائه کرده است. شما باید به سازمان‌دهی یک فرودگاه بپردازید و کنترل آن را در دستتان داشته باشید.

ادامه مطلب ...
دانلود بازی ابزا Abzu play only in windows 10

‌‎Abzu play only in windows 10 دانلود بازی ابزا پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . بازی مهیج , ماجراجویی , اکشن و شبیه سازی شده ابزا را شرکت Giant Squid به بازار ارایه کرده است . این بازی سرگرم کننده و کم حجم که مناسب تمامی رده های سنی می باشد برای رایانه های شخصی به بازار ارایه شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود بازی ورلد وار World War II Pacific Heroes

‌‎World War II Pacific Heroes دانلود بازی ورلد وار ( بازی جنگ جهانی دوم، نبرد هوایی در اقیانوس آرام ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . بازی ورلد وار توسط شرکت City Interactive به بازار ارایه شده است . این بازی مناسب گروه های سنی مختلف می باشد . بازی ورلد وار در سبک شبیه سازی و استراتژیک می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود بازی دایو بمبر Pe-2 Dive Bomber v1.0.0.301

‌‎Pe-2 Dive Bomber v1.0.0.30 دانلود بازی دایو بمبر ( بازی نابودی بمب افکن ها ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . بازی دایو بمبر توسط شرکت Polynetix Studio به بازار ارایه شده است . این بازی مناسب گروه های سنی مختلف می باشد . بازی Pe-2 Dive Bomber در سبک شبیه سازی برای رایانه های شخصی ارائه شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود بازی فیشینگ سیمولاتورFishing Simulator 2011

‌‎Fishing Simulator 2011 دانلود بازی سیمولاتور ( بازی ماهیگیری در تعطیلات ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . بازی فیشینگ سیمولاتور توسط شرکت contendomedia به بازار ارایه شده است . این بازی مناسب گروه های سنی مختلف می باشد . بازی Fishing Simulator در سبک شبیه سازی برای رایانه های شخصی ارائه شده است .

ادامه مطلب ...